Esenler Evlere İş Veren Firmalar

Değişen dünya ile aylık gelirler giderleri karşılamamaya başlamış, bu sebeple de insanlar ek gelir sağlayabilecekleri değişik işlerin peşine düşmeye başlamıştır. Yurt dışında evlere iş veren firmalar eskiden beri vardı ancak; Türkiye’ye bu uygulama belli bir süre sonra gelmeye başladı. Artık pek çok insan bu işler sayesinde aylık gelirini neredeyse dörde beşe katlama lüksüne sahip hale de gelmeye başladı. Size de aylık geliriniz yeterli gelmiyorsa, Esenler ve civarında ikamet ediyorsanız Esenler evlere iş veren firmalar içinden birini seçebilir, hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Meslek fark etmeksizin pek çok kitle bu işleri evinde yapabilmektedir. Aylık 2000 TL veya daha fazla kazanç elde etmek istiyorsanız hemen size en uygun işi seçebilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Şimdi sizlere, evde ne gibi işler yapabileceğinize dair detaylı bilgiler vereceğiz.

Evde Tespih Yapımı

Evde tespih yapma işi, pek çok ev hanımının yüksek kazançlar elde ettiği bir iş koludur. Bu alanda evine katkı sağlayan bayanlar oldukça fazladır. İşi verecek olan firma sizden birkaç kişilik ekip talep etmektedir. Miktarı oldukça fazla olan bu iş tek kişi ile götürülememektedir. Tane başı ya da kilo ile fiyatlandırma yapılmakta ve işi yapacak olan kişiler herhangi bir sermaye koymak zorunda değildir. Tüm malzemeler kişiye kargo ya da araç ile gönderilir, adet sayısı belirtilir, model örneği sunulur ve teslim süresi belirlenir. İşi yapacak olan grup zamanında teslim gerçekleştirdiği takdirde işe dair devamlılık da sağlanabilecektir.

Evde İplik Temizleme İşi

Esenler evlere iş veren firmalar arasında iplik temizleme işi de verilmektedir. Tekstil firmaları üretim yaptıktan sonra, kumaş üzerinde kalan ipliklerin temizlenmesi için vakit harcamak yerine, bu tür işleri ev hanımlarına devretmektedir. Geniş zaman dilimi içinde işe talip olan kişiler temizleme işlemini gerçekleştirir ve teslim zamanında ürünleri işverene teslim ederek ödemesini almaktadır.

Evde Çengelli İğne Paketleme İşi

Bu sıralar oldukça revaçta olan bu iş, güzel kazançlara sebebiyet vermektedir. Emeklilerin severek yaptığı bu işte, firma tarafından verilen çengelli iğneler belli sayılar şeklinde poşetlere konur ve zımbalanır. Firmanın talebine göre 10.000 ya da 20.000 paket olacak şekilde değişiklik göstermektedir. Paket başı fiyatlandırma yapılacağı düşünülürse, 20.000 paket için alınacak miktar oldukça tatmin edicidir. Bu nedenle bu iş için seçim yapan kişi sayısı da oldukça fazladır.

Evde Sabun Paketleme İşi

Esenler evlere iş veren firmalar arasında sabun paketleme işi de yaygındır. Oldukça basit olan bu işi için firmalar gerekli malzemeleri ekibe teslim eder ve teslimat süresini belirtir. Diğer işlerde olduğu gibi bu işte de disiplin oldukça önemlidir. Sabun kırılgan bir madde olduğundan, işi yapacak olan ekip dikkatli davranmalıdır. Yine zımba ve poşetler de firma tarafından teslim edilen malzemeler arasında yer alır. Sabunlar poşetlere konur ve zımbalanır. Tamamlanan işler de işverenlere teslim edilir. İşveren ile ne şekilde anlaşıldıysa o şekilde ödemeler sağlanır.

Siz de bu işlerden birini yapabilirim diyorsanız, sayfamızın en altında bulunan yorum kısmına bilgilerinizi bırakın, bizler de firmalara ulaştıralım. Şimdiden bol kazançlar

22 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*