İş fırsatları

Dominos Pizza Bayilik Franchise Alma Bedeli


2000’li yıllarda ülkemize giriş yapan ve ninja kaplumbağalar çizgi filmi ile büyük satış ivmesi yakalayan pizza şirketi dominoz pizza son yıllarda bayilik yani franchise vererek büyümesini hızla sürdürüyor. Yazının devamında dominos pizza franchise bedeli, dominos pizza bayilik şartları ve bayilik alma sürecini yazacağız.

Neden Dominos Pizza bayiliği almalıyım ?

İnternet, televizyon ve dergilerde genellikle reklam veren bir yemek firması, ülkemiz içerisinde herkesin bildiği bir yemek markası olan Dominos Pizza’yı. Bunun yanı sıra “30 Dakika Garantisi” gibi sektörde benzeri olmayan bir hızlı teslimat seçeneği sunması, bayilik konusunda yatırımcılarına tasarım konusuna bile yardımcı olan domino’s pizza yı, pizza kavramını sunduğu çeşitler ile hemen herkese uygun bir seviyeye taşımış olması ve en önemlisi de çok uygun ücretler ile insanların tüketim yapmasına olanak tanıması bir yatırımcı için ihtiyacı olan tüm unsurları fazlası ile elde etmesine olanak tanımaktadır. Son olarak, internet üzerinden siparişte mükemmel bir alt yazıya sahiptir. Bu nedenle sipariş yönetimi ve diğer konularda da kapsamlı bir alt yapıya sahip olmanız mümkün hale gelmektedir. Dominos bayilik vererek hizmetini tüm ülkede yayıyor.

Dominos Pizza Bayilik Şartları

Ciro Primi (Royalty Fee): Alınmıyor

Reklam Katılım Ücreti: %6 (Aylık)

Minimum Metraj: 90 m2

Sponsorlu Reklamlar

Başlangıç İçin Gerekli Sermayesi: $120.000

Toplam Gerekli Maliyet: $200.000 + KDV

Yatırımın Geri Dönüş Süresi: 36 Ay (Lazım olan)

Dominos Pizza İletişim Bilgileri

Merkez Adresi: Büyükdere Caddesi No 245 USO Center Maslak, İstanbul

Telefon: 0212 280 96 36

Fax: 0212 280 96 38

E-Posta: info@dominospizza.com.tr

Website: www.dominos.com.tr

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir