İş fırsatları

Çorum Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları


Çorum’da eve iş veren firmalar, organizasyon firmaları başta olmak üzere paketleme süreçlerinin gerekli olduğu her firmayı içermektedir. Bu süreçte fabrikasyon işlemler yapmakta olan firmalar da kutu katlama ve ambalaj hazırlama gibi konularda dışarıdan destek alabilmektedir.

Çorum’da eve iş veren firmalar, paketleme işleri ya da evde hazırlanan yemeklerin ilgili işletmelere gönderilmesi ile ilgili ek iş seçenekleri sunabilmektedir. Çorum ilinde talep gören ek iş seçenekleri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Kına paketleme işleri
 • Boncuk paketleme işleri
 • Nikâh şekeri süsleme ve paketleme işleri
 • Kutu katlama işleri
 • Davetiye paketleme işleri
 • Yemek yapma işleri

Çorum’da Hangi Sektörler Eve Ek İş Verir?

Çorum’da bulunan sektörlerin yanı sıra, Çorum iline yakınlığı ile bilinmekte olan çevre iller tarafından da evde ek iş ilanları oluşturulmaktadır. Bu ilanların yayınlandığı çalışma alanlarından şu şekilde bahsetmek mümkün olmaktadır:

 • Düğün hazırlıkları ile ilgili üretim yapmakta olan alanlar
 • Sanayi süreçlerinde yer alan kutulama işlemlerinin gerekli olduğu alanlar
 • Yemek sanayileri ile çalışmakta olan alanlar

Bu alanlar içerisinde paketleme işlemlerinde farklı olarak yemek sanayine yönelik de evde iş yaptıran firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar özelinde, el lezzeti ve hijyen durumuna güvenilen çalışanların evde yemek hazırlayarak ek iş geliri elde etmelerine olanak sağlanmaktadır. Fakat bunun için firmanın güven sağlaması gerekmektedir.

Çorum Çevresinde Ek İş Talebi Olan Fabrikalar

Çorum il sınırı içerisinde ya da çevre illerde, farklı konularda dışarıdan eleman ihtiyacı oluşan fabrikalar bulunmaktadır. Bu fabrikaların en çok talep ettikleri ek işler, kutuların katlanması ya da ürünlerin ambalajlanmasıdır.

Sponsorlu Reklamlar

İş veren fabrikalar kutu katlama işlemlerini kendi fabrika çalışanlarına yaptırmak yerine dışarıdan destek alarak hem sürecin daha verimli işlemesini amaçlamakta hem de yeni iş sahaları açmaktadır.

Ürünlerin kutularının katlanmasının ya da ambalajlı hale getirilmesinin yanı sıra bazı durumlarda küçük paketleme işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Bu işlemler için paketleme süreçlerinin yapılmasına yönelik ürünler, evlere iş verilir.

Paketleme Ek İşi Veren Sektörler

Evde paketleme işlemlerinin yapılması çoğunlukla küçük ve ince işçilik isteyen ürünlere yönelik olmaktadır. Evde iş imkanı seçenekleri içerisinde de çok fazla talep oluşturan paketleme işlemleri şu alanlarda yapılabilmektedir:

 • Çeyiz ve bohça malzemelerinin paketlenmesi
 • Kına organizasyonu içinde hediyeliklerin ve kınaların paketlenmesi
 • Nikah süreçlerinde nikah şekerinin ve davetiyelerin paketlenmesi
 • Gıda sektörü içerisinde yer alan kuruyemişlerin paketlenmesi
 • Tuhafiye işlerine yönelik olarak boncuk paketlemelerinin yapılması
 • Tekstil sektöründe üretimi yapılan küçük parça ürünlerin paketlenmesi

Evde yapılacak işler içerisinde uygunluk oranı en fazla olan paketleme işleri, hem iş yerlerindeki yoğunluğu azaltmakta hem de ek iş olarak çalışanların evlerindeki konfor alanları dahilinde çalışmalarını sağlamaktadır.

Evde Ek İş İlanları Nerelerde Yayınlanır?

Çorum içerisinde ve çevre illerde yaşamakta olanların ulaşmakta zorlandıkları evde iş ilanları kısa sürede kapanmaktadır. Bu ilanlara İŞKUR üzerinden de ulaşmak mümkün olmadığı için pek çok kişi evde ek iş olanaklarını kullanamamaktadır.

Evde ek iş yapmak isteyenlerin, ilgili firmalara iletişim bilgilerini göndermeleri ve ne tür ek işler yapabileceklerini belirtmeleri gerekmektedir. İnsan kaynakları çalışanları tarafından yapılacak yönlendirmeler ile ek iş süreçlerine dahil olmak mümkün olmaktadır.

Ek işlere yönelik ilanlar bazı durumlarda kariyer sitelerinde de yayınlanabilmektedir. Çok sık olmayan bu yayınlara ulaşabilmek için güncel olarak sitelerin takip edilmesi ve ilgili firmalara gerektiğinde doğrudan ulaşılması gerekmektedir.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız. Doğru mail adresi yazmanız iletişimi oldukça hızlandıracaktır.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Bir Yorum

 1. Ben 3 tane çocuk okutuyorum maddi durumum iyi değil evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir