2020 Döner Bayilik Veren Firmalar Franchise Bedeli

En çok sevilen tatlardan biri olan döner bayilik alarak güzel işler yapabilirsiniz. Çünkü ülkemiz yemek sektörü konusunda bir çok ülkeden önde bir konumda yer almaktadır, tarih boyu devam eden mutfak kültürünün gelişmesiyle birlikte çok zengin bir mutfağa sahip olmuştur. Yemek kültürünün bu denli gelişmesiyle birlikte, yemek sektörü de aynı oranla gelişmiştir. Yabancı turistlerin bile ülkeye geldiği zaman mutlaka yemek istediği yiyecekler ortaya çıkmıştır. Bunların başında da Türk döneri ve kebabı yer almaktadır.

Döner ülkemize has olan sunumu ve lezzeti ile birlikte en çok tüketilen et yemeği olmayı başarmıştır. Talebin fazla olmasından kaynaklanarak bir çok döner firması da faaliyete geçmiştir. Günümüz de Bay Döner, Paşa Döner, Bereket Döner, Torku Döner, Kasap Döner, HD İskender, Öncü ve Bursa kebap evi gibi firmalar da bu sektörün önde gelenleri olmuşlardır.İsimleri geçen firmaların bu kadar büyük olmasının sebebi de döner bayiliği veren firmalar olmasından kaynaklanmaktadır.

Hepsinin farklı tarzları ve tatları bulunan döner firmalarının, hitap ettikleri kesimler de doğal olarak farklı olmaktadır. Franchise zincirine katılmak istediğiniz firmayı da ona göre analiz etmeniz yararınıza olacaktır. Bir firma müşteri yoğunluğunu öğrencilerden oluştururken, bir diğeri daha çok ailelerin yoğun olduğu bir müşteri profili oluşturmaktadır. Firma politikalarını ve şubeyi açmak istediğiniz bölgeyi analiz ederek bayilik almak istediğinizi şirketi belirleyebilirsiniz.Bu durum hem sizin için, hem bayilik aldığınız firma için avantajlı olacaktır. Aşağıda listeleyeceğimiz döner bayiliği veren firmalar listesini alarak şartları incelemeniz  karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Paşa Döner Franchise Bedeli Ve Şartları

Paşa Döner Bayilik
Paşa Döner Bayilik

But döner konseptiyle hizmet veren paşa döner ülke genelinde yüzlerce şubesi ile başarılı bir franchising zinciri oluşturdu. Genellikle düşük gelirli aileler ve gençleri hedefleyen firma sektördeki tecrübesiyle kaliteli ve hızlı hizmetini her geçen gün verdiği bayilikler ile büyütüyor. 2019 yılında en başarılı ve geniş kitleye hitap eden döner firmalarından biri olan paşa dönerin bayilik ücreti ve şartlarını yazıyoruz.

Bayilik bedeli: Firmanın belirlemiş olduğu Paşa Döner Franchise bedeli 100 bin liradır. Bu isim hakkını ödemedikten sonra ve diğer şartların sağlanması ile firmanın belirttiğiniz bölge de şubesini açabilirsiniz.

İletişim

  • Adres : Zafer Mah. Tonguç Baba Cad. No :94/1 Esenyurt / İstanbul / Türkiye
  • Tel : + +90 (212) 702 50 05
  • Mail : info@ipdpasadoner.com
  • Başvuru Formu: http://ipdpasadoner.com/franchise

Bereket Döner Bayilik Ücreti

80’li yıllarda sektöre giriş yapan bereket döner 2019 yılında 90’dan fazla bayiliği ile yoluna devam ediyor. Franchise alımı için en mantıklı döner firmaları arasında bulunan bereket dönerin en önemli şartlarından biri döner dükkanı açılacak olan lokasyon ve banka teminatı isteniyor. Ancak konum olarak işlek bir caddede veya avm yemek katlarında mantıklı bir fikriniz varsa firma bu konuda sizle istişare yapıp şartlar uyuyorsa anlaşma imzalıyor. Ayrıca bereket döner bayilik almak isteyenlere kolaylık sağlıyor.

Bereket Döner Franchise İletişim

Döner Bayilik Veren Firmalar
Döner Bayilik Veren Firmalar

Kasap Döner Franchise Bedeli ve Şartları

2011 yılında diğer döner firmalarının arasına katılan ve şuanda en popüler et restorantlarından biri olan kasap döner bayilerine %55 brüt kar marjı ve rakiplerden 2 kat fazla ciro vadediyor. Ayrıca firma bayilerinden aylık reklam katkı payı, lojistik gibi kalemlerde ücret almadığını belirtiyor. Kasap döner başvuru sürecinden sonra 3 aylık dönemde ihtiyaç duyulan eğitim süreçlerini organize ederek sürdürür ve 6 ayda bir 20 saatlik tekrar eğitimleri verir.

Franchise Bedeli: 150.000 TL ve 10 Yıllık Sözleşme

Ülkemiz de bir çok döner bayiliği veren firmalar bulunmaktadır, hepsini tek tek incelemek zor olacağı için belli başlı bayilik veren firmalara ve şartlarına şöyle bir göz atmakta fayda var. Son günler de reklamları ve a.v.m’ler de ki yeni şubeleriyle dikkat çeken Bay Döner, bayilik veren firmaların başında gelmektedir. Bay Döner’in franchise bedeli olarak 50.000$ + KDV, %5 ciro üzerinden pay ve %2 reklam gideri payı belirlenmiştir. A.v.m ve işlek caddeler de şirket için bir diğer tercih sebebi olarak karşımıza çıkıyor. Öncü döner bayilik veren bir diğer firma olarak göze çarpıyor. Ülkenin bir çok yerinde şubesi olan Öncü döner, kendine has sosu ve Hatay usulü döneri ile birlikte çok sevilen bir firma olmayı başarmıştır. Öncü döner franchisena katılabilmeniz için de yerine getirmeniz gereken bazı şartlar bulunmaktadır.

Yukarıda listeledeğimiz firmalar arasında, işletmeciliği belki de en zor olan franchise da Bursa kebap evidir. Bursa kebap evi, bayilik vermeden önce ince eleyip, sık dokuyan bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Bursa kebap evi firmasından bayilik alabilmek için ilk başta, saha mühendisinin onayını almanız gerekiyor. Mühendis onayını aldıktan sonra, Bursa kebap evi franchisena katılmanız için işlemler başlamış oluyor.Şartları konusunda 40.000$’lık isim hakkının haricinde gerekenleri firma yüz yüze konuşmayı tercih ediyor.

Bunların haricinde arasında biraz daha kolay franchise bayilik veren bir firma var. Hot döner, Hatay merkezli olan firma lezzetini tüm ülkeye yaymak için bayilik vermek konusundan çok fazla sorun çıkarmıyor. Hot döner ön koşul ya da şart sunmadan bayilik verebiliyor. franchise giriş bedeli 10.000 TL gibi bir ücret belirleyen firma, toplam da 60.000 TL’lik bir sermaye ile Hot döner bayiliğini gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Belirttiğimiz firmaların dışında daha bir çok döner işletmeciliği yapan şirket bayilik verebiliyor. Bu yazımızda biz belli başlı bir kaç tanesini inceleyebildik  ama görüldüğü üzere her firmanın kendine has şartları ve koşulları oluyor yorumda merak ettikleriniz sorabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir