Burger King Franchise Bedeli ve Bayilik Şartları 2020

Burger King Nedir ? Burger King®, 1954 yılında James Mc Lamore ve David Edgerton tarafından ABD’de Miami’de kurulan ve Dünya’nın en büyük fast food markalarından biridir. Burger King®, dünya genelinde 110 ülkede, 16.000’e yakın restoranı ile hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zincirinden biri olan Burger King’in Türkiye’deki master franchisee Gıda, kaliteden ödün vermeden, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile 1995’den bu yana Türk lezzet düşkünlerine hizmet vermiş ve 600’den fazla restoran sayısına ulaşmıştır. Burger king bayilik almak istiyorum? Franchise ücreti ne kadar? Kar marjı ortalama fiyat nedir? gibi sorularını aşağıda yanıtladık.

Burger King Bayilik Şartları

TAB Gıda olarak, Girişimci ve başarı ruhuna sahip kişiler, Başarılı bir iş geçmişi olması gerekmektedir, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchisee adayları tercih edilmektedir.

Burger King Eğitim Programı

Belirlenen işletmeci adaı, Tab Gıda tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de sürdürebilir.

Burger King Franchise Bedeli

Yatırım minimum bedeli, Burger King® için 500.000 USD+KDV ’den başlamakta. TAB Gıda’nın Sub franchisee’lere sunduğu restorant işletme süresi Burger King® için 20 yıldır. Verilen lisans sayesinde, lisans alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka üzerinden ticari faaliyet gösterebilir Her ay , net ciro üzerinden %13 royalty alınmaktadır.

Burger King Bayilik İş Yeri Şartları

İş yeri giriş katında olması gerekmektedir. Giriş katı minimum 120 m2, toplam kapalı alan ise minimum 300 m2 olmalı. Ön cephe genişliği; minimum 6.5 m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır. Food Courtlarda yer alan restoranlarımız için depolar dâhil 100 m2 alan yeterli olacaktır.

Bunların dışında yaya ve araç trafiğine açık olan yerlerde olmalıdır, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, hızlı servis işletmeciliğine uygun ana arterler restoran açılacak mekânda beklenen özellikler arasında olmaktadır.

Restoranın açılacağı lokasyon TAB Gıda çalışanları tarafından onaylanıp kiralanır. İş yerinin giriş katında olma zorunluluğunu dışında, kiralanan lokasyonda gerçekleşen inşaatın uygunluğu ilgili markaların standartları üzerinden ilerlemesi gerekmektedir.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir