İş Fırsatları

Büyükçekmece Evlere İş Veren Firmalar Yerler

Ağır iş temposundan yoruldunuz mu? İş hayatınız size sosyal bir yaşantı bırakmıyor mu? Şimdi size tanıtacağımız iş tam da sizlere göre. Bahçelievler çevresinde oturuyorsanız bu iş sizin için daha kolay. Büyükçekmece Evlere İş Veren Firmalar sizlere çeşitli iş imkânları sunuyor. Hem de çalışacağınız saatleri sizin karar vereceğiniz şekilde. Bahçelievler bölgesi, bu iş tipi için oldukça elverişli. Kalabalık nüfusu ve her iş sektöründen bir şeyler barındırdığı gibi, iş arayan bireylere de daha da geniş bir iş yelpazesi sunuyor. Büyükçekmece evlere fason iş verilir ilanları yayınlayan firmalar evde iş imkanı sağlıyor. Büyükçekmece evde ek iş ilanları ve yapabileceğiniz ek işlere gelin hep beraber bakalım.

Evde Halı Yıkama

Bu iş için profesyonel olmanıza gerek yok. Halı yıkama fırçası veya makinesi, Arap sabunu ve su sizler için yeterli olacaktır. Halı yıkamak için illa geniş bir balkona veya bahçeli bir eve sahip olmanız gerekmiyor. Teknolojinin ilerlemesiyle, su kullanarak hem en iyi şekilde temizleyen hem de ardında ıslak bir zemin bırakmayan halı yıkama makineleri mevcut. Büyükçekmece Evlere İş Veren Firmalar, bu cihazı sizin evinize teslim ediyor ve size sadece halıları yıkamak kalıyor. Bu makine ile kendi halınızı yıkar gibi müşterilerinizin halılarını rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Asgari ücretin bile üzerine çıkan maaş dolgunluğu ile hem boş zamana sahip olabilir, hem de normal bir işte kazana bileceğinizden daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Evde Oyuncak Bebek Yapımı

Bu iş diğerine göre biraz el becerisi istiyor. Ama bu işle uğraşması hem zevkli hem de kazançlı. İhtiyacınız olan malzemeler silikon tabancası, kumaş, kumaş boyası ve bebekler için kıyafetler olacaktır. Bebekleri yapmadan önce kalıplarını oluşturmak sizin faydanıza olacaktır. Kalıplar çıkarıldıktan sonra kumaşlar ona göre çıkarılıp bebek şekil olarak oluşturulacak. Sonrasında içi elyafla doldurulup tam bir bebek şekli ortaya çıkacak. Temel olarak oluşturulduğunda ise kumaş boyası ile ağız, burun, gözler, kaşlar çizilerek müşterinin istediği renkte oluşturulabilir. Tabii bebek için kıyafetler de gerekiyor. Bu kıyafetleri de dikiş makinesi yardımı ile bedenine göre dikerek oluşturuyoruz. Giydirdikten sonra da bebeğimiz müşterimiz için hazır oluyor. Bebeklerin fiyatları firma tarafından belirleniyor. Ona göre satışa sunuluyor ve sağlanan kardan bir kısım pay da size düşüyor.

Evde Küçük Mobilya Boyama

Bu iş de diğerlerine benzer şekilde bir yetenek veya beceri istemiyor. Bahçelievler Evlere İş Veren Firmalar tarafından gönderilen kırık, çatlak veya boyası sıyrılmış küçük mobilyaları yenileme işidir. Gönderilen küçük mobilyaları öncelikle sorununa göre küçük tamirler yapıyoruz ve sonrasında boyama işine geçiyoruz. Hepimizin bildiği gibi mobilyalar ağırlıklı olarak ahşaptan yapıldığından boyama için ahşap boyası, eski boyayı da çıkarmak için zımpara kâğıdı gerekiyor. Eskimiş boyayı öncelikle zımpara kâğıdı ile zımparalıyoruz ve eski boyayı çıkarıyoruz. Sonrasında ise ahşap boyası ile müşterinin istediği renklere boyuyoruz ve firma yetkilileri iş tamamlandıktan sonra hazır olan mobilyaları sizden alıyor ve müşterilere teslimatını yapıyor. Bu işin ortalama çalışma süresi 4-5 saat civarında. Normal bir işte olan çalışma süresinden 3 saat daha kısa.

Özetle; bu sektör size iş imkânı ve çalışma süresinde sizlere esneklik sunuyor. Büyükçekmece Evlere İş Veren Firmalar ile evinizden çalışarak iş stresinden de uzak kalmış oluyorsunuz. Sevdiğiniz işleri yaparak para kazanmak kadar da güzel bir şey yoktur. Eğer siz de bu işlerden birine sahip olmak isterseniz, bu metnin altındaki kutucuğa kişisel bilgilerinizi yazınız. Mesai saatinizi siz kendiniz belirliyorsunuz ve ayda yaklaşık 3500 TL kazanıyorsunuz. Hadi, siz de bize katılın ve bu fırsatı kaçırmayın.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

İlginizi Çekebilir:  Evde Mum Paketleme İşi Veren Firmalar Başvuru Numaraları

 

Etiketler

24 Yorum

  1. Merhaba bu işi yapmak istiyorum. İST büyükçekmece mimarobada oturuyorum. Gayet hızlı başarılı biriyim extra olarak bu işle uğraşmak istiyorum geri dönüşlerinizi bekliyorum. derya.sezgin0@icloud.com

 1. Büyükçekmece Atatürk mahallesinde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum acil geri dönerseniz sevinirim.

 2. Buyukcekmece beykentte oturuyorum evde ek.is yapmak istiyorum iki kisiyiz dönüş ysparsaniz sevinirim

 3. Büyükçekmece bahçelievler mah. Öğrenci oldugum ıcın ek iş arıyorum daha oncede ahşapla ilgilendiğim için boyamaya elim yatkındır diğer ek işlerede sıcak bakabılırım dönüş sağlarsanız sevınırım

 4. Buyukcekmece tepecik te oturuyorum
  Evde ek is istiyorum 2 kisiyiz
  Elimiz pratiktir
  Geri donus yaparsaniz sevinirim

 5. Öğrenciyim ve ailemle oturuyorum kalabalık bi aile olduğumuz için bu tarz işlere oldukça ihtiyacımız var lütfen dönüş yaparmışsınız??

 6. Büyükcekmece mimaroba da yasıyorum evde çalışmak zorundayım evlere iş veren firmalar dönerseniz sevinirim

 7. Büyükçekmece Kumburgaz mah. oturmaktayım evde yapılabilecek bir ek iş arıyorum paketleme, poşetleme, katlama gibi işleri yapabilirim.

 8. Büyükçekmece de oturuyorum bizde iki kişiyiz elimiz çok hızlıdır evde ek iş yapmak istiyorum poşetleme, katlama, paketleme, nikah şekeri davetiye gibi işleri yapmıştım Büyükçekmece evlere iş veren firmalardan iş istiyorum.

 9. Evde mum paketleme sabun paketleme işi poşetleme katlama gibi evde ek işler yapmak istiyorum Büyükçekmece Cengiz Topel cd üzerinde oturuyorum evlere iş veren firmalardan iş istiyorum.

 10. Büyükçekmece Mimaroba da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum kalabalık bir aileyiz elimiz hızlıdır seri temiz bir şekilde evde iş yaparak para kazanmak istiyorum ev hanımlarına iş imkanı sağlayan yerlerden evde ek iş istiyorum.

 11. Özel ürünler üretim yapıyorum güzel bir projeye katma değer katabilirim ve ürün gelişiminde özellikle çok yeteneliyim güzel bir çalışma olursa görev alabilirim. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum Büyükçekmece evlere iş veren firmalar bana ulaşırsa görüşebiliriz.

 12. Daha önce de aynı işi bir çok kez yaptım Fatih tarafında oturuyordum. Şu an Büyükçekmeceye taşındım ve evde evde iş yaparak para kazanmak istiyorum Ahşap boyama kursuna gitmiştim. Evde ahşap boyama işi yapabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)