BankalarKredi

En Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar Hangileri?


Kredi ihtiyacı olan kişiler düşük faizli kredi başvurusu yapmak için bankaların faiz oranlarını araştırmaktadırlar. Düşük faizli kredi veren bankalar 2019 yılı içinde geri ödemeli sırasında daha fazla para ödemenizi engel olmaktadır. Bazı bankalar ihtiyaç, taşıt, konut, araç kredilerinde faiz oranları seçeneğinin iyi olmasının yanı sıra çekmiş olduğunuz kredinin vadesinde az olması sizin için iyi olacaktır. Kredi başvuruları ev kredisi İhtiyaç Kredisi olarak hesaplanmaktadır. Ev kredisi limitiniz maaşınıza göre hesaplanır iken bir kişinin alabileceği en fazla ihtiyaç kredisi bankanın belirlemiş olduğu ücret kadardır.

Nakit paraya ihtiyacı olan kişiler bankaların tanımış olduğu kredi şahsı ile ihtiyaçlarını düşük faizli kredi başvurusu yaparak kolay bir şekilde karşılayabilmektedirler. Başvuru yaparken kişilerin aklına hangi faiz oranı ile kredi alırsam daha avantajlı ve karlı olurum sorusu gelmektedir ve bankalıların tanımış olduğu kredilerin faiz oranlarını ve kaç ay vade ile kredi imkânı sunduğunu öğrenmek için araştırma yoluna gitmişlerdir.

Düşük Faizli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Düşük faizli kredi kampanyası sunan başvuru yapabileceğiniz ilk banka Garanti Bankası olmaktadır. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi almak isteyen kişilere yüzde 1,39 faiz oranından başlayan Faizler ile kredi imkânı sunmaktadır. 75 bin liraya ihtiyacı olan kişiler 48 ay vade ile 1,39’dan faiz oranları ile kredi çekme şansı bulabilmektedirler. 75 bin liraya 375 lira tahsis ücreti ödersiniz. Toplam ödeyeceğiniz para ise 109.973.74 liradır.

Garanti bankasından 50.000 lira ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız faiz oranı 1,49 da hesaplanmaktadır tahsis ücreti olarak 250 lira talep edilmekte iken ödeyeceğiniz toplam ücret 48 ay vadeli 75.170.19’dur. 25 bin lira ihtiyaç kredisi almak isterseniz 1,59 faiz ile toplam ödeyeceğiniz ücret 48 ay vadeli 38.524.88 liradır. Garanti Bankası düşük faizli kredi başvurusu yapmak istiyor iseniz ve Garanti Bankası müşterisi iseniz düşük faizli kredi veren bankalara iletişim kanalları vasıtasıyla başlatabilirsiniz veya şubelerimizden veya Garanti İnternet/Cep üzerinden yapabilirsiniz. Müşteri değilseniz bireysel ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

Bazı bankalar evrak belge istemeden kredi veriyor olsada faiz oranları yüksek olabiliyor dolayısıyla daha az faiz ödemek için faiz oranı düşük olan bankalara başvuru yapmak çok daha mantıklı olacaktır. Oranları düşük olan bazı bankalar şunlardır;

Sponsorlu Reklamlar
  • Garanti Bankası
  • İş Bankası
  • Halkbank
  • Vakıfbank
  • Ziraat Bankası
  • ING Bank
  • QNB Finansbank
  • Alternatif Bank
  • Aktif Bank

Düşük Faizli Kredi Şartları Nelerdir ?

Düşük faizli kredi alabileceğiniz bir diğer banka ise Denizbank’tır. Denizbank ihtiyaç kredisi kapsamında 2000 liradan 10 bin liraya kadar kredi imkânı sunmaktadır. 2000 lira kredinin 12 ay vadesi var iken 10.000 liranın 12, 24, 36, 48 ay vadesi bulunmaktadır. 10 bin lira İhtiyaç kredisi vadesi arttıkça faiz oranı da yükselmektedir. Denizbank düşük faizli kredi hesaplaması yaparken 12 ay ile 10 bin lira kredi çekmek isterseniz 1.74 faiz oranı uygulanır. 24 ay vade ile çekmek isterseniz 1,81 faiz oranı, 36 ay vade ile çekmek isterseniz 1.84 faiz oranı, 48 ay vade ile çekmek isterseniz 1.84 faiz oranı uygulanır.

Denizbank’ın tahsis ücretleri 2000 liraya 10 lira, 10 bin liraya 50 lira şeklinde olmaktadır. Denizbank ihtiyaç kredisi talep eden müşterilerinden ekstra olarak vergi ve sigorta bedeli istemektedir. Denizbank kredi başvurusu yapmak için Denizbank’ın resmi internet sitesine girebilir nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüzde 1.04 tam başlayan uygun faiz oranları ile kredinizi 48 aya varan taksitler ile karşılayabilirsiniz. Başvuruda bulunmak için Denizbank şubelerine de gidebilirsiniz.

Türkiye İş Bankası düşük faizli kredi için bilgi almak istiyor iseniz Türkiye İş Bankası’nın resmi internet sitesine girebilir ve ihtiyaç kredisi detaylarına ulaşabilirsiniz. Türkiye İş Bankasından 10 bin lira düşük faizli kredisi almak için 24 ay vade seçeneklerine bakabilirsiniz 10 bin lira krediye 24 ay taksitlerle yüzde 1.47 oranında faiz oranı ile alabilirsiniz. Türkiye İş Bankasından 10.000 lira kredi çektiğinizde aylık taksit tutarı 514 lira 68 kuruş olmaktadır. 10.000 liralık kredi tutarına toplam ödenecek miktar ise 12 bin 402 lira 32 kuruştur. Türkiye İş Bankasından 50.000 lira tutarında ihtiyaç kredisi aldığınız takdirde 48 aya Varan vadeler kullanabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası 50 bin lira ihtiyaç kredisi aylık taksit oranı 1.529 lira 63 kuruştur. Toplam ödenecek miktar 73.672 lira 24 kuruştur. ING Bank düşük faizli kredi başvurusu yapmak için ihtiyacınız 20 bin lira ise 36 ay vadeyi seçebilirsiniz. ING bankta 20 bin lira kredi talep ettiğiniz de size uygulanacak faiz oranı yüzde 1.49’dur. 20 bin lira ihtiyaç kredisi çektiğiniz zaman ING Bank’a ödeyeceğiniz toplam tutar 27.394 lira 84 kuruştur.

Düşük faizle kredi almak için Akbank da tercih edilebilir. Akbank’tan 20 bin lira ihtiyaç kredisi talep ettiğiniz zaman 48 ay vade uygulatabilirsiniz. Akbank 21 lira krediye yüzde 1.66 faiz oranı uygularken aylık taksit tutarına 650 lira 98 kuruş olarak belirlenmiş, toplam ödemeyi ise 31bin 347 lira 4 kuruş olarak belirlemiştir. Düşük faizli kredi için ING Bank’tan 15 bin lira kredi talep ettiğinizde 24 ay vade ile kredi bize sahip olabilirsiniz. ING Bank 15 bin lira krediye yüzde 1.49 faiz oranı uygularken aylık taksit oranını 774 lira 15 kuruş olarak belirlenmiş toplam ödemeyi ise 18 bin 654 lira 60 kuruş olarak belirlenmiştir.

Emekliyim Kredi Çekmek İstiyorum

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.