BankalarKredi

En Uygun Tatil Kredisi Veren Bankalar 2020 (KAMPANYALAR)


En uygun tatil kredisi veren bankalar yılında hangileri, memurlara faizsiz tatil kredisi, tatil için kredi veren bankaları karşılaştırarak hesaplı tatil kredisi bulmanıza yardımcı olacağız. Günümüzde tatil yapmak, tatile gitmek için bütçe sorunu yaşayan kişilere, banka müşterilerine uygun faiz oranları ile tatil kredisi veriliyor. Son yıllarda gelişen ekonomik nedenlerden dolayı tatil sürecinde nakit para ödemeden veya kredi kartı ile taksitli kampanyaları kullanan kişiler bulunsada tatil için kredi çeken vatandaşlarda bulunuyor. Tatil kredisi son yıllarda çok kullanılan ve özellikle memurlara sıfır faizli kredi veren devlet bankaları tarafından teşvik edilen kredi türüdür. Devletten tatil kredisi teşvik detaylarını ve tatil kredi kartı kampanyaları hesaplı tatil kredisi veren 6 banka listesini sizinle paylaşacağız.

Tatil Kredisi Veren Bankalar

Tatil kredisi veren bankalar sömestr tatilinde sıklıkla aranan konuların başında yer alıyor. Bütün bir yılın yorgunluğunu ve stresini atmak isteyenler bankaların sunduğu tatil kredileri ile tatillerini yapabiliyor. Tatil kredisi birer ihtiyaç kredisi olarak değerlendirilmektedir. Bu krediler diğer ihtiyaç kredilerine göre çok uygun faizli olarak sunuluyor. Bankalar tarafından verilen en güncel tatil kredisi fırsatları burada yer alıyor. Bizde aşağıda en uygun kredisi veren bankaları ve faiz oranlarını hesaplama sonucunu yazdık.

 • Akbank
 • Yapı Kredi
 • Fibabanka
 • ING Bank
 • Albaraka Türk
 • Vakıfbank

Akbank Tatil Kredisi

3 ay ödeme erteleme seçeneği ile sunulan Akbank Tatil Kredisi başvuruları banka şubeleri üzerinden gerçekleştiriliyor. 48 aya kadar sunulan vade ve uygun faiz oranları ile beraber sizde tatilinizi hemen yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Tatil Kredisi

Yurtiçi ve yurt tatil kredileri için Yapı Kredi Bankası’ndan 36 ay vadeli anında kredi imkanından yararlanabilirsiniz. Tatil kredisi başvurusu için gerekli belgeler şunlardır;

 • Nüfus Cüzdanı Kimlik Aslı ve Fotokopisi
 • Maaş Bordrosu (Maaş yazısı, gelir belgesi vb.)
 • İkamet Belgesi

Fibabanka Tatil Kredisi

3.000 TL ve 20.000 TL arasında en uygun tatil kredi fırsatlarını veren Fibabanka ile 12 ay vadeli tatil kredisi avantajlarını sizlere sunuyor. Başvuru için Fibabanka internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

ING Bank Tatil Kredisi

ING Tatil kredisinden yararlanarak gerekli tatil finansmanını almakla beraber geziloji.net adresinden yapacağınız rezervasyonlarda yüzde 15 indirim elde edebilirsiniz.

Albaraka Türk Tatil Finansmanı

Albaraka Türk, tatil kredilerini 12 aya varan vade ve 1,9 faiz oranlarından sunuyor.

Vakıfbank Jolly Tours Tatil Kredisi

Jolly Tours, ile anlaşmalı olan Vakıfbank 500 TL – 3.000 TL tutarında müşterilerine tatil kredisi sunuyor. Yüzde 1,30 faiz oranları üzerinde Joly Tours kredisi sunan banka 24 aya kadar vade imkanı veriyor.

Memurlara Tatil Kredisi (Faizsiz)

 • Denizbank Sıfır Faizli Memur Kredisi
 • Ziraat Bankası
 • Halkbank

Yukarıda saydığımız bankalar memurlara yani kamu personeli (öğretmen, polis, asker, doktor ve sağlık çalışanları) olan kişilere kredi vermektedir.

Tatil Kredisi Nasıl Başvurulur?

Bu bankalara kredi başvurusunda bulunmak için en yakın şubelerini ziyaret etmeniz veya mobil bankacılık uygulamalarından başvurmanız gerekmektedir.

Tatil kredisi her banka vermemektedir. Özellikle tatil zamanlarına yakın televizyon reklamlarında kredi ile ilgili reklamları sık sık çıktığı görülmektedir. Sizler de bunu araştırıyor iseniz bankaların web sitelerine tek tek ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.