Bilgi

Bursa Demirtaş Halı Yıkama Fiyatları


Demirtaş Halı Yıkama Fiyatları 2022 bir çok evinde ki halıları yıkatmak isteyenler tarafından merak ediliyor. Bugün sizler için Bursa Demirtaş Halı Yıkama Fiyatları 2022 hakkında detaylı bir şekilde araştırmalar yaptık. Sizlere en güncel ve en uygun fiyatlar hakkında bilgi vermeye çalıştık. Sitemizde yer alan diğer konuları inceleyerek, farklı semtlerde ki fiyatları araştırabilirsiniz.

Halı ve kilimler özellikle kış aylarında oldukça fazla kirlenmektedir. Bu nedenle halıların kirli olması sebebi ile yıkamak gerekir. Kullanım sebeplerine göre halılar yıkanması gerekiyor. Bu nedenle halı yıkama firmaları devreye giriyor. Profesyonel ve kaliteli temizlik yaparak çok iyi bir şekilde temizlik yaptırabilir ve halı yıkama m2 fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Aşağıda ki paylaştığımız güncel bilgiye göre Demirtaş halı m2 yıkama fiyatlarını sizler için inceledik.

Demirtaş Halı Yıkama Fiyatları 2022 Ne Kadar?

Demirtaş Halı Yıkama Fiyatları 2022

Makina Halısı 10-20 TL/m2
Kalın Makine Halısı 12-25 TL/m2
Shaggy Halı 15-35 TL/m2
Jel Kaydırmaz Halı 15-35 TL/m2
Peluş Halı 20-45 TL/m2
Yün Halı 20-50 TL/m2
Viskon Halı 20-50 TL/m2
Akrilik %100 Halı 15-45 TL/m2
Isparta El Dokuma Halılar 25-55 TL/m2
Step Halı 25-55 TL/m2
El Dokuma Step 40-75 TL/m2
Çin Halısı 40-80 TL/m2
Bambu Halı 40-80 TL/m2
Suni Deri Halılar 40-80 TL/m2
Orijinal Deri Halı 70-150 TL/m2
Patchwork Halılar 40- 70 TL/m2
Saf İpek Halı 80-110 TL/m2
Battaniye & Yorgan 60- 95 TL/m2

*Fiyatlar her firmaya göre değişiklik gösterebileceği için fiyatlar tahmini aralıklarda verilmiştir. En güncel bilgiyi halı yıkama firmanızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Demirtaş En İyi Halı Yıkama Firması 2022

Halı yıkamada birçok farklı makine, şampuan, kimyasal madde ve işçilik kullanılmaktadır. Bu nedenle halı yıkamak oldukça önemlidir, halı yıkama fabrikaları arasından en iyisini bulmanız ve halılarınızı ona göre fabrikaya vermeniz gerekiyor. Yoksa halınız eğer boyuyor ise oldukça büyük sorun ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bunun için de bulabildiğimiz en iyi halı yıkama firmasıyla çalışmak isteriz. Demirtaş En İyi Halı Yıkama Firması 2022’yi bulmak için, firmaların hizmet verdiği Google yorumlarını inceleyebilir ve yorumlar neticesinde sipariş verebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar
Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir