Çorum Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde İş İlanları

Çorum’da eve iş veren firmalar, organizasyon firmaları başta olmak üzere paketleme süreçlerinin gerekli olduğu her firmayı içermektedir. Bu süreçte fabrikasyon işlemler yapmakta olan firmalar da kutu katlama ve ambalaj hazırlama gibi konularda dışarıdan destek alabilmektedir.

Çorum’da eve iş veren firmalar, paketleme işleri ya da evde hazırlanan yemeklerin ilgili işletmelere gönderilmesi ile ilgili ek iş seçenekleri sunabilmektedir. Çorum ilinde talep gören ek iş seçenekleri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Kına paketleme işleri
 • Boncuk paketleme işleri
 • Nikâh şekeri süsleme ve paketleme işleri
 • Kutu katlama işleri
 • Davetiye paketleme işleri
 • Yemek yapma işleri

Çorum’da Hangi Sektörler Eve Ek İş Verir?

Çorum’da bulunan sektörlerin yanı sıra, Çorum iline yakınlığı ile bilinmekte olan çevre iller tarafından da evde ek iş ilanları oluşturulmaktadır. Bu ilanların yayınlandığı çalışma alanlarından şu şekilde bahsetmek mümkün olmaktadır:

 • Düğün hazırlıkları ile ilgili üretim yapmakta olan alanlar
 • Sanayi süreçlerinde yer alan kutulama işlemlerinin gerekli olduğu alanlar
 • Yemek sanayileri ile çalışmakta olan alanlar

Bu alanlar içerisinde paketleme işlemlerinde farklı olarak yemek sanayine yönelik de evde iş yaptıran firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar özelinde, el lezzeti ve hijyen durumuna güvenilen çalışanların evde yemek hazırlayarak ek iş geliri elde etmelerine olanak sağlanmaktadır. Fakat bunun için firmanın güven sağlaması gerekmektedir.

Çorum Çevresinde Ek İş Talebi Olan Fabrikalar

Çorum il sınırı içerisinde ya da çevre illerde, farklı konularda dışarıdan eleman ihtiyacı oluşan fabrikalar bulunmaktadır. Bu fabrikaların en çok talep ettikleri ek işler, kutuların katlanması ya da ürünlerin ambalajlanmasıdır.

İş veren fabrikalar kutu katlama işlemlerini kendi fabrika çalışanlarına yaptırmak yerine dışarıdan destek alarak hem sürecin daha verimli işlemesini amaçlamakta hem de yeni iş sahaları açmaktadır.

Ürünlerin kutularının katlanmasının ya da ambalajlı hale getirilmesinin yanı sıra bazı durumlarda küçük paketleme işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Bu işlemler için paketleme süreçlerinin yapılmasına yönelik ürünler, evlere iş verilir.

Paketleme Ek İşi Veren Sektörler

Evde paketleme işlemlerinin yapılması çoğunlukla küçük ve ince işçilik isteyen ürünlere yönelik olmaktadır. Evde iş imkanı seçenekleri içerisinde de çok fazla talep oluşturan paketleme işlemleri şu alanlarda yapılabilmektedir:

 • Çeyiz ve bohça malzemelerinin paketlenmesi
 • Kına organizasyonu içinde hediyeliklerin ve kınaların paketlenmesi
 • Nikah süreçlerinde nikah şekerinin ve davetiyelerin paketlenmesi
 • Gıda sektörü içerisinde yer alan kuruyemişlerin paketlenmesi
 • Tuhafiye işlerine yönelik olarak boncuk paketlemelerinin yapılması
 • Tekstil sektöründe üretimi yapılan küçük parça ürünlerin paketlenmesi

Evde yapılacak işler içerisinde uygunluk oranı en fazla olan paketleme işleri, hem iş yerlerindeki yoğunluğu azaltmakta hem de ek iş olarak çalışanların evlerindeki konfor alanları dahilinde çalışmalarını sağlamaktadır.

Evde Ek İş İlanları Nerelerde Yayınlanır?

Çorum içerisinde ve çevre illerde yaşamakta olanların ulaşmakta zorlandıkları evde iş ilanları kısa sürede kapanmaktadır. Bu ilanlara İŞKUR üzerinden de ulaşmak mümkün olmadığı için pek çok kişi evde ek iş olanaklarını kullanamamaktadır.

Evde ek iş yapmak isteyenlerin, ilgili firmalara iletişim bilgilerini göndermeleri ve ne tür ek işler yapabileceklerini belirtmeleri gerekmektedir. İnsan kaynakları çalışanları tarafından yapılacak yönlendirmeler ile ek iş süreçlerine dahil olmak mümkün olmaktadır.

Ek işlere yönelik ilanlar bazı durumlarda kariyer sitelerinde de yayınlanabilmektedir. Çok sık olmayan bu yayınlara ulaşabilmek için güncel olarak sitelerin takip edilmesi ve ilgili firmalara gerektiğinde doğrudan ulaşılması gerekmektedir.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız. Doğru mail adresi yazmanız iletişimi oldukça hızlandıracaktır.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has 2 Comments

 1. Ben 53 yaşındaki bir bayanım evde iş imkanı istiyorum ek gelir olması için torunlarıma bakıyorum Çorum’da yaşıyorum eğer bana bu imkansızı da sunarsanız teşekkür ederim sağ olun

 2. Ben 3 tane çocuk okutuyorum maddi durumum iyi değil evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir