Bilgi

Bursa Yasemin Park Halı Yıkama Fiyatları


Yasemin Park Halı Yıkama Fiyatları 2022 bir çok evinde ki halıları yıkatmak isteyenler tarafından merak ediliyor. Bugün sizler için Bursa Yasemin Park Halı Yıkama Fiyatları 2022 hakkında detaylı bir şekilde araştırmalar yaptık. Sizlere en güncel ve en uygun fiyatlar hakkında bilgi vermeye çalıştık. Sitemizde yer alan diğer konuları inceleyerek, farklı semtlerde ki fiyatları araştırabilirsiniz.

Halı ve kilimler özellikle kış aylarında oldukça fazla kirlenmektedir. Bu nedenle halıların kirli olması sebebi ile yıkamak gerekir. Kullanım sebeplerine göre halılar yıkanması gerekiyor. Bu nedenle halı yıkama firmaları devreye giriyor. Yasemin Park, bir çok profesyonel ve kaliteli temizlik yaparak çok iyi bir şekilde temizlik yaptırabilir ve halı yıkama m2 fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Aşağıda ki paylaştığımız güncel bilgiye göre Yasemin Park halı m2 yıkama fiyatlarını sizler için inceledik.

Yasemin Park Halı Yıkama Fiyatları 2022 Ne Kadar?

Yasemin Park Halı Yıkama Fiyatları 2022

Makina Halısı10-20 TL/m2
Kalın Makine Halısı12-25 TL/m2
Shaggy Halı15-35 TL/m2
Jel Kaydırmaz Halı15-35 TL/m2
Peluş Halı20-45 TL/m2
Yün Halı20-50 TL/m2
Viskon Halı20-50 TL/m2
Akrilik %100 Halı15-45 TL/m2
Isparta El Dokuma Halılar25-55 TL/m2
Step Halı25-55 TL/m2
El Dokuma Step40-75 TL/m2
Çin Halısı40-80 TL/m2
Bambu Halı40-80 TL/m2
Suni Deri Halılar40-80 TL/m2
Orijinal Deri Halı70-150 TL/m2
Patchwork Halılar40- 70 TL/m2
Saf İpek Halı80-110 TL/m2
Battaniye & Yorgan60- 95 TL/m2

*Fiyatlar her firmaya göre değişiklik gösterebileceği için fiyatlar tahmini aralıklarda verilmiştir. En güncel bilgiyi halı yıkama firmanızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Demirtaş Halı Yıkama Fiyatları

Sponsorlu Reklamlar

Fiyatlar sürekli güncellemekte olup, firmadan firmaya fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Yasemin Park En İyi Halı Yıkama Firması 2022

Halı yıkamada birçok farklı makine, şampuan, kimyasal madde ve işçilik kullanılmaktadır. Bu nedenle halı yıkamak oldukça önemlidir, halı yıkama fabrikaları arasından en iyisini bulmanız ve halılarınızı ona göre fabrikaya vermeniz gerekiyor. Yoksa halınız eğer boyuyor ise oldukça büyük sorun ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bunun için de bulabildiğimiz en iyi halı yıkama firmasıyla çalışmak isteriz. Yasemin Park En İyi Halı Yıkama Firması 2022’yi bulmak için, firmaların hizmet verdiği Google yorumlarını inceleyebilir ve yorumlar neticesinde sipariş verebilirsiniz.

Bu Kampanya sitemizde tüm kampanyalar ve ürün fiyatları ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. Sitemizde bir çok kategori de bilgi yer almaktadır.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.