Bilgi

Cinsel çapalama nedir?


Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar...

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar…

Cinsel çapalama nedir?

Çapalama, duyuları harekete geçirme ve insanların anılarını canlandırma amacıyla kullanılan bir yöntemdir. Eşinizle veya partnerinizle mutlu bir anıyı canlandırmak için dokunma duyusunu kullanarak baskılar uygulamanız gerekiyor. Örneğin, eşinizin avuç içine veya ensesine hafif baskılar yaparak bu anıları canlandırabilirsiniz. Ayrıca, “s” harfiyle konuşarak bu anının hafızada daha kalıcı olmasına yardımcı olabilir.

Ayrıca “tuzlu su” yönteminden de uygulanabilir. Bu yöntem, kadınların dişilik enerjisini artırmak ve enerjisel dengesini sağlamak amacıyla kullanılan bir teknik olarak değerlendirilebilir. Tuzlu suyun sağdan sola dökülmesi, kadınların dişil enerjisinin artırılmasına yardımcı olduğu düşünülüyor.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir