İş fırsatları

Bursa Evde İş Veren Firmalar Nasıl Bulunur?


Bursa evde iş olarak oldukça zengin bir şehirdir. Bugün sizlere Bursa da evde ek iş veren firmalar nasıl bulunur, Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer ve diğer ilçelerde evde ek iş nasıl aranır, nasıl bulunur bu konu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Öncelikle Bursa ülkenin sanayi şehirlerinden biri olduğunu söylemek gerekiyor. Aklınıza gelebilecek her yerde tekstil atolyesi var dersek sanırım doğru olacaktır.

Ekonomik şartların zorlaşmaya başlaması, daha iyi bir yaşam sürme hayali, boş zamanları değerlendirme düşüncesi gibi sebeplerden dolayı evlerde iş yapma durumu oldukça yaygınlaşmıştır. Bursa bu şehirlerden birisidir. Bursa’da da ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla evde ek iş yapmak insanların sayısı gün geçtikçe çoğalmaktadır. Özellikle iş hayatına girmesinin zor olduğu kişiler ( ev hanımları, bakacak hastası olanlar, vs. ) bu şekilde ekonomilerine ek gelir sağlayabilmektedirler. Bursa’da ikamet eden kişiler bu bakımdan diğer küçük illere göre oldukça avantajlıdırlar. Evde ek iş yapman isteyen hemen hemen her yaşta insana göre iş imkanı bulunmaktadır. Her türlü yeteneğin karşılığını bulacak, zamanına uygun olacak tarzda işler vardır. Bu şekilde hem müsait zamanlar değerlendirilmiş olunmakta hem de ekonomilere gözle görülür bir katkı sağlanmaktadır.

Bursa’da Evlere İş Veren Firmalar Var Mı?

Sanayinin çok gelişmiş olduğu bir şehir olan Bursas da evde ek iş bulmak oldukça kolaydır. Özellikle tekstil atolyeleri ip kesme, paketleme, kutulama gibi işleri evlere vererek hem zaman hemde maddi kazanç sağlamaktadır. Bu nedenle iş bulmak oldukça kolaydır. Bursa evde iş ilanları arıyorsanız eğer oturduğunuz bölge de oldukça önemlidir. Çünkü genelde tekstil atolyeleri Bursa da Osmangazi ilçesinde yer alır. Osmangazi de Küçükbalıklı, Demirtaş gibi mahalleleri de üstün bir iş olanağına sahiptir.

Bursa Evde İş

Bursa Kapalı Çarşı’sıve Bursa’da Evlere İş Veren Firmalar

Bursa Kapalı Çarşı’sı Bursa’da evlere işveren firmalar için adeta bir merkez haline gelmiştir. Eğer evde iş yapmak için firma arıyorsanız Bursa Kapalı Çarşı’sına mutlaka uğramalısınız. Bursa Kapalı Çarşıdaki mevcut işler şu şekildedir;

 • Davetiye Katlama: Her türlü davetiyelerin katlanılma işlemidir. Tüm bu işleri yapabilirim diyorsanız vakit kaybetmeden Bursa Kapalı Çarşısı’nı ziyaret edin. Oldukça ciddi gelirler elde edebileceğiniz gibi yeteneklerinizi de üst seviyelere çıkaracaksınız.
 • Ütüleme: Konfeksiyon imalatlarının ütülerini yapma şeklinde olan iştir.
 • İplik Temizleme: Yine konfeksiyonimalatlarının üzerindeki lüzumsuz ipliklerin temizlenme işlemidir.
 • Havlu Kenarı İşlemeciliği: Teknolojinin gelişmesiyle artık birçok işi makineler yapar olmuştur. Eskiden insanların çalıştığı işleri günümüzde bilgisayar destekli ve yapay zeka teknolojisini içinde barındıran robotlar yapmaktadır. Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin bazı işleri ilelebet insanlar yapacaktır. Bunlardan birisi de havlu kenarı işlemeciliğidir.
 • Etiket Yapıştırma: Ürünlerin üzerlerine gerekli olan etiketleri düzgün bir şekilde yapıştırma işidir. Tüm bu sayılanlardan sonra Bursa’da evlere işveren firmalar oldukça çeşitlidir denilebilir.

Bursa Evde İş İmkanı Bulunan Yerler

 • Nilüfer
 • Osmangazi
 • Yıldırım
 • Mustafakemalpaşa
 • İnegöl
 • Karacabey
 • Orhangazi
 • Yenişehir
 • Kestel
 • Orhaneli
 • Yıldırım

Özellikle Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde oturuyorsanız birçok ek iş bulabilirsiniz. Bunun için çevrenizde bulunan ki kesinlikle vardır. Bursa da her mahallede iş yapılıyor nerede ise fabrikalar, atolyelere giderek evde yapılabilecek iş olup olmadığını sorabilirsiniz. Size iyi kötü bir cevap verecekler veya bu işi veren firmalara yönlendireceklerdir.

Sponsorlu Reklamlar
Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

9 Yorum

 1. Bursa karacabeyde oturuyorum ise ihtiyacim var disarda calisamiyorum evde paketleme yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 2. Merhaba emek OSMANGAZİ oturuyorum evde yapabileceğim işler arıyorum en kısa zamanda bana ulaşırsanız sevinirim

 3. Evde iş arıyorum nilüfer calida oturuyorum ev hanımıyım dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Mustafa kemal paşada oturuyorum evde iş istyorum en fazla 5 kişilik olur.

 5. 35 yaşındayım karamandan yazıyorum evde ek işe ihtiyacım var. en az 5 kişi ile çalışabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Işe çok ihtiyacım var cok zor durumdayım çorap paketleme işi de olur diger işlerde olur lütfen geri dönüş yapın bana

 7. Bursa osmangazi de oturuyoruz şehreküstündeyiz kapalı çarşıya çok yakınız 4 kişiyiz grupça iş yapıyoruz evde paketleme gibi işlerin hepsini yapıyoruz. merwe7478@gmail.com adresinden msj atarsanız ulaşabilirsiniz


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir