Bayilik franchise

2020 E-Bebek Bayilik Fiyatları ve Şartları


Yeni bebek sahibi olacak veya olan kişilerin en çok ziyaret ettikleri yerlerden birisi de bebek kıyafeti satan mağazalardır. Bebek kıyafetleri sektöründe 15 yıldır faaliyet gösteren E Bebek firması anne ve babaların en büyük yardımcısı olmaktadır. Firma ilk başlarda kurduğu https://www.e-bebek.com/ adresi üzerinden anne ve baba adaylarına çocuklarının için ihtiyaç duydukları her şeyi hızlı, pratik ve uygun koşullarda ulaşmasını sağlamak için kurduğu site ile Türkiye’de ilk internet mağaza olma özelliğini taşımaktadır. Daha sonraki süreçte mağazacılık sistemine geçen E Bebek müşterilerine hem online üzerinden hem de mağazacılık sistemi ile hitap etmeye başlamıştır. Herkesin ihtiyacı olan bebek kıyafeti yeni yatırımcıları içinde fırsat kapısı olarak değerlendirilmektedir. E Bebek Bayilik Fiyatları ve Şartları incelendiğinde yapılan görüşmeler sonucunda firmanın bayii vermediği görülmektedir.

E Bebek Bayilik Fiyatları ve Şartları Nedir?

15 yıldır faaliyet gösteren 0 – 4 yaş arasındaki bebeklere hitap eden E bebek firması, bunun yanında anne adayları içinde çeşitli ürünler satmaktadır. 40 ilde 99 mağazası bulunan E Bebek firması E Bebek Bayilik Fiyatları ve Şartları her ne kadar firma tarafından verilmediği söylense de E bebek mağazası açmak isteyenler için genel bilgi vermek gereklidir. E Bebek firması geniş ürün yelpazesi ile yatırım maliyeti oldukça yüksektir. Mağazalarını kendi bünyesinde açan firma bayilik için aradığı şartlar arasında;

 • Sermayenin güçlü olması gerekmektedir.
 • İşletme sahibinin iletişiminin güçlü olması,
 • Bunun yanında ticari geçmişinde herhangi bir engel bulunmaması,
 • Bayii kuracak kişilerin teminat göstermesi,
 • Bayilerde sadece E Bebek firmasına ait ürünlerin satılması,
 • Firma yetkilisinin sürekli işinin başında bulunması,
 • E Bebek firmasını en iyi şekilde temsil etmesi,
 • Müşteri memnuniyetini ön planda tutması şartları bulunmaktadır.

E Bebek bünyesinde çalışan kişiler genellikle sigara kullanmayanlardan oluşarak, çalışanlarına satış danışmanı veya müşteri temsilcisi ibarelerini kullanmayarak bebekologlar ismini vermektedir. Bunun nedeni olarak; Ailelerin mutlu olması için en ince detay düşünülerek doğumdan önce başlayan sürecin doğumdan sonrada devam ettiği için firma, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak için genel felsefe olarak bebekoloji yani tüm bilgi ve birikimlerin müşteriye sunulması olarak görmektedir. Bundan dolayı da çalışanlarına bu isimleri vermektedir.  Her gelen müşteri önemsenerek tüm bilgi ve becerilerin müşterilere aktarılması yapılmaktadır. Firma Franchise sistemi ile E Bebek Bayilik Fiyatları ve Şartları olayına bu yüzden dolayı girmiyor olabilir.

Firma, 0-4 yaş grubunda bulunan bebekler ile anne adaylarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerini müşterilerine sunan firma, satın alınan ürünü koşulsuz olarak 14 gün içinde iade aldığı gibi, kusurlu olan ürünü de 180 gün boyunca iadesini almaktadır. Ayrıca anne adaylarının bebekleri için E bebek firmasının internet adresinde alış veriş yaptıklarında aynı gün kargoya verilerek 140 TL’lik yapılan alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Bunun yanında kredi kartlarına vadesiz olarak taksit imkânı sunan firma kredi kartı kullanmayan müşterilerine de havale imkânı sağlamaktadır. Alışverişe gelen müşterilerine anne ve bebeklerin temel ihtiyaçlarının ne olduğunun tespiti amacıyla Bebeveyn sadakat merkezi ile gerekli bilgilendirilmeler yapılarak bu hizmetlerin yapılamayacağı düşüncesiyle E Bebek Bayilik Fiyatları ve Şartları almamaktadır.

E Bebek Bayilik Fiyatları ve Şartları ile Kriterleri

E Bebek firması prensip olarak çalışanlarını tercih ederken sigara kullanmayan kişiler arasından yapmaktadır. Özellikle hamile bayanların bu kokuyu çekmemelerini isteyen firma bu noktada hassas davranmaktadır. Firma ürünlerin geri dönüşüm noktasında kullanılabilir ikinci el eşyaları çamlıca mağazasına alarak 2 ay içinde satmaya çalışmaktadır. Satılmayan ürünleri ya tekrar iade etmekte veya sosyal proje kapsamında ikinci el ürünleri Çocuk Esirgeme Kurumu ile Sevgi Mağazalarına vermektedir.  E – ticaret ve mağazacılık üzerinden satışı yapan E Bebek firması tüm ihtiyaçları karşılamak üzere en uygun fiyatla ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Firma bulunduğu vizyon ve misyonunun yeni yatırımcılar tarafından gerçekleştirilmeyeceğini düşünerek 2018 – E Bebek Bayilik Fiyatları ve Şartları kabul etmemektedir.

Sponsorlu Reklamlar

E Bebek firması her yönü ile disiplinli bir yönetim sergilemektedir. Bu disiplini bozmamak adına 2018 – E Bebek Bayilik Fiyatları ve Şartları kabul etmemektedir. Firma ürünlerin iadesi ile ilgili olarak prensipleri arasında;

 • İnternet sitesinden almış olunan ürünü dilerlerse mağazalardan değiştirme imkanları bulunmaktadır.
 • İade etmiş olduğunuz ürünün yerine yeni ürün almadığınızda müşterilere verilen hediye çeki ile 1.5 yıl boyunca kullanma hakkınız bulunmaktadır.
 • Ürünleri iade etmeniz için mutlaka faturanın bulunması gerekmektedir.

Firma bunun yanında belirlemiş olduğu etik kuralı ile çalışanları ve müşterilerini her zaman ön planda tutmaktadırlar. Müşteriyi aldatmak için kesinlikle yalan söylenmemesi, tüm iş ve işlemleri prosedür gereğince yerine getirmek, rakiplerini önemseyerek rekabet yaparken aldatma yapmamak, sürekli gelişim halinde olmak firmanın etik kuralları arasındadır.

E Bebek firması tüketiciyi ön planda tutarak müşteri odaklı ve müşterinin memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerin mağazalarına kolay ulaşması için ona göre konum belirlemektedirler. Ürünlerin mağaza veya internette teşhir ederken özellikle müşterilerin ihtiyaçlarına uygun ürünlerin belirlenmesine özen gösterilmektedir. Ürünlerin her kesime hitap etmesi için uygun fiyat politikası güdülmektedir. Özellikle satış sonrası hizmete de önem veren firma 2018 – E Bebek Bayilik Fiyatları ve Şartları kabul etmemektedir.

E Bebek Bayilik Fiyatları ve Şartları  ile ilgili olarak yeni bir gelişme olması halinde firma  https://www.e-bebek.com/ internet adresinden duyuru yapacaktır. Bu prensipler altında çalışmak isteyen güçlü yatırımcıları firma ile irtibata geçerek belki bayilik alabilirler.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.