İş fırsatları

Börek Bayiliği Veren Firmalar 2020


50.000 TL harcayarak dünya çapında adı duyulmuş bir börekçi olacağınızı ve bu işten dünya kadar para kazanacağınızı söyleselerdi, inanır mıydınız? Sermayenizi bu işe yatırıp hazırladığınız böreklerin dünyanın birçok ülkesinde kapış kapış satılmasını sağlamanız aslında günümüz teknolojisiyle mümkün olsa da bu işin daha kolay bir yolu var! Zaten belli bir kaliteyi yakalamış hem de adını duyurmuş olan bir börekçi dükkânı size iş teklif etseydi, cevabınız ne olurdu? Cevabı duyar gibiyim: “Nasıl bir işten bahsediyoruz?” Kısaca kendi sermayenizle kuracağınız ama adını çoktan duyurmuş ve ünlü bir marka olmuş bir börekçi dükkânı, tam olarak bahsettiğimiz. Bunun için öncelikle franchising ya da bayilik veren ünlü bir börekçi bulmanız ardından elinizde bulanan 50.000 TL ile isim hakkı alarak dünyaya börek satmanız mümkün olmaktadır. Börek bayiliği veren firmaları ve tüm detayları yazının devamında bulabileceksiniz.

Börek Dükkanı Nasıl Açılır?

50.000 TL ile dünyaca ünlü bir börek dükkânı açabilmek için takip edilmesi gereken ilk adım sizi bayilik verecek olan bir firma ile uzlaştıracak aracı bayilik firması bulmak… Bunun için yapmanız gereken şey ise internette yapacağınız küçük bir arama neticesinde 50.000 TL ile iş kurmak için hizmet veren bir aracı firmadan üyelik açmak ve bayilik vermek isteyen börekçi firmalarından sermayenize uygun olan bir tanesi ile iletişime geçmek… Üye olduğunuz aracı firma üzerinde yer alan ilanlardan bayilik için başvuru yapacağınız börekçi firmasına dair şu ayrıntılara ulaşabilirsiniz: Firmanın merkez binasının adresi, firmanın telefon numarası, firmanın e – posta adresi. Telefon numarası üzerinden daha sağlıklı bilgi alabileceğiniz firma, size bayilik için gerekli olan şartları bildirecek ve bir form doldurmanızı talep edecektir. Ardından ise yapılan mülakat neticesinde daha önce bu konuda herhangi bir deneyiminiz bulunup bulunmadığı, işletmecilik yeteneklerinizin ne boyutta olduğu, ne kadar sermayenizin bulunduğu gibi konularda hakkınızda bilgi sahibi olup bir kanaate varacaktır.

Börek Bayiliği Veren Firmalar

Börek dükkanı açmak için eğer sermayeniz yeterli değilse ve düşük maliyetle biraz daha oturaklı bir şekilde sektöre giriş yapmak istiyorsanız börek bayiliği veren firmalardan franchise almanız en doğrusu olacaktır. Börek bayilik veren firmalar şu sıralar oldukça popüler ve yeni fırsatlar sunuyor. Aşağıda börek bayilik alabileceğiniz firmaları listeliyoruz.

Dilim Börek Franchise

Başarılı franchise örneklerinden olan dilim börek sayesinde dükkanınızı daha planlı ve projeli bir şekilde açma şansınız bulunuyor.

Sponsorlu Reklamlar

Diğer börek bayiliği veren firmalar ve başvuruları için aşağıdan yorum yaparak bize ulaşabilirsiniz.

Börekçi Dükkanı Malzemeleri Nasıl Temin Edilmeli?

50.000 TL ile dünya çapında ün yapmış bir börekçi olmak için gerekli resmi sürecin tamamlanmasının ardından gerekli sözleşme de yapıldıktan sonra iş dükkân açmaya gelmektedir. Bu kısımda da bayilik verecek olan firma dükkânı kendi imkânları ile kurmakta, gerekli malzemeleri temin etmekte hatta gerekli eleman alımı için de yardımda bulunmaktadır. Bunun nedeni ise dünya çapında verdiği hizmetin kalite açısından her yerde eşit olmasını sağlamaktır.

Ünlü Bir Börekçi Olmanın Avantajları

50.000 TL ile dünya çapında ünlü bir börekçi olmak daha doğrusu ünlü bir firmanın bayiliğini almak en başta dükkân kurmak için herhangi bir maliyet olmaksızın yapılabilmektedir. Ayrıca herhangi bir tanıtım ve reklam maliyeti harcamanıza da gerek kalmamaktadır. Zaten zamanında adı duyulmuş ve kalite açısından da kendisini ispatlamış bir firmanın bayiliğini 50.000 TL maliyetle almak kendinizi kimseye ispatlamak zorunda kalmamanızı sağlamaktadır. Zaten belirli reklam ve tanıtım faaliyetleri çok önceden yürütülmeye başlanmış ve X Börekçisi denildiğinde dünya çapında tanınan bir firma, hiçbir pazarlama stratejisine ihtiyaç duyulmaksızın satış yaparak para kazanmanızı sağlayacaktır.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.