İş Fırsatları

Denizli Evde Ek İş İlanları Ek İş İmkanları

Denizli evde iş imkanı bölgede artan sanayi yatırımı ile birlikte ev hanımlarına, bayanlara evde iş ilanları sağlayan firmaları beraberinde getirdi. Aile bütçesine katkı sağlamak ve ek gelir elde etmek isteyen kişilerin boş zamanlarını kazanca çevirebileceği iş ilanları birçok ilde evde ek iş yapmak isteyenler için yayınlanıyor. İlk önce yetenek isteyen veya istemeyen paketleme, poşetleme, katlama gibi işlerden size uygun olanını seçerek evlere iş veren firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Bizde yazının devamında evde yapılabilecek işler gelir durumu ve nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgiler verdik.

Taş Dizim İşi Yaparak Para Kazanın

Kulağa oldukça ilginç geldiğini biliyoruz ancak şu sıralar evde yapılabilecek ek işler arasında çok tercih ediliyor. Evde taş dizim işi kabaca size verilen kalıpa döktüğünüz taşları kontrol ederek sonrasında yapışkan jelatin ile kalıbını almanızdır. T-shirt, body baskılarında sıklıkla rastladığımız taşların dizim işlemide böyle olmaktadır. Evde taş dizme işi yaparak sürekli ek gelir elde edebilirsiniz. Ortalama 700-1600 TL kazanabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Yaparak Para Kazanmak

Evde nikah şekeri yaparak ayda 5000 TL’ye kadar para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet en çok kazandıran ek işlerden biri nikah şekeri yapımıdır. Nikah şekeri nasıl yapılır, evlere nikah şekeri veren firmalar gibi sorularınıza cevap vereceğiz. Öncelikle nikah şekeri size verilen işin numunesine göre yapılır yani her iş aynı değildir aşağı yukarı paketleme diyebileceğimiz bir iştir. Evlere nikah şekeri işi veren firmaları ise yazının sonunda listeleyeceğiz.

Evde Örgü Yaparak Para Kazanmak

Zaten severek yaptığınız bir işi kazanca dönüştürün. Evde örgü müsait zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz hem zorlu hemde emek isteyen bir iştir. Ancak severek yapılan işten hayır gelir diyerek güzel para kazanabileceğiniz evde el örgü işinde birçok çeşit var. Kırlent örgüsü, çocuk için kazak örgüsü veya dolap süsü örgüsü gibi yapabileceğiniz modeller var. Satış becerinize ve satacağınız miktara göre çok iyi ek gelir elde edebilirsiniz. 2500-6000 TL civarı para kazanabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi İstanbul civarında en çok yapılan ek işlerden biridir. Denizli civarında paketleme işi yapmak isteyenler için farklı ürünleri üreten fabrikalar vardır. Nikah şekeri, mum paketleme, hazır giyim paketleme gibi işleri yaparken ciddi bir gelir kaynağıda oluştarabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Silivri Evlere İş Veren Firmalar

Ev hanımları için en uygun ek işlerden olan katlama ve poşetleme işide hemen hemen aynıdır. Fabrika ve şirketlerin ürettiği hazır ürünleri maliyetlerin yüksek olması nedeniyle evden çalışmak isteyenlere verdiği ve bunun karşılığında adet başı ücret ödüyor. Emekli, çalışmayan ve bayanlara iş imkanı açısından uygun olan ek işleri yazdık hangi firmalardan alabileceğinizi aşağıda listeleyeceğiz.

Denizli Evde İş İmkanı Sağlanan Bölgeler

Pamukkale, Merkezefendi, Çivril, Acıpayam, Tavas, Honaz, Sarayköy, Buldan, Kale, Çal, Çameli

Denizli Evde İş İlanları

Denizli evlere iş verilir ilanı yayınlayan firma iletişim telefonlarına ve adreslerine ulaşabilmek için lütfen aşağıdan yorum bırakınız.

Etiketler

22 Yorum

 1. Merhabalar;
  Ek iş yapmak istiyorum acil para ihtiyacım var.Konuyla ilgili bilgi rica ediyorum.

  Teşekkürler.

 2. Evde ek işe ihtiyacım var geçinemiyoruz acil para bulmamız lazım yardımcı olun lütfen

 3. Lisans mezunuyum iş bulamıyorum çal merkezde oturuyorum evde yapabileceğimiz iş istiyorum

 4. Evde ek iş yapmak istiyorum denizli merkezde oturuyorum denizli evlere iş firmalar yerler yardımcı olursanız çok sevinirim.

 5. Denizli evde ek işe ihtiyacım var. Denizli merkezde oturuyorum daha önce tekstilde çalıştım el becerim vardır denizli evlere iş veren yerler firmalar lütfen yardımcı olun

 6. Denizli merkezde oturuyorum paketleme işi varmı, ayrıca denizli evde ek iş yapılabilecek ekibimde var tüm işlere talibim.

 7. Denizli Çivril de oturuyorum, evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 8. Hayırlı günler ben denizlide oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum seri ve temiz çalışırım denizli evlere ek iş veren firmalar dönüş yaparsanız severim.

 9. Denizli merkezdeyim evde ek iş yapmak istiyorum evde yapılacak ek işlere talibim denizli evlere iş veren firmaların ilanları için başvurumu kabul edin lütfen acil para kazanmam lazım.

 10. Denizli merkezde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum Denizli evlere iş veren firmalardan iş istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 11. Denizli Pamukkale ilçesi karşıyaka da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum poşetleme, paketleme, nikah şekeri gibi evde ek işleri yapabilirim Denizli evlere iş veren firmalar bayanlara evde iş imkanı sağlayanlar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 12. Evde ek iş yapmak istiyorum poşetleme paketleme nikah şekeri gibi evde ek işleri yapabilirim Denizli evlere iş veren firmalar bayanlara evde iş imkanı sağlayanlar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 13. Denizli de üniversite okuyorum evde iş yaparak para kazanma evde iş fırsatlarını öğrenmek istiyorum. Evde yapılacak iş fikirlerini okudum Denizli evlere iş veren firmalar bayanlara evde iş imkanı sağlayan yerler sizden iş almak istiyorum öğrenciyim dönüşünüzü bekliyorum.

 14. Denizli Buldanda evde iş imkanlarından yararlanmak istiyorum. Evde iş yaparak para kazanmam lazım ihtiyacım var ek iş fırsatlarına başvuruyorum.

 15. Evde ek iş yapmak istiyorum evde iş yaparak para kazanmam lazım. İşsizim bayanlara ev hanımlarına iş imkanı veren yerler Denizli evlere iş veren firmalar sizden dönüş beklerim.

 16. Merhaba Denizli Pamukkale semtinde oturuyorum öğrenciyim evde iş imkanı arıyorum, geçimde zorluk çekiyorum evde iş yaparak para kazanmak istiyorum Denizli evlere iş veren firmalar yerler yardımcı olursanız sevinirim.

 17. Yeni evlendik ve borçlar için ek gelire ihtiyacımız var Denizli merkezde oturuyorum eve iş veren firmalardan haber bekliyorum. Evde iş yaparak para kazanmak ve borçlarımızı kapatmak istiyorum bayanlara evde iş imkanı veren firmalardan ek iş istiyorum.

 18. Denizli Merkezefendi mahallesinde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum. Kına paketleme, nikah şekeri, tesbih dizme, katlama ve poşetleme işlerini yapabilirim. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum Denizli evlere iş veren firmalardan ek iş fırsatlarını değerlendirmek istiyorum.

 19. Denizli evlere iş veren firmalardan iş alarak evde iş yaparak para kazanmak istiyorum. Evde paketleme işi, poşetleme, iplik temizleme, davetiye katlama işleri yapmak istiyorum. Denizli Pamukkale ilçesinde ikamet ediyorum bayanlara ev hanımlarına evde iş imkanı sağlayan firmalardan iş istiyorum.

 20. evde iş yapmak istiyorum paketleme, iplik temizleme, Kına paketleme, nikah şekeri, tesbih dizme, katlama ve poşetleme. el becerim vardır. evde iş yaparak para kazanmak istiyorum Denizli evlere iş veren firmalar sizden iş istiyorum ihtiyacım var

 21. Denizli sevindikte ikamet ediyorum. Evde iş yapmak istiyorum. İhtiyacım var iplik temizleme, davetiye katlama, poşet katlama, iplik temizleme, nikah şekeri paketleme gibi işler alabilirim. Denizli evde iş veren firmalar ev hanımlarına bayanlara iş imkanı sunan yerler lütfen yardımcı olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)