Bayilik Franchise

Burger King Franchise Bedeli ve Bayilik Şartları 2019

Burger King Nedir ? Burger King®, 1954 yılında James Mc Lamore ve David Edgerton tarafından ABD’de Miami’de kurulan ve Dünya’nın en büyük fast food markalarından biridir. Burger King®, dünya genelinde 110 ülkede, 16.000’e yakın restoranı ile hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zincirinden biri olan Burger King’in Türkiye’deki master franchisee Gıda, kaliteden ödün vermeden, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile 1995’den bu yana Türk lezzet düşkünlerine hizmet vermiş ve 600’den fazla restoran sayısına ulaşmıştır. Burger king bayilik almak istiyorum? Franchise ücreti ne kadar? Kar marjı ortalama fiyat nedir? gibi sorularını aşağıda yanıtladık.

Burger King Bayilik Şartları

TAB Gıda olarak, Girişimci ve başarı ruhuna sahip kişiler, Başarılı bir iş geçmişi olması gerekmektedir, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchisee adayları tercih edilmektedir.

Burger King Eğitim Programı

Belirlenen işletmeci adaı, Tab Gıda tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de sürdürebilir.

Burger King Franchise Bedeli

Yatırım minimum bedeli, Burger King® için 500.000 USD+KDV ’den başlamakta. TAB Gıda’nın Sub franchisee’lere sunduğu restorant işletme süresi Burger King® için 20 yıldır. Verilen lisans sayesinde, lisans alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka üzerinden ticari faaliyet gösterebilir Her ay , net ciro üzerinden %13 royalty alınmaktadır.

Burger King Bayilik İş Yeri Şartları

İş yeri giriş katında olması gerekmektedir. Giriş katı minimum 120 m2, toplam kapalı alan ise minimum 300 m2 olmalı. Ön cephe genişliği; minimum 6.5 m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır. Food Courtlarda yer alan restoranlarımız için depolar dâhil 100 m2 alan yeterli olacaktır.

Bunların dışında yaya ve araç trafiğine açık olan yerlerde olmalıdır, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, hızlı servis işletmeciliğine uygun ana arterler restoran açılacak mekânda beklenen özellikler arasında olmaktadır.

Restoranın açılacağı lokasyon TAB Gıda çalışanları tarafından onaylanıp kiralanır. İş yerinin giriş katında olma zorunluluğunu dışında, kiralanan lokasyonda gerçekleşen inşaatın uygunluğu ilgili markaların standartları üzerinden ilerlemesi gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2019 – Çiğköftem Bayilik Fiyatları ve Şartları
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)