Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2020

Emekliye faizsiz kredi müjdesi, emekliye faizsiz kredi ne zaman verilecek, emekliye kredi veren bankalar hangileri? Emekli olup kredi almak isteyen emeklilere kredi veren bankalar uygun faiz oranlarıyla kredi fırsatı sunmaktadırlar. Emekliye faizsiz kredi araştırması yapan kişiler ve maaşını üç ayda bir olarak alan emekliler için taksitleri 3 ayda bir defa olacak şekilde ödenecek krediler bulunmaktadır. Bu yazımızda emekliler için kredi fırsatı sunan bankaların vade, faiz miktarlarını, üç ayda bir ödenecek olan taksit tutarını, ödenecek olan toplam ödenecek olan ücreti paylaşacağız. Çoğu banka emeklilere kredi fırsatı vermemektedir ancak emekliye özel kredi imkanı tanıyan bazı bankalar bulunuyor.

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Öncelikle emeklilere faizsiz kredi müjdesi daha çok düşük kredi miktarındaki ihtiyaçlarda gerekiyor. Çünkü bankalar 1000-3000 TL arasında emekliye sıfır faizli kredi kampanyaları yapıyor. Ödemeleri aylık 100-300 gibi rakamlarla rahatça ödeyebileceğiniz şekilde ayarlanıyor. Bankalar bu kampanyaları emekli maaşını taşıyanlara sunuyor çünkü emekli sayısı 13 milyon’a yaklaşmış durumda ve emekli maaşları gibi toplu nakit paranın banka içerisinde dolaşımda olması işine geliyor. Emekli maaşı aldığım bankayı değiştirebilir miyim? Diye soruyorsanız evet istediğiniz bankaya emekli maaşınızı transfer ederek düşük faizli uygun şartlarda kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca maaş transferi yaptığınızda emekli promosyon veren bankalarda bulunuyor.Emekli maaşın kaç katı kadar kredi çekebilir, emekliye maaşın 10 katı kredi faizsiz kredi veren bankaları aşağıda listeledik.

Emekliye Kredi Veren Bankalar

  • Yapı Kredi Emekli Sandığı Kredisi
  • Ziraat Bankası Emekliye Kredi
  • Denizbank Emekli Kredi
  • Vakıfbank
  • Halkbank
  • PTT Faizsiz Emekli Kredisi

Emekliler Ne Kadar Kredi Çekebilir?

Emekli en fazla ne kadar kredi alabilir? Emekliler için Türkiye İş Bankası’nın sunmuş olduğu kredi tutarlarını ve faiz oranlarını merak ediyorsanız Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi kapsamında Şubat ayı ihtiyaç kredisi fırsatı sunmaktadır. Emekliler için sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi fırsatında minimum vade 3 ay maksimum vade 48 ay olabilmektedir. Türkiye İş Bankası emeklilere minimum Kredi tutarını 3000 lira olarak belirlemiş maximum kredi tutarını ise 250 bin lira olarak belirlemiştir.

İş Bankası Emeklilere Kredi

Emekli vatandaşlar Türkiye İş Bankasından 5 bin lira ihtiyaç kredisi talebinde bulunduğunda bu krediyi 12 ay vadede ödeyebilmektedir. 5000 lira Kredi alan bir emeklinin ödeyeceği aylık tutar 467 lira olmaktadır. Ödenecek toplam tutarı ise 5 bin 624 lira 97 kuruş olmaktadır. Türkiye İş Bankasından 5000 lira kredi alan bir emeklinin ödeyeceğim masraflar ise 25 lira tutmaktadır.

Garanti Bankası Emekliye Kredi

Garanti Bankası emekli kredisi çekecekseniz minimum vade süresi 3 ay vade olan, maksimum vade süresi 48 ay olan, Maksimum kredi tutarı 500 bin olan ve minimum kredi tutarı 1000 lira olan ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Emekliyim kredi almak istiyorum diyor ve Garanti Bankası’ndan 5000 lira tutarında ihtiyaç kredisi çekmek istiyor iseniz 12 ay vade ile aylık 481 lira ödeme ile yüzde 1.89 faiz oranlarında kredinizi alabilmektesiniz.

5000 liralık ihtiyaç kredisinin masrafları tutarı 25 liradır. Garanti Bankası’nın emekliye sunmuş olduğu 5 bin lira ihtiyaç kredisini toplam ödemesi ise 5792 lira 37 kuruştur. Garanti Bankası vatandaşlara 3-12 Ay arası ihtiyaç kredilerinde yüzde 1.89 faiz oranı ile kredi vermektedir. 13- 24 ay arası vadeye yüzde 1.89 faiz oranı 25-36 ay vade süresine yüzde 1.89 faiz oranı ve 37-48 ay vade oranına yüzde 1.89 faiz oranı uygulamaktadır. 1000 lira ile 5 bin lira arasındaki İhtiyaç kredisinde faiz oranları değişmemektedir. Garanti Bankası’ndan emeklilere sunmuş olduğu kredi fırsatlarında kredi kullanırken ortaya çıkabilecek sigorta primleri hesaplamaya dahil edilmemiştir.

Denizbank Emekli Kredisi

Denizbank’tan kredi talebinde bulunduğunda en uygun özel Web ‘de kredi fırsatını yakalayabilir en az 3 ay en fazla 48 ay vadeli krediler alabilmektedir. Emeklinin Denizbank’tan alabileceği en az kredi tutarı bin lira alırken en fazla kredi tutarı 55 bin liradır.

Denizbank 5 bin lira ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan bir emekli 12 ay vadeli kredileri Nigar edilebilmektedir aylık ödemesi ise 467 lira olan bu kredinin yıllık faizi 1.49 olmaktadır. Aylık ödemeleri 67 lira olurken toplam ödemesi Türkiye İş Bankası’nda olduğu gibi 5 bin 624 lira 97 kuruştur.

ING Bank Emekliye Kredi

Emekli kredisi için ING Bank kredi için başvurduğunda en az vade oranı 3 ay olan en fazla vade oranı 48 ay olan kredileri alabilmektedir. ING Bank’tan emeklilerinin bulabileceği en az kredi tutarı 2000 lira en fazla kredi tutarı ise 50 bin liradır. Bank’tan 5000 lira kredi talebinde bulunan bir emekli 12 ay vade ile kredisini geri ödeme yapabilmektedir. ING Bank müşterisi toplam ödemesi 5 bin 624 lira 97 kuruş olan Kredi tutarını yıllık yüzde 1.49 faiz oranı ile kolay bir şekilde alabilmektedir.

Düşük Faizli Kredi Başvurusu

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir