İş Fırsatları

Bursa Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde Ek İş İlanları

Ekonomik durumların belirsizliği, kısıtlı imkanlar nedeniyle veya aile bütçesine yardımcı olabilmek için bursa evde ek iş ilanları araştırarak evde ek iş yapmak istiyorsanız bu yazımız size yardımcı olacaktır. Evde yapabileceğiniz hızlı bir şekilde ek iş veren firmalardan iş alarak hem gelir elde edebilir hem de boş zamanınızı değerlendirebilirsiniz.

Evde Çorap Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Yetenek gerektirmeyen aynı zamanda yüksek gelir elde edebileceğiniz çorap paketleme işinin detaylarını yazarak kafanızdaki soruları yanıtlayalım. Öncelikle işi nasıl yapacağınız zaten iş veren yerler size söyleyecektir örneğin bebek ve çocuk modelleri aynı pakette erkek çorapları ise farklı jelatinde paketlenecek şeklinde varsa kalite etiketi yapıştırırsınız ve işi bu şekilde tamamlarsınız. Sonrasında iş veren firma sizden gelip teslim alarak kazancınızı öder. Bu iş ile ortalama 500-2000 TL kazanabilirsiniz.

Evde Mum Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Aylık 2000 TL civarı para kazanabileceğiniz ve müsait zamanınızda veya eş,dost ve arkaşlarınızla birlikte kolaylıkla yapabileceğiniz bir iştir.Mum paketleme işi veren firmaların size teslim ettiği işleri sert plastik kutuların içini yerleştirerek paketleme işlemini yaparsınız.

Evde Karton Katlama İşi Yaparak Para Kazanmak

Karton katlama en çok tercih edilen ek işler arasındadır bunun en büyük sebebi hem pratik şekilde yapılabilmesi hem de kısa sürede bitmesi diyebiliriz. Kartonları ortadan veya çizilmiş olan bölgeden bükerek işi tamamlarsınız. Diğer işlere göre nispeten daha az zamanınızı alacak bu işte 1000 TL civarlarında kazanabilirsiniz.

Bursa İçinde Evde İş Alabileceğiniz İlçeler
Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mustafakemalpaşa, İnegöl, Karacabey, Orhangazi, Yenişehir, Kestel, Orhaneli.

Bursa Evlere Ek İş Veren Firmalar Yerler
Bursada evlere iş veren firmaların ilanlarına ve firma iletişim bilgilerine ulaşabilmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

4 Yorum

  1. Karton kaplama işini yapmak istiyorum,elim hızlıdır 5 kişilik ekibiz.

    İyi çalışmalar….

  2. 27 yaşındayım,
    Önlisans mezunuyum,
    Bursa / Mudanyada oturuyorum,
    Ev hanımıyım bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)