İş fırsatları

Çatalca Evlere İş Veren Firmalar Evde İş İmkanı


Ofis ortamlarından sıkıldınız mı ? Evden mi çalışmak istiyorsunuz ? Patron baskısından bıktınız mı ? Beklediğiniz haber bizde! Çatalca Evlere İş Veren Firmalar, size çeşit iş imkanları sunuyor. Belirlediğimiz tüm işler, her çalışan kitlesine hitap etmekte ve büyük bir bölümü herhangi bir beceri istemeyen, yaş grubu olarak ayırmayan, ayrıca cinsiyet ayrımı yapmadan sunuluyor. Özetle, “herkes, her işi yapabilir.” politikasıyla çalışıyoruz. İş sahibi olan kişi dilerse, kazandığı para içinden kendi sigortasını yaptırabilir ve ilerleyen yıllarda emeklilik ile rahat bir yaşam sürebilir. İşlerimiz uzun ömürlü olduğu gibi uzun çalışma saatleri de barındırmıyor. Belirteceğimiz işlerin çalışma saatleri en fazla 4 saati bulmakta. Peki tatilsiz bir düşünülebilir mi ? Kesinlikle hayır. Bu işlerde çalıştığınız zaman dilimi boyunca istediğiniz zaman çalışabilir, istediğiniz zaman tatil yapabilirsiniz. Hemde dilediğiniz kadar… Şimdi Çatalca evde iş imkanı olarak ne yapabiliriz gelelim sahip olduğumuz işlere;

Evde Kumaş Boyama

Bayan çalışanlarımıza hitap edeceği gibi, erkekler de bu işi yapabilirler. Herhangi bir beceri istemeyen işimiz sadece hayal gücü istiyor. Kumaş boyama sanatı, dünyada revaçta olan bir sanat çeşididir. Ayrıca ucuz malzeme durumu ile yüksek miktarlarda para kazanılabilecek bir meslek. İstediğiniz boyutlarda sahip olduğunuz kumaşlara boyama yaparak müşterilerimize istediklerini sağlayabilirsiniz. Sahip olmanız gereken sadece kumaş boyası. Sipariş olarak verilecek kumaşlar Çatalca Evlere İş Veren Firmalar tarafından temin edilir ve işi yapacak kimseye bırakılır. Her boyamanın süresi yaklaşık 12 saattir. Verilen sipariş adedine göre tamamlaması için işçiye belli bir süre tanınır. Süre sonunda siparişler tamamlandığında yetkililer siparişleri sizden alır ve müşterilere teslim eder. Ayda siparişlerin durumuna göre 2500-3000 TL arasında bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde Börek Yapımı

İş yerlerinin bazılarında çalışanlar, -özellikle franchise biçiminde çalışan yerler- mesai saatleri süresinde sıkça yemek sıkıntısı çekmektedir. Günümüzün trendi olan “Fast-Food” türü yeme şekli çağımızda çok aktif. Fakat bu kadar yaygın olmasının yanında zararları da beraberinde getiriyor. Kültürümüzü yozlaştırmakta ve değer ve kültürümüzden bizi uzaklaştırmaktadır. Bu sektörde böreğin de çok yararlı olduğunu söyleyemeyiz elbette. Fakat hamburger-patates ikilisinden daha sağlıklı olduğunu söyleyebiliriz. Bu iş için özellikle erkek adaylarımızı arıyoruz. Erkek aşçılardan oluşan bir ekip ile kıymalı, patatesli, peynirli ve ıspanaklı börek çeşitlerinden bahsettiğimiz franchise çalışan iş yerlerine toplu yemek yapıyoruz. Bir bakıma “Catering” işi gibi de düşünebilirsiniz. İş yerlerine hazırlanacak yemek listesi, aşçılarımızın eline 1 gün öncesinden geçmekte ve aşçılarımız bu listeyi değerlendirerek işe koyulmaktadır. Belli bir mesai saati kavramı yok fakat yemeğin yapılacak iş yerine ulaştırma süresi de hesaba katılarak bir çalışma saati belirlenmesini önemle rica ediyoruz. Gerekli malzemeler ise Çatalca Evlere İş Veren Firmalar tarafından temin edilecek ve size yalnızca ekibinizle beraber lezzetli börekler yapmak kalacak. Bu işten de elde edeceğiniz maaş tutarı yaklaşık 1700-2000 TL arasında bir aralıktır.

Sağladığımız işler ile adaylarımızı bekliyoruz. İster iş tecrübesi olsun; ister ev hanımı, her türlü çalışacak kişilere açığız. Evinizden istediğiniz zaman çalışıp, istediğiniz zaman tatil yapmak istiyorsanız bize ulaşabilir, başvurunuzu gerçekleştirebilir, hayalinizdeki işe kavuşup eski işinizden daha fazla para kazanabilirsiniz. Yazımızın altında bulunan kutucuğa kişisel bilgilerinizi yazarak bize katılabilir ve hayalinizdeki işe kavuşabilirsiniz. Bu iş fırsatlarını sakın kaçırmayın.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Sponsorlu Reklamlar
Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

12 Yorum

  1. 3 bayan arkadasiz evimizde is istiyoz allah rizasi icin is ariyom catalca kiptas leylsk sitesi 2 kat asansor vardir

  2. Çatalca oklalı köyünde oturmaktayım. Börek işine talibim . Her çeşit börek yapabilirim ve elim pratiktir. Yardımcı olursanız sevinirim.

  3. Hastanenin orda oturuyorum evde mandal paketle işi istiyorum başka işte olur yardimci olurmusunz

  4. catalca da oturuyorum is almak istiyorum elim oldukça hızlı ve yetenekli biriyim yardımcı olursanız sevinirim

  5. Çatalca da oturuyorum.evde kumaş boyama işi istiyorum bulaşabileceğim telefon no,sunu biliyorsanız yazar misiniz lütfen.

  6. Evde boyama içinde elim yatkın öncede resim kursu aldım.dönüş olursa teşekkürler

  7. Çatalca Şubaşı köyünde ikamet etmekteyim.Acil işe ihtiyacım var.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir