İş Fırsatları

Bursa’da Evlere İş Veren Firmalar

Ekonomik şartların zorlaşmaya başlaması, daha iyi bir yaşam sürme hayali, boş zamanları değerlendirme düşüncesi gibi sebeplerden dolayı evlerde iş yapma durumu oldukça yaygınlaşmıştır. Bursa bu şehirlerden birisidir. Bursa’da da ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla evde ek iş yapmak insanların sayısı gün geçtikçe çoğalmaktadır. Özellikle iş hayatına girmesinin zor olduğu kişiler ( ev hanımları, bakacak hastası olanlar, vs. ) bu şekilde ekonomilerine ek gelir sağlayabilmektedirler. Bursa’da evlere işveren firmalar oldukça çeşitlidir. Bursa’da ikamet eden kişiler bu bakımdan diğer küçük illere göre oldukça avantajlıdırlar. Evde ek iş yapman isteyen hemen hemen her yaşta insana göre iş imkanı bulunmaktadır. Her türlü yeteneğin karşılığını bulacak, zamanına uygun olacak tarzda işler vardır. Bu şekilde hem müsait zamanlar değerlendirilmiş olunmakta hem de ekonomilere gözle görülür bir katkı sağlanmaktadır.

Bursa’da Evlere İş Veren Firmalar ve İş Tanımları

Bursa’da evlere iş veren firmalar ve iş tanımları şu şekildedir;

 • Belizya: Bursa’da evlere işveren firmalar arasında en iddialılardandır. Satış konularında yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız, girişken bir yapınız varsa, insanlarla iletişim kurmakta zorlanmıyorsanız tam size göre bir iş imkanı sunmaktadır. Farklı bir konsepte sahip olan bu işte, Belizya firmasının ürünlerini pazarlayacaksınız. Ufak bir süreç sonunda üyelik kazanacak ve yukarı doğru ivmeyle gelir elde edebileceksiniz. Hatta yüksek performans sağladığınız takdirde ek iş olarak değil de ana iş olarak yapmaya devam edeceksiniz. Çünkü elde edeceğiniz gelir oldukça tatmin edici olacaktır. Firmanın kadınlarla ilgili birçok ürünü bulunmaktadır. Aksesuar, kadın giyimi, kozmetik ve bunun gibi bir sürü ürün daha bünyesinde barındırmaktadır. Firma satışlarda prim alma ayrıcalığı da vermektedir.
 • Elif’in Şekerleri: Bursa’da evlere işveren firmalararasında bulunan Elif’in Şekerleri ev hanımlarının yüzünü güldürecek bir firmadır. Nikah şekeri ile ilgili olan bu firmanın işlerini alıp evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. El beceriniz var ise tam size göre bir iştir. Hızlı hareket edecek ve süreklilik sağlayacak kişiler firmanın tercihleri arasındadır. Bu konularda iddialı iseniz hiç durmadan bu işe başlayarak aile ekonomisini ciddi bir katkıda bulunabilirsiniz.
 • HCZ Teksti: HCZ firması da evde ek iş imkanı sunan firmalar arasındadır. Genel olarak paketleme işi sunmaktadır. İstenilen sayıda iş alabileceğiniz bir firmadır. Fiziksel olarak yorgunluk yaşamayacağınız işlerdendir.
 • Mavi Eşarp Şal: Gürsu’da ikamet edenler için çok uygun bir firmadır. Firmanın iş tanımı oldukça kolaydır. Eşarp katlama olarak adlandırılan bu iş yapılması çok kolay bir iştir. Özellikle bayanlar için çok ideal bir iştir. Boş vakitlerinizde çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kendi yapabileceğiniz kadar iş alma imkanının olması da çok güzel bir ayrıcalıktır. Bu işe hemen girerek anında gelir elde etme şansınız olacaktır. Güvenilir bir firma olan Mavi Eşarp Şal yaz aylarında iş kapasitesini daha da arttırmaktadır. Bu işe başlamak isteyenler firmanın Gürsu’daki yerine gitmeleri gerekecektir.
 • Prestij Boncuk: Bursa’da evlere işveren firmalar arasında boncuk işi veren önemli bir firmadır. Ev hanımları için çok ama çok uygun bir iş imkanı sunmaktadır Prestij Boncuk firması. Boncuk dizme işi olarak tanımlanmaktadır işin faaliyet alanı. İş için gerekli olan tek şey sabırdır. Ondan sonrasında ise hak ettiğiniz gelir sizi sevindirecektir. Özellikle bu yıl boncuk dizme işi oldukça popüler olmuş durumdadır. Bu işten Bursa’da nasibini almaktadır. Eğer sabrınıza güveniyor, boncukları seviyor ve üstelik bunların yanında bir de gelir elde ederek ailenizin ekonomisine katkı sağlamak istiyorsanız bu iş tam size göredir.
 • Farmasi: Bursa’da evlere iş veren firmalar arasındaki diğer bir iş imkanı sunan firma da Farmasi firmasıdır. Satıcılık konusunda yetenekli olanlar için bu firma da çok mantıklı bir tercih olacaktır. Tüm dünyada güvenilir bir imajı olan, kaliteli ürünleri bünyesinde barındıran, kullanan herkesi memnun bırakan Farmasi firması Bursa’yı ve Bursalıları unutmamıştır. Kendi işinizin patronu olma edasıyla çalışacağınız, gün içinde aşırı zaman tüketmenize gerek olmayan bir çalışma şekliyle iyi gelir elde edebileceğiniz bir firmadır. Firmanın iştigal alanı kozmetiktir. Uzun zamandır kozmetik alanında adından söz ettirmektedir. İşe başlamak için firmanın sitesine girip başvuru yapmanız gerekmektedir.
Tavsiye İçerik:  Çekmeköy Evlere İş Veren Firmalar İlanları

Bursa Kapalı Çarşı’sıve Bursa’da Evlere İş Veren Firmalar

Bursa Kapalı Çarşı’sı Bursa’da evlere işveren firmalar için adeta bir merkez haline gelmiştir. Eğer evde iş yapmak için firma arıyorsanız Bursa Kapalı Çarşı’sına mutlaka uğramalısınız. Bursa Kapalı Çarşıdaki mevcut işler şu şekildedir;

 • Davetiye Katlama: Her türlü davetiyelerin katlanılma işlemidir. Tüm bu işleri yapabilirim diyorsanız vakit kaybetmeden Bursa Kapalı Çarşısı’nı ziyaret edin. Oldukça ciddi gelirler elde edebileceğiniz gibi yeteneklerinizi de üst seviyelere çıkaracaksınız.
 • Ütüleme: Konfeksiyon imalatlarının ütülerini yapma şeklinde olan iştir.
 • İplik Temizleme: Yine konfeksiyonimalatlarının üzerindeki lüzumsuz ipliklerin temizlenme işlemidir.
 • Havlu Kenarı İşlemeciliği: Teknolojinin gelişmesiyle artık birçok işi makineler yapar olmuştur. Eskiden insanların çalıştığı işleri günümüzde bilgisayar destekli ve yapay zeka teknolojisini içinde barındıran robotlar yapmaktadır. Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin bazı işleri ilelebet insanlar yapacaktır. Bunlardan birisi de havlu kenarı işlemeciliğidir.
 • Etiket Yapıştırma: Ürünlerin üzerlerine gerekli olan etiketleri düzgün bir şekilde yapıştırma işidir. Tüm bu sayılanlardan sonra Bursa’da evlere işveren firmalar oldukça çeşitlidir denilebilir.
Tavsiye İçerik:  Pendik'te Evlere İş Veren Firmalar

 

 • İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

4 Yorum

 1. Bursa osmangazi de oturuyoruz şehreküstündeyiz kapalı çarşıya çok yakınız 4 kişiyiz grupça iş yapıyoruz evde paketleme gibi işlerin hepsini yapıyoruz. merwe7478@gmail.com adresinden msj atarsanız ulaşabilirsiniz

 2. Işe çok ihtiyacım var cok zor durumdayım çorap paketleme işi de olur diger işlerde olur lütfen geri dönüş yapın bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir