Bilgi

Borç Para Veren İş adamları Dernekler Vakıflar 2018

Borç Para Veren Zengin İş Adamları Vakıflar Dernekler Nedir ?
Krediler, vatandaşların maddi ihtiyaçlarını karşılamak noktasında ilk başvurdukları desteklerdendir. Ancak kimi zaman kredi ya da kredi kartı ödemelerinde sorunlarla karşılaşılabilmekte ve kişiler kara liste diye tabir edilen duruma düşebilmektedir. Kara listede bulunan kişiler için bankalardan kredi talebinde bulunmak gibi bir imkan söz konusu değildir. Bu sebeple maddi ihtiyaç ve gereksinimler söz konusu olduğunda kendilerini destekleyecek başka alternatifler gerekebilmektedir. Bu alternatifler arasında borç para veren zengin iş adamları da bulunmaktadır. Bu iş adamları ve zenginlere, banka kredilerinden faydalanamayan kişilerin belirli şartları sağlaması halinde kredi kullanımına benzer şekilde, belirli faiz oranları uygulayarak ve belirli vadeler sunarak ihtiyaç duyulan maddi kaynağın elde edilebilmesi için başvurulabilmektedir. Bu durum güvenli olmak noktasında soru işaretleri doğursa da birçok insan bu şekilde borç almakta ve belirlenen senet süreci ve şartlarının dışına çıkmadığı durumlarda sorunsuz bir şekilde maddi ihtiyaçlarını gidermektedir.

Zengin İş Adamları Dernekler Vakıflar Kimlere Borç Verir?
Halihazırda kara listeye girmiş kişiler, borçlarını ödemiş olsalar dahi , bu durum sicil dosyalarında 5 sene boyunca belirtildiği için bankalardan kredi kullanma imkanına sahip değildir. Zaman zaman kara listeye, kredi borcu sebebiyle giren kişiler için kredi kartı kullanımları dahi engellenebilmektedir. Bu sebeple maddi ihtiyaçlar ortaya çıktığında kişiler bunları giderecek bir muhatap aramakta ve uzun ya da kısa vadede borçlarını ödeyebilecekleri güvenilir kişilere ihtiyaç duymaktadır. Burada, senet ve teminat ile borç para veren zengin iş adamları devreye girmektedir. Borç almak isteyen kişilerin belirli şartları sağlaması halinde birçok farklı internet adres ve alternatifini kullanarak borç para veren kişiler ile temasa geçmesi mümkündür. Bu internet adreslerinde kişilere belirli iletişim adres ve araçları sunulmakta ve bunlar üzerinden kendi bilgilerini ve almak istedikleri borç tutarını iletmeleri istenmektedir. Uygun görülen kişiler ile temasa geçilmekte ve borçlar her zaman istedikleri tutarlarda olmasa da verilebilmektedir.

Borç Para Veren Zengin İş Adamları ile Nasıl Temas Kurulur?

Bu kişilere genel olarak internet ortamından hizmet veren internet adresleri aracılığı ile ulaşılmaktadır. Maddi ihtiyaçları bulunan ancak bu ihtiyaçlarını bankaları değerlendirerek karşılayamayan kişiler, arama motorlarını kullanarak ilgili internet sitelerine ulaşabilmektedir. Talep edilebilecek borç miktarı, kimden ve nereden alınacağına bağlı olarak değişse de genel itibariyle 1000 TL ve 30000 TL seviyesinde borç talepleri için bu alternatifler değerlendirilebilmektedir. Borçların geri ödenmesi noktasında başvuru yapacak kişilerden senet ya da teminat istenmektedir.

2018 Yılın da Zengin İş Adamlarından Borç Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
İnternet ortamı kullanılarak erişilen bu kişilerin gerçek kişiler olup olmadığı en önemli noktadır. Zaman zaman kötü niyetli kişiler de bu şekilde borç vereceklerini iddia ederek, başvuranları yanıltıcı beyan ve vaadlerde bulunarak dolandırıcılık ve benzeri suçları işleyebilmektedir. Kişiler daha önce kullanmadılar ise bu kişilerden borç alacak oldukları durumlarda, tercih edecekleri alternatif hakkında bir araştırma yapmalı ve ön bilgi sahibi olmalıdır. Alınacak borcun ödemesi ile ilgili detaylar ve sorular önceden sorulmalı ve sonrasında yaşanacak olumsuz durumların önlenmesi adına gerekli noktalar bilinmelidir. Bu şekilde maddi ihtiyaçlarını gidermek isteyen kişiler, borç para vaadinde bulunan internet sayfası ya da kişilerin kendilerine ait bilgileri, kredi kartı ya da banka hesabı bilgilerini istemesi durumunda da iletişimlerini noktalamalıdır. Borç alınması durumunda ise belirlenecek olan borç senedinin şartları ve koşullarına hakim olunmalı, mümkün olduğu süre boyunca da geri ödemeler bu senet şartları dahilinde gerçekleştirilmelidir.

Etiketler

7 Yorum

  1. DOLANDIRILDIĞIM İÇİN MALİ KRİZE DÜŞEN 15 YILLIK İŞLETMEME 200.000 TL İHTİYAC VARDIR.ZAMANINDA BENZER SIKINTILAR ÇEKEN KİŞİLERDEN DESTEK BEKLEMEKTEYİM.ALACAĞINIZ GARANTİ ALTINA ALINIR.

  2. Merhaba ben sakaryadan fatma sesimi duyan varlıklı biri varsa bağış olarak değil borç olarak yardım istiyorum lutfen yardım *******************u@gmail.com

  3. Bankalarda kullandığım krediler yüzünden kredi alamıyorum. Cok sık basvurdigum ocin kredi puanı m da düştü . ACİL PARA LAZIM… **********@hotmail.com Not. Ön ödemesiz şartı ile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)