İş Fırsatları

Erzincan Havalimanı İş İlanları

İşsizlik sorununun kol gezdiği günümüzde Erzincan havalimanı işçi alımı işsiz insanlar açısından yeni bir umut kapısı olmuştur. İşçi adayları son zamanlarda iş bulamama derdinden yakınmaktadır. İş ilanlarını takip etseler de çoğu zaman işçi adayları başvurdukları ve ümitle cevap bekledikleri yerlerden eli boş dönmektedir. Bu da günden güne işçi adaylarının ümitlerini tüketmektedir. İşçi adayları Erzincan havalimanının iş ilanı sayesinde işte tam da bu ümitlerinin tükendiği günlerde bir işe kavuşma imkanına sahiptir. Birçok işsiz insan şüphesiz bu ilan sayesinde iş sahibi olabilecektir.

Erzincan Havalimanı Hakkında

Erzincan havalimanı hem sivil havacılık hem de askeri havacılık hizmetleri için kullanılan bir havalimanıdır. Önceleri askeri hava üssü olarak kullanılan ve sadece askeri uçakların iniş ve kalkış yaptığı bir havalimanı olan Erzincan havalimanı 4 Eylül 1988 tarihinden itibaren sivil olarak da hizmete açılmıştır. Yolcular bu tarihten beri havalimanını kullanmaktadır. Yolcu uçakları da askeri uçaklar da bu kapsamda havalimanını kullanmaktadır.

Havalimanının alanı 27.132 metrekaredir. 3000×45 metre uçak pistine sahiptir. 6 uçak kapasitesine sahip havalimanı yıllık yaklaşık 3 milyon yolcuyu ağırlayabilmektedir. Havalimanının şehir merkezine uzaklığı ise 9 km’dir.

Erzincan Havalimanında Çalışma Şartları Nasıl?

Erzincan havalimanı iş başvurusu yapmak isteyen kişiler İŞKUR sitesinin yayınladığı işçi alımı ilanlarını takip etmelidir. İŞKUR sitesi üzerinden başvurularını yapmalıdırlar. İşe alınan işçiler maaş olarak asgari ücret ile işe başlarlar. İç hatlar ya da dış hatlar terminalinde çalışmaları mümkündür. 24 saat aralıksız bir şekilde hizmet veren havalimanının mesai saatleri ise sabah 8.30’da başlar ve akşam 17.00’ye kadar sürer. Öğle yemekleri için öğle arası mevcuttur. Havalimanı personeli için hizmet veren yemekhane bulunmaktadır. Havalimanı çalışanları buradan yemek ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Havalimanında çalışan kişilere görevlerine göre havalimanına giriş kartı verilmektedir. Çalışanlar giriş ve çıkışlarını bu kartlarla personel girişi bölümünden yapmaktadır.

Erzincan Havalimanının Adaylarda Aradığı Özellikler

Temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, hostes, kontrol noktası görevlisi, danışma personeli, gişe personeli, yemekhane personeli, halkla ilişkiler personeli gibi pek çok alanda işe alım yapılabilmektedir. Personele ihtiyaç duyulan alana göre aday özellikleri de değişiklik göstermektedir. Her işçi adayı bu nedenle Erzincan havalimanı personel alımı ilanlarını dikkatli bir şekilde takip etmelidir.

İlginizi Çekebilir:  50.000 TL ile Ünlü Bir Kahve Dükkânı Açmak

Personel Ve İşçi Alımı Yapan Havalimanları

İstanbul 3.Havalimanı Personel Alımı Başvurusu
Afyonkarahisar Havalimanı
Ağrı Havalimanı İş İlanları

Etiketler

4 Yorum

  1. Günaydın. Bir sorum olacaktı, ben almanyada yaşıyorum şuan ve erzincana temelli dönüş yapmayı düşünüyorum. 31 yaşındayım hem Türkçem çok iyidir hemde almancam. Iş imkanım varmıdır Havalimanında.
    Saygılar

    1. Merhabalar İşkur ‘ un web sitesi üzerinden güncel personel alımlarını görebilirsiniz.

  2. Merhaba ben turizm otel isletmeciligi önlisans mezunuyum ayrıca işletme lisans ögrencisiyim orta derece ingilizcem var iş bulma imkanım var mıdır ?

  3. Erzincan havalimanına özel güvenlik alımı başvurusu yapmak istiyorum havalimanı işçi alımı ne zaman yapılacak ve başvuru formu nasıl doldurulacak havalimanı personel alımı ilanlarına başvurmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)