İş Fırsatları

Eskişehir Evlere Ek İş Veren Firmalar


Artık evde iş yaparak para kazanma, evden oturarak para kazanma yolları arayan ve bu iş modeli ile geçimini sağlayanlar için Eskişehir ev hanımları ve beyefendiler için yapabilecekleri işleri araştırdık. Herhangi bir işe sahip olmayan, işte çalışıp çalıştığı maaş yetersiz olan, aylık gelirini arttırmak isteyen, öğrenci, emekli, ev hanımı ve sayamadığımız birçok kişiyi ilgilendiren Eskişehir evlere ek iş veren firmalar birçok iş imkanı sunmaktadır. Eğer Eskişehir de ikamet ediyorsanız sizler için sunacağımız ek iş modellerinden birini seçebilir ve para kazanabilirsiniz. Bu işlerin diğer işlere oranla en büyük artısı kendi işinizin patronu olmanız diyebilirim. Yani patron baskısı olmadan, istediğiniz saatte çalışma imkanı ile kazanç sağlayabilirsiniz. Bu şartlar da iş aramak ve bulmak zor mı? Tabi ki hayır zor değil! Bu gibi ek işler yaparak günlük 100 hatta 200 lira gibi gelirler elde edebilirsiniz. Yani aylık 3000 TL gibi kazançlar imkansız olmayıp hatta çok rahat kazanılabilecek rakamlar olduğunu söylemekte yarar olduğunu düşünmekteyiz. Şimdi sizler için araştırdığımız Eskişehir evlere iş veren firmalar iletişim telefon numaraları ve evlere iş verilir ilanı yayınlayan firmalar ile ilgili bilgileri yazının devamında sunacağız.

Eskişehir Evde Sigara Paketleme İşi

Artık sigaranın çok pahalı olması sebebi ile birçok insan artık sarma sigara kullanmaya başladı. Fiyatı fabrika üretimi olan kadar pahalı olmadığı için artık tercih sebebi olmuş durumda. Bu nedenle Eskişehir evlere iş verene firmalar şekilde arama yapmanız halinde birçok iş veren firma karşınıza çıkacaktır. Bu firmalar genellikle kendi sektörleri içinde iş sunmaktadır. Fakat özellikle bulunduğunuz çevre de açık sigara satan firmalar aracılığı ile bu işi yapabilirsiniz. Oldukça kolay olan bu iş, herkes tarafından rahat bir şekilde yapılabilir. Bunun için ev hanımı, emekli, öğrenci fark etmeden sigara paketleme işi yapabilirsiniz. Size iş sahibi tarafından verilecek olan makine yardımı ile bu işi çok rahat bir şekilde yapacaksınız.

Eskişehir Evde Poşet Katlama İşi

Birçok firma bu iş için eleman aramaktadır. Bu nedenle aramalar da poşet katlama işi veren firmalar diye arama yaparak bu iş için eleman arayan firmalara rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. İşi anlatmak gerekirse basit bir şekilde iş şöyle diyebiliriz. Birçok firma plastik poşetlerin kullanımının yasaklanması ile karton poşete geçmiş durumda. Bu nedenle firmalar kartonları evde katlama işi yapabilecek kişilere verirler ve bu kartonları katlayıp paketlemeye bir ücret öderler. Oldukça basit gözüken ve oldukça basit olan bu işi sizler de rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Eskişehir Evde Nikah Şekeri İşi

Düğün sezonu sadece yaz ayları daha aktif olarak gözükse dahi, kış sezonunda da aktiftir. Bu nedenle düğün ile ilgili yapılacak birçok iş bulunur. Bunlardan biri de nikah şekeri diyebiliriz. Evlenecek çiftler nikah şekeri seçimini yaptıktan sonra sıra bu şekerlerin paketlenmesine gelmiş olur. Nikah şekeri firmaları hızlı bir şekilde siparişi yetiştirmesi gerekmekte olduğu için dışarı oldukça iş vermektedir bu da evde ek iş arayanlar için oldukça kazançlı bir iş kapısı olmuş durumdadır. Eskişehir evlere iş veren firmalar bu nedenle oldukça fazla olduğu için yaz kış sezonu fark etmeden bu işi alabilir ve devamlı olarak bu işi yapabilirsiniz. Nikah şekeri işi için bazı kriterler bulunmaktadır. Bunlar arasında ise el becerinizin olması ve biraz seri olmanız gerekir. Çünkü nikah şekeri işi oldukça önemli ve görsellik isteyen bir iş olduğu için özen gösterilmesi gereken işler arasındadır.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız. Doğru mail adresi yazmanız iletişimi oldukça hızlandıracaktır.

Sponsorlu Reklamlar
Etiketler

42 Yorum

 1. Eskişehirde yaşıyorum 21 yaşındayım hem okuyorum hem çalışıyorum ek işe ihtiyacım var.

  1. Bula bildinizmi rabiya hanım bende arıyorum da evde iş çok ihtiyacım var siz bula bildinizmi

  1. Eskişehirde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 2. Eskişehir de okuyorum, evde ek iş yapmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

 3. Merhabalar evde paketleme işi arıyorum kalabalık aileyiz yardımcı olursanız sevinirim

 4. Eskişehir de oturuyorum evde peketleme işi istiyorum . dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Evde paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim ihtiyacım var teşekkürler

 6. Eskişehirde yaşıyorum . Evde paketleme işi yapmak istiyorum . Elim hızlıdır. Dönüş yaparsanız sevinirim .

 7. Merhaba ben Mert 20 yaşındayım üniversite sınavına hazırlanıyorum işe ihtiyacım var tüm gün evdeyim diğer insanların yapabileceğinden çok daha fazlasını yapabilirim lütfen iletişime geçin

 8. Merhaba evde ek iş istiyorum manti icli kofte yapıyorum dönerseniz sevinirim eskişehir de yaşıyorum

 9. Merhaba, Tepebaşı/Batıkent’te oturuyorum. Eşimle beraber günde 3-4 saat vakit ayırarak evde ek iş (PAKETLEME) yapmak istiyoruz. Elemana ihtiyacınız varsa, iletişime geçerseniz çok memnun olurum, teşekkür ederim.

 10. Eskişehir Tepebaşı’nda yaşıyorum. Üniversite öğrencisiyim. Poşet katlama işi yapmak istiyorum.

 11. Eskişehir’de yaşıyorum 26 yaşındayım çalışmıyorum. Daha önce idari personel olarakta üretimde de çalıştım. Elim hızlıdır evde verilebilecek her işi yapabilirim

 12. Öğrenciyim, evde dört kişiyiz paketleme işine girmek istiyoruz. Tepebaşındayız, ulaşırsanız sevinirim

 13. Eskisehirde yaşıyorum ev hanımıyım posetleme işiyle ilgileniyorum nikah sekeride yapabilirim ihtiyacim var dönerseniz tskler

 14. Eskişehirde yaşıyorum . Evde paketleme işi yapmak istiyorum . Elim hızlıdır. Dönüş yaparsanız sevinirim


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)