Borcu Olana Kredi Veren Bankalar 2020 [Kesin Çözüm]

Borcu Olana Kredi Veren Bankalar Var mı? Borcu olan kişi kredi başvurusu yapabilir mi? Borç kapatma ve Borç transfer kredileri alınır mı? Bu konu hakkında merak ettiklerinizi sizler için araştırdık. Bankalardan kredi almanız için iyi müşteri grubunda olmanız gerekiyor. Bankaya borcunuz var ve bu borcunuzun durumuna göre tekrar kredi alabilirsiniz. Örneğin bankalardan dolayı bir icralık oldunuz ve banka borcunuzu ödemediyseniz kredi alamazsınız. Çünkü bu durumda banka siciliniz kötü ve kredi notunuz düşük olarak gözükecek ve ayrıca kırmızı kalemli olarak gözüktüğünüz için sistem otomatik olarak kredinizi red edecektir. Eğer bu şekilde değil de bankaya düzenli ödediğiniz borcunuz varsa kredi almanız daha kolay olacaktır. Şimdi sizlere bu kredi başvurusu hakkında bilgiler vereceğiz.

İcralık, Sicili Bozuk, Kara Listede Olana Kredi Olur mu?

Bankalardan kredi alabilmeniz için kredi notu ve kredi sicili önemlidir. Takipte olanlara, kredi sicili bozuk olanlara, avukatlık icralık olanlara, ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi verilmemektedir. Kapatma kredisi almanız için kredi notunuzun 1100 ve üzerinde olması, bankalardan kredi ve kredi kartı borçlarınızın düzenli ödeniyor olması gerekir. Bu tarz müşteriler istediği bankadan kredi alabilir.

İcralık olan kişiler ise nasıl kredi alabilir diye merak ediyorsanız Yasal Takipte Olanlara Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyabilirsiniz. Ama eğer banka borçlarınızı düzenli ödüyorsanız bankaların yaptığı kredi kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Şimdi sizlere borcunuz olduğu halde diğer bankalardan kredi alabilir misiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

İcralık, Sicili Bozuk, Kara Listede Olana Kredi Olur mu?

Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız bankanın şartlarına uygun müşteri olmanız yeterlidir. Eğer diğer bankada krediniz var ve bu krediyi düzenli ödüyorsanız Denizbank üzerinden web kredi veya SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz. KREDİM TC KİMLİK yazıp 3280’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Ayrıca www.denizbank.com adresinden de WEB KREDİ başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi kimliğinizle en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank SMS ile Anında Kredi

Diğer bankalardaki ödemeleriniz düzenli ise bu seferde QNB Finansbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atarak kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz. Sizin borçluluğunuza ve kredi notunuza göre 50.000 TL’ye kadar limit verilmiştir.

Garanti BBVA

Garanti BBVA yeni ihtiyaç kredisi kampanyası başlatmıştır. Sizde bu bankadan kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. İhtiyaç kredisi almak istediğiniz zaman banka şubesine kimliğinizle gitmeniz yeterli olacaktır. Eğer bankada oluşturulan bir limitiniz varsa bu limiti internet bankacılığı üzerinden de kullanabilirsiniz. www.garantibbva.com.tr adresinden de kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Şekerbank İhtiyaç Kredisi

Şekerbank üzerinden 100.000 TL’ye kadar ister borç kapatma kredisi alın, isterseniz de ihtiyacınız kadar kredi başvurusu yapın. Banka şubelerinden evraklar ile birlikte yapacağınız bu kredi başvurusunda anında sonucunu öğrenebilirsiniz. Bankaya giderken nüfus cüzdanı ve gelir belgesi götürmeniz yeterli olacaktır. Eğer gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız sayfamızda bulunan Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Ziraat Bankası Borcu Olana Kredi

Özellikle bu bankadan emekli maaşı veya çalışma maaşı alıyorsanız özel kredi faizlerinden ve özel kredi kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Ülkemizdeki kamu bankalarından ve en çok müşterisi olan banka Ziraat Bankası’dır. Bu banka üzerinden sizde tüm ihtiyaçlarınız için kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat Bankası diğer banka borçlarınızı kapatmak isteyecek ve tüm banka kredilerini tek bir yere toplayabileceksiniz. Bu verilen kredilerde üst limit 100.000 TL yapılan vade ise 60 ay’dır. En yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu bankadan kredi almak isteyen kişiler emekli veya devlet memuru değilse, özel sektör çalışanlarından en az 6 ay aynı iş yerinde çıkışsız SGK kaydı ve gelir belgesi sunmasını istemektedirler. Eğer yeni bir işe başladıysanız bu krediyi alamazsınız.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir