Bankalar

Emekliyim Kredi Çekmek İstiyorum

Emekli olup kredi almak isteyen emekli kişiler için bazı bankalar emeklilik durumlarına göre uygun faiz oranlarıyla kredi fırsatı sunmaktadırlar. Emekliyim kredi çekmek istiyorum diyen kişiler ve maaşını üç ayda bir olarak alan emekliler için taksitleri 3 ayda bir defa olacak şekilde ödenecek krediler bulunmaktadır.

Bu yazımızda emekliyim kredi çekmek istiyorum diyen emekliler için kredi fırsatı sunan bankaların vade ve faiz miktarlarını, üç ayda bir ödenecek olan taksit tutarını, ödenecek olan toplam ödenecek olan ücreti paylaşacağız. Çoğu banka emeklilere kredi fırsatı vermemektedir aşağıda belirtilmiş olan bankalara giderek emekliye özel kredi fırsatları ile alakalı detaylı bilgi alabilir ve ihtiyacınız doğrultusunda kredinizi talep ederek nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Emekliyim Kredi Çekmek İstiyorum

Garanti Bankası’ndan emekliyim kredi almak istiyorum diyerek kredi almak istiyor iseniz minimum vade süresi 3 ay vade olan, maksimum vade süresi 48 ay olan, Maksimum kredi tutarı 500 bin olan ve minimum kredi tutarı 1000 lira olan ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Emekliyim kredi almak istiyorum diyor ve Garanti Bankası’ndan 5000 lira tutarında ihtiyaç kredisi çekmek istiyor iseniz 12 ay vade ile aylık 481 lira ödeme ile yüzde 1.89 faiz oranlarında kredinizi alabilmekte siniz.

5000 liralık ihtiyaç kredisinin masrafları tutarı 25 liradır. Garanti Bankası’nın emekliye sunmuş olduğu 5 bin lira ihtiyaç kredisini toplam ödemesi ise 5792 lira 37 kuruştur. Garanti Bankası emekliyim kredi almak istiyorum diyen vatandaşlara 3-12 Ay arası ihtiyaç kredilerinde yüzde 1.89 faiz oranı ile kredi vermektedir. 13- 24 ay arası vadeye yüzde 1.89 faiz oranı 25-36 ay vade süresine yüzde 1.89 faiz oranı ve 37-48 ay vade oranına yüzde 1.89 faiz oranı uygulamaktadır. 1000 lira ile 5 bin lira arasındaki İhtiyaç kredisinde faiz oranları değişmemektedir. Garanti Bankası’ndan emeklilere sunmuş olduğu Kredi fırsatlarında kredi kullanırken ortaya çıkabilecek sigorta primleri hesaplamaya dâhil edilmemiştir.

Emekliler Ne Kadar Kredi Çekebilir ?

Emekliyim kredi almak istiyorum diyor iseniz emekliler için Türkiye İş Bankası’nın sunmuş olduğu kredi tutarlarını ve faiz oranlarını yazımızın devamında okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi kapsamında Şubat ayı ihtiyaç kredisi fırsatı sunmaktadır. Emekliler için sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi fırsatında minimum vade 3 ay maksimum vade 48 ay olabilmektedir. Türkiye İş Bankası emeklilere minimum Kredi tutarını 3000 lira olarak belirlemiş maximum kredi tutarını ise 250 bin lira olarak belirlemiştir.

Emekliyim kredi almak istiyorum diyen bir emekli Türkiye İş Bankasından 5 bin lira ihtiyaç kredisi talebinde bulunduğunda bu krediyi 12 ay vadede ödeyebilmektedir. 5000 lira Kredi alan bir emeklinin ödeyeceği aylık tutar 467 lira olmaktadır. Ödenecek toplam tutarı ise 5 bin 624 lira 97 kuruş olmaktadır. Türkiye İş Bankasından 5000 lira kredi alan bir emeklinin ödeyeceğim masraflar ise 25 lira tutmaktadır.

Emekliyim kredi almak istiyorum diyen bir emekli Denizbank’tan kredi talebinde bulunduğunda en uygun özel Web ‘de kredi fırsatını yakalayabilir en az 3 ay en fazla 48 ay vadeli krediler alabilmektedir. Emeklinin Denizbank’tan alabileceği en az kredi tutarı bin lira alırken en fazla kredi tutarı 55 bin liradır.

Emekliyim kredi almak istiyorum diyen Denizbank 5 bin lira ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan bir emekli 12 ay vadeli kredileri Nigar edilebilmektedir aylık ödemesi ise 467 lira olan bu kredinin yıllık faizi 1.49 olmaktadır. Aylık ödemeleri 67 lira olurken toplam ödemesi Türkiye İş Bankası’nda olduğu gibi 5 bin 624 lira 97 kuruştur.

Emekliyim kredi almak istiyorum diyen bir emekli banka kredi için başvurduğunda en az vade oranı 3 ay olan en fazla vade oranı 48 ay olan kredileri alabilmektedir. ING Bank’tan emeklilerinin bulabileceği en az kredi tutarı 2000 lira en fazla kredi tutarı ise 50 bin liradır. Bank’tan 5000 lira kredi talebinde bulunan bir emekli 12 ay vade ile kredisini geri ödeme yapabilmektedir. Emekliyim kredi almak istiyorum diyen ING Bank müşterisi toplam ödemesi 5 bin 624 lira 97 kuruş olan Kredi tutarını yıllık yüzde 1.49 faiz oranı ile kolay bir şekilde alabilmektedir.

Düşük Faizli Kredi Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)