İş fırsatları

Bolu Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Bolu’da eve iş veren firmalar, çoğunlukla tekstil ürünlerine yönelik firmalardır. Bu içeriklerde ürünlerin ithalat ve ihracata uygunlukları ile ilgili ek iş olanakları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra fabrika aracılığıyla toplu üretimi gerçekleşen ürünlerin pazarlamaya uygun hale gelmesi amaçlanmaktadır.

Bolu içerisindeki ek işler, düğün organizasyonlarını da kapsamaktadır. Bunun için hem düğün hem nikah hem de kına organizasyonlarındaki hediyeliklerin paketlenmesi için evde ek iş talepleri oluşmaktadır.

Bolu’da eve iş veren firmalar, kadın istihdamına yönelik ek iş seçenekleri barındırmaktadır.  Bolu ilinde yaşayan ve civar illerde yaşayanların da faydalanabildiği ek iş alanları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Örgü örme
 • Nikah şekeri paketleme
 • Davetiye katlama
 • Kuruyemiş paketleme
 • İplik temizleme
 • Defolu ürün ayırma

Bolu’da Evlere Ek İş Gönderilir Mi?

Bolu ili ve çevresinde ek iş olanaklarından yararlanmak isteyenlere yönelik pek çok sektör bulunmaktadır. İl içerisinde ve yakınlarında farklı fabrikaların bulunması sebebiyle ek iş talepleri rahatlıkla karşılanabilmektedir.

Bolu ilinde ek iş olanaklarının fazla olması sebebiyle çevre illerden gelen çalışma taleplerine de karşılık verilebilmektedir. Bunun için ilgili fabrikalara ya da firmalara iletişim bilgileri bırakılması gerekmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Evde iş yaptıran firmalar ile birlikte paketleme işlemlerini şahsi olarak yürütmekte olan kişiler de bulunmaktadır. Bu kişiler fazla iş aldıkları zamanlarda yardımcı çalışanlara ihtiyaç duyabilmektedirler. Bunu için ek iş ilanlarının düzenli olarak takip edilmesi ve ilgili kişilere irtibat numarası bırakılması önerilmektedir.

Bolu’da Ek İş İhtiyacı Olan Fabrikalar

Bolu’da bilinen fabrikaların çoğunluğu tekstil ve gıda sektöründe hizmet vermektedir. Bu iki sektör paketleme ve ambalaj yapma gibi evde ek iş olarak yapılacak çalışmalara ihtiyaç duyan sektörlerdir.

İş veren fabrikalar içerisinde tekstil sektöründe bulunan fabrikalar, ürünlerin üretimi sonucunda pazarlamaya hazır hale gelmesi için ürünleri evlerde çalışanlara göndermektedirler. Bu sayede makine süreçlerine ilişkin hataların insan eli ile düzeltilmesi ya da fark edilmesi mümkün olmaktadır.

Bolu’da gıda sektörü içerisinde ihtiyaç duyulan ek işler ise çoğunlukla paketleme işlemlerine yönelik olmaktadır. Hazırlanan ürünlerin marka içeriklerine uygun olarak paketlenmesine yönelik evlere iş verilir.

Bolu’da Evde Paketleme İşi

Bolu’da ihtiyaç duyulan paketleme işlemlerine yönelik çalışan bazı sektörler bulunmaktadır. Evde iş imkanı sunan bu sektörlerin şu şekilde sıralanması mümkün olmaktadır:

 • Kına, düğün, nikâh organizasyonlarına yönelik paketlemeler
 • Sabun süsleme ya da paketleme
 • Kına organizasyonu için kuruyemiş paketleme
 • Fabrikasyon ürünlerin ambalaj ve paket işlemleri
 • Tekstil ürünlerinin ambalaj işlemleri
 • Gıda ürünlerinin paketlenmesi

Evde yapılacak işler olarak bilinen paketleme işlemleri, ince işçilik olarak bilinen işler olması sebebiyle evlerde yapılmasına önem verilmektedir. Özellikle kadınlar tarafından yapılmakta olan paketleme işlemlerinin hızlı yapılması ile daha çok kazandırması mümkün olmaktadır.

Paketleme işlemlerinin tek tip olması önemli olduğu için bir kişi tarafından yapılmasına önem verilmektedir. Bu alanda çalışmak isteyenler için yeterli boş vaktin olması ve tek tip ürünler çıkaracak şekilde çalışmaya hazır olmaları beklenmektedir.

Bolu’da Ev İşi İlanlarına Nasıl Ulaşılır?

Bolu ili ve çevre illerinde evde iş ilanları ev hanımlarının talep ettiği çalışma alanları olarak bilinmektedir. Bu ilanlara kariyer sitelerinden ulaşmak mümkün olduğu gibi fabrika ve firmalar ile doğrudan irtibat kurarak da ulaşılabilmektedir.

Evdeki boş zamanlarında küçük işler yürütmek ve bunu kazanca dönüştürmek isteyenler için evde yapılacak iş ilanları için, fabrikaların insan kaynakları birimleriyle de irtibat kurulması halinde ulaşım sağlanabilmektedir. Eğer sizde Bolu merkez veya Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrıscık, Mengen, Mudurnu, Seben, Kıbrıscık ilçelerinde oturuyor iseniz iş bulma ihtimaliniz daha yüksek olacaktır.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız. Doğru mail adresi yazmanız iletişimi oldukça hızlandıracaktır.

 

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

5 Yorum


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.