Bayilik franchise

2020 – Çiğköftem Bayilik Fiyatları ve Şartları


Son zamanlarda özellikle fazla sermaye istemeyen insanların Fast Food olarak gördüğü Çiğköfte sektörü hızla büyümektedir. Kişilerin isteklerine göre Çiğköfte üretimi yapan firmalar el yapımını aratmayan kalite ile bulunduğumuz İlde veya İlçede nerdeyse her köşe başında görmemiz mümkündür. Elinde küçük bir sermaye bulunan ve kendi işini yapmak isteyen yatırımcılar için Çiğköftem Bayilik Fiyatları ve Şartları en büyük fırsatlardan bir tanesidir. Küçük bir sermayenizle yatırımınızı yaparak kendi işinizin patronu olma fırsatı sunan Çiğköftem firması sunduğu imkanlarla yeni yarımcıların gözdesi hale gelmektedir. Yurt içi ve yurt dışında bayilik veren firma 300 bayisi ve 200’e yakın çalışanı ile hızla büyümektedir.

Çiğköftem Bayilik Fiyatları ve Şartları ile firma tarafından isim hakkı, reklam ücreti ve kar payı talep etmemektedir. Bulunduğunuz yerin konumuna ve şartlarına göre ortalama 15.000 TL ile 25.000 TL arasında sermaye ile Çiğköftem firmasının bir üyesi olma şansınız bulunmaktadır. Yatırımcıların Çiğköftem bayiliğini almalarında çeşitli avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlar arasında;

 • Yatırımcıya ve çalışanlara eğitim desteği,
 • Yatırımızın kısa süre geri dönüş sağlaması,
 • Sürekli denetiminin yapılması,
 • Kullandığınız konseptin dayanıklı ve estetik olması,
 • İşyerinizin konumuna ait analiz gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz. İşyerinizi alış veriş merkezlerinde genellikle 6 metre karelik alanda stant şekilde kurabildiğiniz gibi işlek cadde üzerinde de kurma imkanınız bulunmaktadır. Bu durum firma ile yaptığınız Franchise bayilik anlaşmanıza bağlı olarak değişmektedir.

Çiğköftem Bayilik Fiyatları ve Şartları

Çiğköftem firması ile Franchise sözleşmesi yapmak için firmaya ait 444 2 126 numaradan ulaşarak bayii olmak istediğiniz ili veya ilçeyi belirtmeniz gerekmektedir. Yapılan görüşmede işletmenizi kuracağınız yer ile ilgili bilgiler değerlendirildikten sonra, bölge sorumlusu tarafından ya genel merkeze davet edilerek veya telefon ile genel bilgiler verilmektedir. Yapılan görüşmelerin sonucunda kendinize ait veya kiraladığınız işyerinin fotoğrafları istenilerek, gerekli incelemeler yapıldıktan sonra Franchise tarafından işyeri kiralanır veya satın alınmaktadır. Herhangi bir yeriniz yok ise Çiğköftem firması tarafından işyeri bulunması ile ilgili olarak bazı kriterler bulunmaktadır. Bu kriterler arasında;

Alış veriş merkezinin özellikle insanların yoğun olduğu bölgeler ile ilin veya ilçenin işlek caddesi üzerinde olması,

 • İşletmenin 20 metre kare satış alanın, 3 metre ön cephe genişliğinin olması,
 • Satış alanın giriş katında olması,
 • Reklam panosunun ve satılan ürünün görünür olması şartları ile işyeriniz var ise Çiğköftem bayilik Fiyatları ve Şartları ile bayii olabilirsiniz.

Çiğköftem Bayilik Bedeli ve Şartları Nedir?

2018 – Çiğköftem bayilik Fiyatları ve Şartları arasında;

Sponsorlu Reklamlar
 • Girişimci, çalışkan ve yüksek kar hedefleyenler,
 • Firma tarafından gerekli eğitimler ile teknik destek verilmekte,
 • Konsepte uygun hazırlanan dekorasyon veya anahtar teslim sistemi ile
 • Kar marjının yüksek olması için uygun konum ile
 • Açılana kadar firma tarafından yönetilen kampanyalar ile 1993 yılından beridir faaliyet gösteren Çiğköftem firmasının üyesinden birisi olabilirsiniz.

Çiğköftem firmasının üyesi olmak isteyenler Franchise sözleşmesini imzaladıktan sonra firma tarafından işyerine ait tadilat işlerine başlayarak firma tarafından yönlendirilen teknik ekip sayesinde iç dekorasyon, dış konsept işleri ile gerekli olan çalışma masası ve dolap gibi malzemeler yerleştirilir. Yeni girişimci çalışacak personel ile birlikte tüm masrafları firma tarafından karşılanacak olan bir haftalık eğitime tabi tutulmaktadır. Eğitimin başarı ile tamamlamasının ardından işyerinin açılması ile ilgili olarak açılış için konuklara ikram edilmek üzere çiğköfte ücretsiz olarak firma tarafından karşılanırken, firma yetkilileri de açılışta bulunmaktadırlar. Franchise bayisinden herhangi bir teminat istenilmediği gibi satışlardan da pay alınmamaktadır.

Genellikle kurum paketi olarak görülen, Çiğköfte dolabı, Tabela, Çalışma Tezgahı, Ambalaj malzemeleri gibi harcamaların toplamı işyerinin büyüklüğüne ve kullanılacak konsepte göre ortalama 15.000 TL ile 25.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Buda işyerinizi açacağınız işletmenin büyüklüğü ve bulunduğu konuma göre değişmektedir. Bunun yanında isterseniz Franchise sistemi ile bayilik almak isteyenler firma tarafından tüm işlemler yaparak anahtar teslim ile işyerinize kurarak teslim etmektedirler. Kar marjınızın %100 olduğu Çiğköftem firması üretim yaptığı çiğköftelerde 18 çeşit baharat kullanarak doğal ve taze üretimleri ile müşteri potansiyelini artırmaktadır. Bunun yanında çiğköftenizin yanında farklı lezzeti ve baharatlarıyla içli köftede satabilmektesiniz.

Yatırımcıların Çiğköftem firmasını tercih etmelerinin birçok avantajı bulunmaktadır. Yurt içi olduğu kadar yurtdışına da hizmet veren Dünya çapında bir markayla çalışmanın, düşük ve ölçülebilir maliyet ile uzman personelle, günlük taze çiğköftesi ile müşteri memnuniyeti firmanın bayisi olmanızın avantajları arasında bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma doğum günlerine özel yaptığı menülerle, çeşitli kampanyaları, alternatif menüleri ve tatlıları ile sizde üyesi olmak için http://cigkoftem.com/ adresini ziyaret ederek Franchise bayilik başvurusunu veya 444 2 126 numaradan müşteri hizmetlerine ulaşmanız takdirde kendinize ait işletmeye sahip olabilirsiniz.

Bayi olan işletmelerden özellikle müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması, müşterilerin istek ve taleplerinin anında karşılanması istenildiği için firma kendi prestijini ve vizyonunu korumayı amaçlarken, işletmenizin tercih edilmesi ve aylık cironuzu artırmanız için bunların göz önünde bulundurulmasını talep etmektedir.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.