BankalarKredi

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2020 [Anında Onaylı]


İnsanlar hayatlarını daha yaşanabilir, daha kaliteli bir hale getirmek için çeşitli şeyler yaparlar. Bunlara birde gün geçtikçe artan ihtiyaçlar eklenince maddi olarak bir dizi problemler çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda anında onaylı kredi veren bankalar ve en kolay kredi veren bankalar çok işe yarar. Bankalar son zamanlarda kendilerinde büyük değişimler yaparak yeni bir sistem kurmuşlardır. İnsanların günlük yaşamlarında karşılarına çıkabilecek her türlü sıkıntı için kredi türleri türetmişlerdir. Taşıt kredisi, konut kredisi ve ihtiyaç kredisi bunlar içerisinde en fazla bilinenlerdir. Özellikle ihtiyaç kredisi başvurularına en kolay, anında onay veren bankalar hangileri sizin için yazının devamında yazdık.

Böylelikle bankalar kendilerine müşteri çekerler. İnsanlar ise ne türden kredi çekmek isterse ona uygun bir şekilde kredi seçerler ve kredi başvurusunda bulunurlar. Bankalar kredi başvurusunda bulunan herkese kredi vermezler. Çeşitli şartlar sağlandığı vakit kredi başvuruları onaylanır. Bankaların istediği şartlar ise kendi aralarında farklılık gösterebilir. Fakat bankaların ortak olarak dikkat ettikleri şart ise kredi başvurusu yapan kişilerin kredi notudur. Kredi notu bankalara Kredi Kayıt Bürosu tarafından iletilir. Bu kurum bankalar tarafından kurulmuştur. Tamamen tarafsız bir kurum olduğu için bankalar ile iş yapmış herkesin kayıtları tutulmaktadır. Bu kayıtlar beş yıl süre ile tutulmaktadır.

Bankalardan yapılan her işlem ayrı ayrı hesaplanır ve bir puan oluşturulur. Bu puan ise kredi notudur. Eğer kredi notunuz risk olarak iyi risk grubunda ise yani 1500-1700 arasında ise kredi başvurularınız onaylanır. 1700-1900 arasında ise kredi başvurularınız anında onaylanır. Çünkü risk olarak çok iyi grupta yer alırsınız.

En Kolay Kredi Veren Bankalar İstenen Evraklar

Eğer anında onaylı kredi daha doğrusu kolay kredi veren bankalara başvuru yapacaksanız diğer ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi veya konut kredisi için gerekli belgelerden farklı istenen evraklar olabiliyor. Her banka kredi başvurusu için istediği evraklar aynı değildir bazı özel bankalar kredi onayında daha esnek davrandığı için birden fazla faktöre bakabilmektedir.

Anında onaylı kredi başvurusunda istenen evraklar şunlardır;

Sponsorlu Reklamlar
  • Maaş Bordrosu (Belgelenebilir Gelir)
  • Nüfus Cüzdanı (Aslı ve Fotokopisi)
  • Kefil (Bazı bankalar isteyebiliyor)
  • İkametgah Belgeniz
  • Adınıza Fatura

Kredi başvurusu için genel olarak bu evraklar istensede artık bankalar zaten müşterisi olan kişilere anında onaylı kredi verirken bu evrakların birçoğunu şart koşmuyor. Banka size kredi verirken en önemli faktör kredi notunuzdur. Kredi notunuz sizin geçmiş ödemeleriniz ve gelecekteki borç durumunuzu en şeffaf gösteren bir rapordur. Bankalar tarafından oluşturulan bu puanlar yine bankalara ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda da size kredi onayı için önem verilen faktördür.

En Kolay Kredi Veren Bankalar

En kolay kredi veren bankalar daha çok anında onaylı krediler ile müşterilerine hizmet veriyor olsa da başvurularada daha esnek davranarak anında onaylı kredi verebiliyor. İhtiyaç kredisi için üst limit olan 50.000 TL civarına kadar başvuru yapabileceğiniz anında onaylı en kolay kredi veren bankalar şunlardır;

ING Bank Anında Kredi

İNG Bank kendi müşterilerine çeşitli fırsatlar sunarak kredi vermektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarını giderebilmesi için 15.000 TL ve 36 ay vade ile kredi verir. Herhangi bir evrak ve kefil istemez.

İş Bankası Hemen Onaylı Kredi

İş Bankası müşterilerinden kredi başvurularında kefil istemez. Vadesi 36 ay olan 10.000 TL’lik kredi verebilmektedir.

CepteTeb Kolay Kredi

Müşterilerine çeşitli fırsatlar sunan banka herhangi bir evrak ve imza istemeden 15.000 TL’lik kredi verebilmektedir. 36 aya kadar vade miktarı sunmaktadır.

Enpara Onaylı Kredi

Şubesiz bankacılık ile finans sektöründe çığır açan Enpara kredi başvurularında herhangi bir evrak ve imza istemez. 10.000 TL krediyi 36 ay vade ile verebilir. 

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.