İş Fırsatları

Çekmeköy Evlere İş Veren Firmalar İlanları

Günümüzün iş dünyasında artık çalışma şartları oldukça zorlaştı. Tüm insanlar çalışma saatlerinin uzunluğundan ve şartlarından oldukça mutsuz. Kendi evinizin rahatlığında istediğiniz işi yapmayı ister misiniz ? Hayatınızın monotonluğundan kopmak mı istiyorsunuz ? Şimdiden “EVET !” diye bağırdığınızı duyar gibiyiz. Çekmeköy Evlere İş Veren Firmalar sizlere bazı işler sunuyor. İşlerimiz güvenlik şartlarına tamamen uygun ve oldukça kolay. Herhangi bir iş tecrübesi gerektirmeyen işlerimiz her yaş grubuna uygun ve tüm müşteri kitlelerine yapılabilecek kapasitede. Çekmeköy evlere iş verilir ilanı yayınlayan firmalara ulaşarak evde ek iş yapabileceksiniz. Ayrıca eski yaptığınız işe kıyasla alacağınız maaş da sizi günlük hayatınızda oldukça rahatlatacaktır. Asgari ücretin 2 katına çıkan maaşlarımız personellerimize verdiğimiz değeri açıkça ortaya koyuyor. Dahası da var ! Haftanın her günü çalışmak zorunda değilsiniz. İstediğiniz zaman çalışabilir, istediğiniz zaman tatil yapabilirsiniz. Ayrıca günlük çalışma saatinizi de siz belirliyorsunuz. Gelelim sahip olduğumuz işlere :

Evde Şarap Yapımı

Eski çağlardan günümüze kadar gelmiş bu lezzet, bulunduğunuz her ortamda yapabileceğiniz bir içki. Şimdi bile insanlar fabrika çıkışlı otomatik şişeleme olan şaraplar yerine evde yapılan doğal şarapları tercih etmeye çalışıyor. Çekmeköy Evlere İş Veren Firmalar, sizlere bu iş imkanını sağlıyor. Müşterisi aslında oldukça az olan bu iş biraz zahmetli ama meraklıları için oldukça keyifli, ayrıca parası da güzel olan bir iş. Malzeme olarak bağlardan toplanılan beyaz ve kırmızı üzümler, evinize getiriliyor, ardından işleme başlanıyor. Uzun bir süre boyunca üzümler ayaklarınız vasıtasıyla çiğneniyor. Fakat temizlik şartlarına uygun olarak yapılması gerektiği için gerekli tedbirlerin alınmasını önemle rica ediyoruz. Sonrasında ezilen üzümlerden arta kalan posa dediğimiz kabuklu kısım süzgeç yardımıyla ayıklanır. Geriye kalan üzüm suyu ise bekletilmeye alınır. Herhangi bir alkol eklemesi yapılmadan üzüm suyu kendiliğinden şaraba dönüşür ve tüketilmeye hazır olur. Siparişler tamamlandıktan sonra yetkililerimiz üzüm sularını sizden alarak, sahip oldukları mahzenlerde fıçılama veya şişeleme işlemine geçerler. Ardından tüketilmeye hazır olan şaraplar, müşterilere teslimata hazır olur.

İlginizi Çekebilir:  Evde Ahşap Boyama İşi Nasıl Yapılır? Teknikleri Malzemeleri

Evde Sarma Sarma

Türk mutfağının enfes lezzetlerinden birisi de sarmadır. Hepimizin zeytinyağlı yiyeceklerden en sevdiği sarma olarak bilinir. Yapımı biraz zahmetli olsa da yemesi ayrı bir zevktir. Bu işimiz daha çok üniversite öğrencilerini hedef alıyor. Çünkü üniversite öğrencilerinin büyük bir kısmı ya öğrenci yurtlarında ya da apartlar da konaklama durumunda kalıyor. Böyle olunca da ev yemeklerinden de uzak kalıyorlar. Çünkü çoğu öğrencinin konakladığı yerde herhangi bir yemek yapma hazırlama şansı bulunmuyor. Bu noktada da biz devreye giriyoruz. Öğrencilerin ev hasreti çekerken en çok istediği yemeklerin 1 numaralı yiyeceğini yapıyoruz. Hazırlanışını tarif etmemize gerek yok. Fakat sipariş trafiği gerçekten çok yoğun. Tek başınıza bu işin altından kalkamayacağınız bildiğimiz için Çekmeköy Evlere İş Veren Firmalar ekibi olarak size yardımcı elemanlar sunuyoruz. Sarmaların tarifi, sizin elinizden çıkacak ve hazırlanmasına kadar bu işe siz önderlik edeceksiniz. Gün içinde 5-6 saatinizi bu işe ayırarak eski işinizden çok daha fazla para kazanabileceğinizi temin ediyoruz. Hazırlanan sarmalar önce paketlenir ve tüketilmeye hazır olması için yetkililerimiz sizden siparişleri alıp müşterilerin ayağına kadar teslimatı yaparlar.

Özetle, sizin huzurunuza sunduğumuz bu işlerin herhangi bir beceri gerektirmediğini siz de görmüş oldunuz. Bizimle çalışacak elemanlar arıyoruz. Eğer kendinize güveniyorsanız, “Ben bu işi yaparım.” diyorsanız bize ulaşmanızı istiyoruz. Yazımızın altında bulnan kutucuğa kişisel bilgilerinizi yazarak e-mail adresimize gönderebilirsiniz. Bu fırsatı sakın kaçırmayın.

İlginizi Çekebilir:  Afyonkarahisar Zafer Havalimanı Personel Alımı İş İlanları 2019

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

8 Yorum

  1. Mail adresiniz görünmüyor yaprak lahana vs.her turlu sarma dolma yaparım umarım dönersiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)