İş fırsatları

Çanakkale Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Çanakkale ilinde eve iş veren firmalar, farklı sektörler içerisinde yer almakla birlikte her geçen gün artan talepler sunmaktadır. Bu talepler doğrultusunda Çanakkale ilinde sunulan ek iş ilanlarını şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır:

 • Sabun paketleme
 • Boncuk dizme
 • Düğme paketleme
 • Nikah şekeri hazırlama
 • Organizasyon hediyelikleri paketleme
 • Balon paketleme
 • Çorap paketleme
 • Lavanta paketleme
 • Kalem paketleme

Çanakkale’de eve iş veren firmalar, çoğunlukla ayrıntıların iyi bir işçilikle yapılmasını talep etmektedir. Örneğin düğme paketleme ya da lavanta paketleme işlemleri dikkatli bir biçimde yapılması gereken işlerdir.

Evde ek iş olarak yapılan işler içerisinde pek çok çalışma estetik bir biçim oluşturmayı da zorunlu kılmaktadır. Bunun için yapılan işlerin tek bir estetik çalışma anlayışı ile sürdürülmesi tercih edilmektedir.

Çanakkale İlinde Hangi Firmalar Ek İş Verir?

Çanakkale’de bulunan firmaların pek çoğu ek iş yapmak isteyenlere çalışma olanakları sunmaktadır. Bu ek işlerin bulunduğu pek çok sektör bulunmaktadır. Evde çalışmak isteyenlere yönelik iş kapısı açan sektörler şu şekilde sıralanabilir:

 • Manifaturacılık
 • Tekstil sektörü
 • Gıda sektörü
 • Organizasyon sektörü

Sektörler içerisinde en çok ek iş seçeneği bulunan sektörün organizasyon sektörü olduğu bilinmektedir. Nitekim bu sektör dahilinde çeyiz aşamasından nikah sürecine kadar pek çok organizasyona ve hediyeliklere ihtiyaç duyulmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Evde iş yaptıran firmalar Çanakkale ili özelinde pek çok ürünün paketlenmesine yönelik sunulmaktadır. Bu sebeple kırtasiyecilikten tuhafiyeciliğe kadar küçük iş sahalarında bile paketleme ihtiyaçları oluşmaktadır.

Çanakkale’de Ek İş Veren Fabrikalar

Çanakkale’de bulunan tekstil fabrikaları çoğunlukla paketleme işlerini evlerde yapılmak üzere dışarıdan çalışanlara vermektedir. Ürünlerin pazarlama süreçleri öncesinde insan eliyle incelenmesi ve satışa hazır hale getirilmesi önemsenmektedir. Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan ilçelerinde özellikle bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki ve Yenice ilçelerinde ise paketleme türünde işler daha yaygındır.

İş veren fabrikalar, tekstil sektörü içerisinde büyük ürünlerin paketlemesinden ziyade çorap gibi küçük paketlemelerin yapılması için ev işlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu kapsamda çorap firmalarında evde iş imkanı bulmak daha mümkün olmaktadır.

Çanakkale’de Evde Paketleme İşi

Çanakkale ilindeki firmalarda paketlenecek ürünler yalnızca organizasyon sektöründe değil farklı iş sahaları tarafından da evlere iş verilir. Bu sektörler içerisinde gıda sektörü de bulunmaktadır. Üretimi yapılan ürünlerin pazarlama süreçlerinde paketleme desteği alınmaktadır.

Evde yapılacak işler olarak Çanakkale içerisinde en çok ulaşılabilen paketleme işleri, yalnızca firmalar üzerinden değil butik olarak çalışmakta olan işletmeler üzerinden de talep edilebilmektedir. Bunun için organizasyon firmalarının ya da organizasyona yönelik çalışan kişilerin takip edilmesi gerekmektedir.

Paketleme işleri içerisinde kalem paketleme, sabun paketleme, çorap paketleme gibi işlemler ise bu ürünlerin pazarlama sürecinde marka kalitesine uygun olarak hazırlanması için evlere verilmektedir. Firmalar bu ürünlerde kullanılacak olan paketleri ve malzemeleri de temin ederek paketleme işlemlerini talep etmektedir.

Çanakkale’de Evde Ek İş İlanları Nasıl Yapılır?

Çanakkale ilinde yaşayanlar için evde iş ilanları, ek iş ilanları gibi ilanlara ulaşmak öncelikle firma sahipleriyle görüşerek mümkün olmaktadır. Pek çok fabrika, ilanlarını dışarıya açmamakta fabrika çalışanlarının yakınları üzerinden talepleri karşılamaktadır.

Evde yapılacak iş arayanların öncelikle tekstil sektörü ya da gıda sektörü içerisinde hizmet vermekte olan firmalara ulaşmaları önerilmektedir. Akabinde bu firmalara irtibat numarası bırakarak, ek iş ihtiyacı oluştuğunda ulaşılması belirtilebilir.

İş ilanlarına kariyer siteleri ya da sosyal medya platformları üzerinden de ulaşmak mümkün olmaktadır. Bunun için iş ilanlarının yayınlanacağı sosyal toplulukların takip edilmesi gerekmektedir. Günlük olarak açılabilen bu ilanlar talep doğrultusunda hızlı bir şekilde dolmaktadır.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız. Doğru mail adresi yazmanız iletişimi oldukça hızlandıracaktır.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.