Bayilik franchise

2020 Döner Bayilik Veren Firmalar Franchise Bedeli


Ülkemiz yemek sektörü konusunda bir çok ülkeden önde bir konumda yer almaktadır, tarih boyu devam eden mutfak kültürünün gelişmesiyle birlikte çok zengin bir mutfağa sahip olmuştur. Yemek kültürünün bu denli gelişmesiyle birlikte, yemek sektörü de aynı oranla gelişmiştir. Yabancı turistlerin bile ülkeye geldiği zaman mutlaka yemek istediği yiyecekler ortaya çıkmıştır. Bunların başında da Türk döneri ve kebabı yer almaktadır.

Döner ülkemize has olan sunumu ve lezzeti ile birlikte en çok tüketilen et yemeği olmayı başarmıştır. Talebin fazla olmasından kaynaklanarak bir çok döner firması da faaliyete geçmiştir. Günümüz de Bay Döner, Paşa Döner, Bereket Döner, Torku Döner, Kasap Döner, HD İskender, Öncü ve Bursa kebap evi gibi firmalar da bu sektörün önde gelenleri olmuşlardır.İsimleri geçen firmaların bu kadar büyük olmasının sebebi de döner bayiliği veren firmalar olmasından kaynaklanmaktadır.

Hepsinin farklı tarzları ve tatları bulunan döner firmalarının, hitap ettikleri kesimler de doğal olarak farklı olmaktadır. Franchise zincirine katılmak istediğiniz firmayı da ona göre analiz etmeniz yararınıza olacaktır. Bir firma müşteri yoğunluğunu öğrencilerden oluştururken, bir diğeri daha çok ailelerin yoğun olduğu bir müşteri profili oluşturmaktadır. Firma politikalarını ve şubeyi açmak istediğiniz bölgeyi analiz ederek bayilik almak istediğinizi şirketi belirleyebilirsiniz.Bu durum hem sizin için, hem bayilik aldığınız firma için avantajlı olacaktır. Aşağıda listeleyeceğimiz döner bayiliği veren firmalar listesini alarak şartları incelemeniz  karar vermenizi kolaylaştıracaktır.

Paşa Döner Franchise Bedeli Ve Şartları

But döner konseptiyle hizmet veren paşa döner ülke genelinde yüzlerce şubesi ile başarılı bir franchising zinciri oluşturdu. Genellikle düşük gelirli aileler ve gençleri hedefleyen firma sektördeki tecrübesiyle kaliteli ve hızlı hizmetini her geçen gün verdiği bayilikler ile büyütüyor. 2019 yılında en başarılı ve geniş kitleye hitap eden döner firmalarından biri olan paşa dönerin bayilik ücreti ve şartlarını yazıyoruz.

Bayilik bedeli: Açılacak işyerinin nerede olacağına göre ücret isteniyor. Paşa döner minimum bayilik bedelini ise 150-200 bin lira olarak belirtiyor.

Sponsorlu Reklamlar

İletişim

Adres : Zafer Mah. Tonguç Baba Cad. No :94/1 Esenyurt / İstanbul / Türkiye

Tel : + +90 (212) 702 50 05

Mail : info@ipdpasadoner.com

Başvuru Formu: http://ipdpasadoner.com/franchise

Bereket Döner Bayilik Ücreti

80’li yıllarda sektöre giriş yapan bereket döner 2019 yılında 90’dan fazla bayiliği ile yoluna devam ediyor. Franchise alımı için en mantıklı döner firmaları arasında bulunan bereket dönerin en önemli şartlarından biri döner dükkanı açılacak olan lokasyon ve banka teminatı isteniyor. Ancak konum olarak işlek bir caddede veya avm yemek katlarında mantıklı bir fikriniz varsa firma bu konuda sizle istişare yapıp şartlar uyuyorsa anlaşma imzalıyor. Ayrıca bereket döner bayilik almak isteyenlere kolaylık sağlıyor.

Bereket Döner Franchise İletişim

Hadımköy Mahallesi Ürgüplü Cad. No:11 Arnavutköy, İSTANBUL
Çağrı Merkezi: +90 850 474 09 99
Telefon: +90 212 771 55 55
Whatsapp:+90 530 314 84 88

Kasap Döner Franchise Bedeli ve Şartları

2011 yılında diğer döner firmalarının arasına katılan ve şuanda en popüler et restorantlarından biri olan kasap döner bayilerine %55 brüt kar marjı ve rakiplerden 2 kat fazla ciro vadediyor. Ayrıca firma bayilerinden aylık reklam katkı payı, lojistik gibi kalemlerde ücret almadığını belirtiyor. Kasap döner başvuru sürecinden sonra 3 aylık dönemde ihtiyaç duyulan eğitim süreçlerini organize ederek sürdürür ve 6 ayda bir 20 saatlik tekrar eğitimleri verir.

Franchise Bedeli: 150.000 TL ve 10 Yıllık Sözleşme

Adres: BARBAROS MAH. ŞEN SOK. NO: 14, ATAŞEHİR, İSTANBUL, TÜRKİYE
Telefon: 0 (216) 472 24 34

Ülkemiz de bir çok döner bayiliği veren firmalar bulunmaktadır, hepsini tek tek incelemek zor olacağı için belli başlı bayilik veren firmalara ve şartlarına şöyle bir göz atmakta fayda var. Son günler de reklamları ve a.v.m’ler de ki yeni şubeleriyle dikkat çeken Bay Döner, bayilik veren firmaların başında gelmektedir. Bay Döner’in franchise bedeli olarak 50.000$ + KDV, %5 ciro üzerinden pay ve %2 reklam gideri payı belirlenmiştir. A.v.m ve işlek caddeler de şirket için bir diğer tercih sebebi olarak karşımıza çıkıyor. Öncü döner bayilik veren bir diğer firma olarak göze çarpıyor. Ülkenin bir çok yerinde şubesi olan Öncü döner, kendine has sosu ve Hatay usulü döneri ile birlikte çok sevilen bir firma olmayı başarmıştır. Öncü döner franchisena katılabilmeniz için de yerine getirmeniz gereken bazı şartlar bulunmaktadır.

Yukarıda listeledeğimiz firmalar arasında, işletmeciliği belki de en zor olan franchise da Bursa kebap evidir. Bursa kebap evi, bayilik vermeden önce ince eleyip, sık dokuyan bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Bursa kebap evi firmasından bayilik alabilmek için ilk başta, saha mühendisinin onayını almanız gerekiyor. Mühendis onayını aldıktan sonra, Bursa kebap evi franchisena katılmanız için işlemler başlamış oluyor.Şartları konusunda 40.000$’lık isim hakkının haricinde gerekenleri firma yüz yüze konuşmayı tercih ediyor.

Bunların haricinde arasında biraz daha kolay franchise bayilik veren bir firma var. Hot döner, Hatay merkezli olan firma lezzetini tüm ülkeye yaymak için bayilik vermek konusundan çok fazla sorun çıkarmıyor. Hot döner ön koşul ya da şart sunmadan bayilik verebiliyor. franchise giriş bedeli 10.000 TL gibi bir ücret belirleyen firma, toplam da 60.000 TL’lik bir sermaye ile Hot döner bayiliğini gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Belirttiğimiz firmaların dışında daha bir çok döner işletmeciliği yapan şirket bayilik verebiliyor. Bu yazımızda biz belli başlı bir kaç tanesini inceleyebildik  ama görüldüğü üzere her firmanın kendine has şartları ve koşulları oluyor yorumda merak ettikleriniz sorabilirsiniz.

Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)