Bayilik franchise

E.C.A Kombi Bayilik Fiyatları ve Şartları 2020


E.C.A çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu ürünler ile insanların farklı alanlardaki ihtiyaçlarını karşılayan bir firma olarak dikkat çekmektedir. Yıllardır ülkemizde hizmet veren E.C.A. daha da büyüyebilmek için bayilikler vermektedir. Bu bayilikler dönemsel olarak aktif hale gelirken diğer zamanlarda pasif duruma dönüşmekte ve bayilik verilme süreci durdurulmaktadır. Bu durum illerde olan bayi sayılarının yeterli seviyede olması ya da farklı nedenlerden kaynaklanmaktadır. ECA Bayilik fiyatları ve şartları bundan dolayı girişimcilerin sıkı takibindedir. E.C.A bayiliği girişimcilerin her dönem ilgisini çekmektedir. Bunun en büyük nedeni firmanın ürün yelpazesinin çok geniş olması ve bu ürünlere hemen her evde ihtiyaç duyulmasıdır.

E.C.A. ürünlerinin kalitesi ile bilinmekte ve insanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Alanındaki lider firmalardan birisi olan E.C.A. özellikle ısıtma ve soğutma sistemlerine ait ürünleri nedeniyle tercih edilmektedir. Bunlar dışında yapı malzemeleri, armatürler ve banyo malzemelerini de müşterileriyle buluşturmaktadır. Bu kadar fazla ürüne sahip olan firmanın bayiliğinin ilgi çekmesi gayet normal karşılanmaktadır. E.C.A. kadar fazla ürünü kullanıcılarla buluşturan çok marka bulunduğundan girişimciler bu firmanın bayiliğine yönelmektedir. 2020 E.C.A Bayilik fiyatları ve şartları,bayilik verme durumu aktif olduğu dönemlerde daha net olarak açıklanmakta ve çeşitli platformlardan duyurulmaktadır. Girişimciler de bu duyurulara göre hareket etmektedir.

E.C.A Bayilik Fiyatları ve Şartları

E.C.A Bayilik fiyatları ve şartları arasında bulunan en önemli hususlardan bir tanesi bayilik için başvuru yapan kişinin daha önceki dönemlerde işletme deneyiminin olmasıdır. E.C.A. kurumsal yapısı gereği bu konuya çok fazla önem vermekte ve kurumsal kalitesini daha yükseğe taşıyacak kişilerle çalışmak istemektedir. Liderlik özelliklerine sahip, girişimci ruhlu kişiler firmanın çalışmak istediği kişi profilini genel olarak çizmektedir. Daha önceki dönemlerden tecrübesi olan ve liderlik özelliklerine sahip kişilere verilen bayilerin başarıya ulaşma olasılıkları daha fazla olduğundan firma bu konu üzerine özen göstermektedir. Bayilik isteyen kişilerin ticaret ile uzun zamandır meşgul olmaları yapacakları işi kolaylaştırmaktadır.

Bayinin açılması düşünülen dükkânın mutlaka kolay ulaşılabilir bir noktada olması gerekmektedir. Böylelikle insanlar istediklerinde rahatlıkla dükkânı bulabileceklerdir. Ayrıca bayinin açılması düşünülen yerdeki yaya trafiğinin fazla olması da dolaylı olarak reklam anlamına geldiğinden firma olarak bu duruma dikkat edilmektedir. Bir giyim firması kadar bu duruma dikkat edilmese de yine de olabildiğince yoğun bölgelerden dükkânların seçilmesi gerekmektedir. Ayrıca seçilecek olan dükkânın büyüklüğü de çok önemlidir. Burada bayiler farklı yollar izleyebilmektedir. Bazı bayiler dükkânlarına bütün ürünlerine yerleştirmekte ve müşterilere ol şekilde hizmet vermektedir. Bu şekilde hizmet verilecek olan dükkânın çok büyük olması gerekmektedir. Bazı bayiler ise bütün ürünlerini dükkâna getirmemekte, sadece ürünlerden birer adet getirerek müşterilerin görmesini sağlamaktadır. Geriye kalan ürünleri ise depoda tutmaktadır.

E.C.A. firmasının insanlara sunmuş olduğu ürünler direkt kullanılabilen ürünler olmayıp bu ürünlerden bazılarının kurulumunun yapılması gerekmektedir. Kurulumu E.C.A. yetkili servisi yaptığından dolayı burası da bayiye bağlı olarak çalışmaktadır. Bundan dolayı yetkili servis ile bayinin uyum içinde çalışması firma için çok önemlidir. Çünkü bu iki ekip arasındaki uyum hizmet kalitesini artırmakta ve bu da müşteri memnuniyetine dönüşmektedir. Fakat bu iki ekip arasında tam bir uyum ve takım çalışması olmadığında verilen hizmetler ciddi şekilde gecikebilmekte ve aksayabilmektedir. Bu da firma tarafından sağlanan hizmet kalitesinin düşmesi anlamına gelmektedir. Bu durum nihayetinde firmaya müşteri memnuniyetsizliği ve kaybı olarak yansımaktadır. Bundan dolayı 2020 E.C.A Bayilik fiyatları ve şartları arasında takım çalışması da önemli bir yer tutmaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

ECA Bayiliği Nasıl Alınır?

Çok geniş bir ürün yelpazesine, bu sayede de çok ciddi bir müşteri sayısına hizmet veren E.C.A. kurumsal kalitesinden kesinlikle taviz vermemekte ve bundan dolayı da Eca bayilik fiyatları ve şartlarıkonusunda çok titiz davranmaktadır. Yukarıda bahsedilen hususlara ek olarak firma bayilik başvurusunun son aşamasında gerekli görmesi halinde başvuru sahibi girişimcilerle firmanın genel merkezinde bire bir görüşme yapabilmektedir. Bu görüşmeler sayesinde girişimci hem daha yakından tanınmakta hem de firmanın kurumsal kimliğini daha yakından hissetmesi sağlanmaktadır. Bu da bayilik için ne kadar titiz davranıldığına en büyük örneklerden birisi olarak gösterilebilmektedir. Bunun dışında bayilik verilecek kişi hakkında yine gerekli görülmesi halinde ufak çaplı araştırmalar yapılabilmektedir.

E.C.A Bayilik fiyatları ve şartları arasında bulunan bir başka husus ise bayiliğin maddi boyutudur. Firma yeterli sermaye gücüne sahip olan kişilerle çalışmayı tercih etmektedir. Bundan dolayı bayilik başvurusunda bulunan kişilerden banka hesaplarıyla ilgili raporlar istenebilmektedir. İstenilen düzeyde sermaye gücü bulunmayan kişilerin başvuruları kabul edilmemektedir. E.C.A. bayiliği için ortalama 250 bin lira civarında bir yatırım gerekebilmektedir. Bu rakam daha yükseğe çıkabileceği gibi düşebilmesi de mümkündür. E.C.A. bayilik şartları genel hatlarıyla bu şekildedir. Bayilik verilen dönemlerde firma aranarak daha detaylı bilgi alınabilmektedir.

Yine de ECA bayilik şartları için firma ile görüşebilir ve en net bilgiyi firmadan alabilirsiniz. Sitemizde yer alan bu bilgiler bilgilendirme amaçlı olup, doğruluğu net değidlir. Bu nedenle fabrika ile görüşmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

3 Yorum

  1. E.C.A bayilik şartlarında kadın sekreter zorunluluğu varmış doğru mu ? Buna ilişkin bi madde bulamadım

  2. Bayilik almak istiyorum yardimci olurmusunuz manisadan size mesaj atiyorum


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir