Bilecik Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Bilecik’te eve iş veren firmalar, özellikle çevredeki büyük şehirlerde bulunmakta ve para kazanmak isteyenlere yönelik, detay işlerin ihtiyaç duyulduğu çalışmalar içermektedir. Bilecik’te talep gören ek iş ilanları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Sabun paketleme
 • Nikah şekeri yapımı
 • Nikah şekeri paketleme
 • Mandal paketleme
 • Ev salçası yapımı
 • Çeyiz bohçası hazırlama
 • Takı tasarımı
 • Tütün sarma

Bilecik’te eve iş veren firmalar, seri üretimle değil el yapımı işçiliği ile hazırlanacak olan özel gün hediyeliklerine yönelik işler sunmaktadır. Fakat bunun yanı sıra özgün tasarımlar gerektiren; takı tasarımı, çeyiz bohçaları gibi işler de çalışanın el becerilerini gerektiren işler olarak bilinmektedir.

Eve Ek İş Veren Firmalar

Bilecik’te ek iş yapmak isteyenlere yönelik firmalar tarafından verilen işler çoğunlukla düğün sektörüne yöneliktir. Bunların yanı sıra gıda sektörüne yönelik evde ek iş talepleri de bulunmaktadır. Bu sektörler şu şekildedir:

 • Nikâh, çeyiz, düğün hazırlık sektörü
 • Takı, doğal taş ve mücevherat sektörü
 • Organik ev gıdaları sektörü

Düğün hazırlıklarına yönelik yapılan ek işler özellikle organizasyon kabiliyeti içeren işler olması dolayısıyla, firmalar tarafından örnek model talepleri oluşabilmektedir. Bunun için deneme olarak yapılan işler ardından fazla malzeme gönderilerek daha çok talep oluşturulabilmektedir.

Evde iş yaptıran firmalar, Bilecik için çevre illerden de oluşmaktadır. Lokasyonu itibariyle pek çok büyük şehrin ortasında kalmakta olan Bilecik bölgesindeki ek işler; Eskişehir, Kütahya, Bursa gibi illerden de gelmektedir.

Ek İş Olanakları Sunan Fabrikalar

Bilecik ilinde ve çevre illerde üretim yapmakta olan fabrikalardan bazı ince işçilik desteği için evde ek iş çalışanlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu fabrikalar düğün sektörü içerisindeki gıdaların üretiminin yapıldığı fabrikalardır.

İş veren fabrikalar örneğin nikâh şekeri üretimini yaptıktan sonra hediyelik haline getirmek için evde çalışan desteği alabilmektedir. Ya da kına organizasyonları için kuruyemiş gibi ürünlerin hazırlanmasının ardından paketlenmesini yapmak üzere evde çalışanlara gönderilmektedir.

Bilecik’te organik gıda yetiştiriciliğinin de yapılması sebebiyle, bu gıdaların üretim süreçlerinde evde çalışanlardan destek alınabilir. Bölgede yetişen tarımsal ürünlerin, taleplere yönelik yetiştirilmesi için evlere iş verilir.

Bilecik’te Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işleri Bilecik ilinde çok fazla ihtiyaç duyulan işler olarak bilinmektedir. Farklı sektörler içerisinde farklı ürünlerin paketlenmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Evde iş imkanı arayanlar için ilk seçenek paketleme olmaktadır. Paketleme işinin yapıldığı bazı sektörler şöyle sıralanabilir:

 • Kına, düğün, nikâh ürünleri paketleme
 • Sabun paketleme
 • Kuruyemiş paketleme
 • Fabrikalardan gelen ürünlerin ambalaj ve paket işlemleri
 • Mandal paketleme
 • Sigara paketleme

Evde yapılacak işler içerisinde olan paketleme işlerinden birisi de sigara paketlemedir. Sigara markalarındaki zamlardan sonra ortaya çıkan bu sektörde, tütünlerin sarılarak paket haline getirilmesi bulunmaktadır.

Sabun paketleme işlemlerinde, fabrikadan gelen sabunların müşteriye pazarlanmasından önce uygun şekilde paketlenmesi ya da süslenmesinin yapılarak hediyelik bir ürüne dönüştürülmesi talep edilmektedir.

Bilecik’te Ev İşi İlanları

Bilecik’te yaşamakta olan ve evde bulunduğu zamanları para kazanarak değerlendirmek için evde iş ilanları aranmaktadır. Bu ilanlar, farklı sektörlerden hem kadın istihdamını desteklemek hem de fabrikasyon olmayan ürünleri pazarlamak için açılmaktadır.

Bilecik ilinde yaşayanlar için iş ilanlarına bakılırken yakın iller tarafından açılan ilanlara da bakılması gerekmektedir. Kargo yoluyla ürünlerin teslimi yapılabilmektedir. Bilecik ilinin yakın bulunduğu komşu illerde farklı iş dalları da bulunduğu için aranan işe ulaşmak daha kolay bir şekilde mümkün olmaktadır.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir