Ek iş

Evcil Hayvan Bakıcılığı Yapmak İstiyorum Kedi Köpek Bakıcısı


Harika bir ek iş yapmak isterseniz evcil hayvan bakıcılığı işini sizlere tavsiye edebiliriz. Oldukça eğlenceli bir ek iş olan evcil hayvan bakıcılığı işi sayesinde günlük olarak ciddi anlamda ek kazançlar elde edebilir ve dilerseniz bu harika kazançlı ek işi mesleki olarak da icra edebilirsiniz. Evcil hayvanlara bakarak hem sevdiğiniz işi yapabilir hemde para kazanabilirsiniz.

Son zamanların en popüler ek işlerinden biri olan evcil hayvan bakıcılığı işi sayesinde ayrıca evinizin önemli giderlerini kolayca karşılayabilirsiniz. Birçok ek işlere göre çok daha zevkli bir ek iş olan evcil hayvan bakıcılığı hakkında biraz deneyim sahibi olmanız gerekiyor. Bu harika ek işi yapabilmek için tek gereken hayvan sevgisine sahip olmanız gerekiyor. Ev ortamında kedi köpek bakıcısı iş ilanları ve evcil hayvan bakıcılığı kursu hakkında detaylar yazının devamında.

Evcil Hayvan Bakıcılığı İşi Nedir?

Geçmiş dönemlerde daha çok batı ülkelerinde icra edilen evcil hayvan bakıcılığı işi artık ülkemizde de yaygın olarak yapılmaya başlanmıştır. Bu harika ek işte, evinizin bahçe ortamında evcil hayvanların günlük gereksinimlerini karşılayabilir ve ayrıca eğitimlerini gerçekleştirebilir ve bu sayede kayda değer oranda ek kazançlar elde edebilirsiniz.

Kedi Köpek Bakıcısı Ne Kadar Kazanır?

Bu harika ek işi özellikle de mesleki olarak yaptığınızda harika paralar kazanabilirsiniz. Bu harika ek işten günlük olarak en az 30 tl ila 40 tl arası ek kazançlar elde edebilirsiniz. Bu durumda aylık olarak da en az 900 tl ila 1200 tl arası ek kazançlar elde edebilirsiniz.

Evcil Hayvan Bakıcılığı İşine Nasıl Başlayabilirsiniz?

Bu harika zevkli ek işi yapmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey internet dünyasına giriş yaparak burada yer alan evcil hayvan bakıcılığı iş ilanlarına bakmaktır. Bu sayede ilgili firma veya bireylerin size daha kolay ve seri bir biçimde geri dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz birçok ek iş ilanları siteleri üzerinden evcil hayvan bakıcılığı yapabileceğinize dair ilanlar verebilirsiniz. Ayrıca evcil hayvan bakıcılığı kursu veren kurumlarda eğitici olarak çalışabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar

Evcil Hayvan Bakıcılığı İş İlanları

Bu harika kazançlı ek işin harika yanlarından biri de istikrarlı yani geleceği parlak olan bir ek iş olmasıdır. Bu bakımdan evcil hayvan bakıcılığı işini denemek istediğinizde bu harika ek işi uzun dönemler boyunca icra edebileceğinizi bilmelisiniz. Ev ortamında kedi köpek bakıcısı aranıyor şeklinde ilan veren evcil hayvan sahiplerine ulaşarak veya çevrenizde evcil hayvan bakıcısı arayanlardan başlayarak bu işe atılabilirsiniz.

Kedi Bakıcısı Arayanlar

Kedi bakıcılığı iş ilanlarına başvuru yaparak, boş zamanı kısıtlı kişilerin kedi ve köpeklerine bakabilir bu işten aktif olarak para kazanabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken kedi bakıcı ilanları arasından size uygun olana başvurmak olacaktır. En çok İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Konya, Kocaeli, Eskişehir kedi bakıcısı ilanları bulunuyor. Bu ilanlara başvuru yaparak kedi bakıcılığı yapabilirsiniz.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

3 Yorum

  1. Bursada oturuyorum 3 tane kendi kedilerim var .ücretli olarak geçici olacak şekilde sevErek ve mutlulukla kedi bakabilirim 🙂

  2. Merhaba, yönetimden yetkili kişi ile görüşebilir miyiz? Mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz…


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.