Düğün ve Nişan İçin Otobüs Kiralama Rehberi 2020

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte en çok talep edilen işler arasında düğün nişan otobüs kiralama işleri yer almaya başladı. Düğün ya da nişan yapacak olan kişiler davetlerine çağıracakları konuklar için herkesin bildiği üzere organizasyonun her detayını uzun uzun düşünüp planlamak zorundadırlar. Davetin düzenleneceği mekan, konukların yerleştirileceği masalar, düğüne ya da nişana katılacak konuk sayısı, konuklara ikram edilecek yiyecek ve içecekler, tercihe göre orkestra veya ses sistemi düzeni gibi birçok konu düğün ya da nişan sahibi kişilerin ana gündemi olur. Bir aksaklık yaşanmaması için özenle planlanır.

Tabi bu konuların dışında en önemli konulardan biri de konukların davet mekanına ulaşımı hususudur. Düğün ya da nişan organizasyonuna katılacak olan konukların sayısı genellikle oldukça fazla olur. Davetin yapılacağı mekan açık bir alan olsa da bir düğün salonu olsa da her konuğun arabası yoktur. Bazı mekanlar ve salonlar da şehir merkezinden uzaktır. Dolayısıyla toplu taşıma ile gitmek de zor olur. Ayrıca şıkır şıkır kıyafetler giyen konuklar da zaten otobüs ya da dolmuşla davet mekanına gitmeyi istemezler. Buna ek olarak bu tarz davetler gece yarısı ya da daha geç saatlerde sona erdiği için dönüş için bir imkanı olmayanlar taksi tutmak zorunda kalırlar.

İşte bu tarz mekana gidiş ve dönüş sorunlarının yaşanmaması için davet sahipleri büyük bir otobüs kiralama yoluna başvururlar.

Düğün İçin Kiralık Otobüs

Düğün sahibi kişiler düğün salonu ya da düğün mekanına konukların kolay bir şekilde ulaşımını düşünerek düğün için kiralık otobüs tutarlar. Kiralanan otobüs sayesinde konuklar şehrin belirlenen bölgelerinden ya da evlerinin önünden alınır. Konuklar yaklaşık olarak söylenen saatte hazırlanıp otobüse binerler. Otobüs düğüne katılacak tüm davetlileri aldıktan sonra düğün salonu ya da düğün mekanına yani düğünün yapılacağı yere götürür. Böylece davetli konuklar kolay ve rahat bir şekilde düğün alanına varmış olurlar. Düğünün sona erdiği zaman da kiralanan otobüs aynı şekilde konukların dönüşünü de sağlar. Düğün bittiği zaman düğün mekanı önünde hazır bulunan otobüse konuklar binerler ve otobüs ile evlerine kolayca ulaşırlar.

Otobüs Nasıl Kiralanır?

Otobüse ihtiyacı olan kişiler otobüs nasıl kiralanır diye düşünebilirler. Daha önce bir davet, organizasyon, düğün, nişan ya da bunun benzeri planlar için otobüs kiralamamış kişiler bunun zor bir iş olduğunu bile düşünebilirler. Ancak hiç de zor değildir. İnterneti kullanarak en kolay yoldan otobüs kiralamak mümkündür. Sitede irtibat için bulunan telefon numarası aranarak firmamız ile görüşülebilir. Firmamız çalışanları ile yapılan görüşme sonucu otobüs kiralamak isteyen kişiler belirttikleri gün ve saatlerde otobüs kiralayabilirler. Yani oldukça basit bir şekilde otobüs kiralanabilir. Otobüsü kullanarak ulaşım sağlayacak kişi sayısına göre otobüsün büyüklüğü belirlenir. Gidiş ve dönüş mesafesi, adres, kiralama ücreti konularında da anlaşıldığı zaman ulaşım sorunu rahatça çözülmüş olur.

Düğünlere Otobüs Kiralama

Düğün alanına düğün misafirlerinin rahat ve güvenli bir şekilde ulaşımı için düğünlere otobüs kiralama hizmeti verilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen düğün sahibi kişiler düğüne katılacak davetli konuk sayısını göz önünde bulundurarak koltuk sayısına göre bir otobüs seçebilirler. Düğünün yapılacağı yerin adresi ve düğüne gelecek olan davetlilerin adresi de firmamıza verilir. En önemli husus olan düğün günü ve düğünün başlangıç-bitiş saatleri de belirtilir. Yol ücreti ve kiralama ücreti firmamız tarafından tespit edilir. Bu ücretlerde anlaşmaya varıldığı takdirde firmamıza ücreti ödenir. Firmamız düğün gününde düğün alanına gidiş ve dönüşü sağlayacak otobüsü hazırlar. Düğün günü sorunsuz bir şekilde konukların ulaşımı kiralanan otobüs ile gerçekleştirilir.

Kiralık Düğün Otobüsü

Davetli misafirlerin sayısına göre kiralık düğün otobüsü seçmek mümkündür. Düğüne katılacak olan konukların çokluğuna ya da azlığına göre çeşitli koltuk sayılarına sahip birçok otobüs bulunmaktadır. Düğün otobüsü kiralamak isteyen kişiler uygun boyutlarda bir otobüsü bu sayede zorluk çekmeden kiralayabilirler. Kiralanan düğün otobüsü düğün zamanından önce otobüsü kullanarak düğün mekanına gidecek konukları güvenli bir şekilde düğün adresine ulaştırır. Düğün eğlencesi sona erdiğinde ve düğün misafirleri mekandan ayrılacağı zaman da misafirleri evlerine geri götürür. Böylece düğün mekanına ulaşım sorunu olan konuklar hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Düğün eğlencesi geç saatlere kadar sürdüğünden düğünden erken ayrılmak zorunda da kalmazlar. Kiralanan otobüs sayesinde rahatça evlerine geri dönerler.

Şoförle Otobüs Kiralama

Firmamızdan kiralanacak otobüsler açısından şoförle otobüs kiralama seçeneği de tercih edilebilir. Eğer otobüsü kullanacak bir kişi yoksa bu durumda otobüs kiraladıktan sonra şoför arama zahmeti de ortaya çıkacaktır. Bu sorunun en pratik yoldan çözümü ise şoförle otobüs kiralamaktır. Firmamız iki hizmeti de sunmaktadır. Otobüs kiralamayı düşünen kişiler şoförsüz olarak sadece otobüsü kiralayabilirler. Eğer şoför de isterlerse şoförlü olarak da otobüsü kiralamayı tercih edebilirler. Firmamızdan şoför de talep edildiği takdirde taşımacılık konusunda tecrübeli şoförler arasından biri otobüs için görevlendirilir. Otobüs kiralama ücretine ek olarak şoför kiralama ücreti de eklenir. Ücret ödemeleri yapıldıktan sonra planlanan gün ve saatte kiralanan otobüs şoförüyle beraber hizmete hazırdır.

Şehirler Arası Kiralık Otobüs

Kişiler firmamızdan ulaşım için şehir içi kiralık otobüs talep edebileceği gibi şehirler arası kiralık otobüs de talep edebilirler. Bu durumda kiralık otobüs ücreti biraz daha fazla olmaktadır. Ancak çok sayıda kişi toplu olarak şehir dışında bir yere gitmeyi düşünüyorsa oldukça avantajlıdır. Çünkü bir şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüsten tek tek kişi sayısınca bilet almak çok daha pahalı olacaktır. Ayrıca planlanan günde otobüste kişi sayısınca yer bulmak da mümkün olmayabilir. Ya da planlanan saatte otobüs seferi bulunmayabilir. Bu tip aksaklıklar yaşamamak ve planlanan yolculukları iptal etmek ya da ertelemek zorunda kalmamak açısından şehirler arası otobüs kiralamak şüphesiz en doğru tercihtir.

Düğün Servis Taşımacılığı

Firmamızın yoğun olarak tercih edilen hizmetlerinden biri de düğün servis taşımacılığı hizmetidir. Düğüne katılacak davetliler arasında ilçelerden gelecek ya da gelin ya da damadın memleketinden gelecek kişiler olabilir. Gelin ve damadın aile büyüklerinin, akrabalarının düğüne gelmekte bir sıkıntı yaşamaması için servis veya minibüs kiralamak en ideal çözüm olmaktadır.

Firmamız bu konuda taşımacılıkta tecrübe sahibi şoförleriyle hizmet vermektedir. Düğün sahipleri uygun koltuk sayısı kapasitesine sahip servislerden birini servis kullanacak davetli sayısını göz önüne alarak seçme imkanına sahiptir. Tercihlerine göre klimalı ya da klimasız servisler mevcuttur. Başka şehirlerden gelecek olan konukların güvenli ve sorunsuz bir yolculuk yapması açısından servis kiralama hizmetleri firmamız tarafından özenle sunulmaktadır.

Düğün Gezi Piknik Servis Taşımacılığı

Taşıma ruhsatına sahip ve taşımacılık belgeleri tam olan firmamızın deneyimli sürücüleri tarafından düğün gezi piknik servis taşımacılığı gibi her türlü taşımacılık hizmeti gerçekleştirilmektedir. Farklı sayıda koltuk kapasitesine sahip servis çeşitleri isteğe göre klimalı veya klimasız seçenekleriyle temiz ve bakımlı bir biçimde hizmete her an hazır durumdadır. Servise ihtiyaç duyulan organizasyon detayları firmamız ile görüşüldükten sonra uzman kişiler müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun servisi tüm donanımı ve ekipmanlarıyla hazırlamakta ve kontrol etmektedirler. Planlanan gün için servis ayarlanıp ücreti de ödendikten sonra planlanan günde servis ile hem güvenli hem de rahat bir şekilde yolcu taşıma hizmeti yapılmaktadır.

Kişilere düğün gezi piknik servis taşımacılığı hakkında rezervasyon, ücret, araç tercihi vb. her yönden firmamız yardımcı olmaktadır.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir