İş Fırsatları

Evde Anket Doldurarak Para Kazanmak

Kişilerin hem internet üzerinden yapabilecekleri hem de firmalar ile anlaşarak yapabilecekleri işlerden birisi de anket doldurmaktır. İnternet kullanımının artması ile birlikte anketlere her ne kadar ihtiyaç duyulmuyor gibi görünse de, kişiler hakkında yapılacak araştırmalar, ürün yorumları ya da yaşanan şehir ile ilgili beklentilerin öğrenebilmesi amacıyla, birçok farklı noktada anket işleri yaptırılmaktadır. Eğer yorulmadan para kazanmak istiyorsanız, sizler de evde anket doldurma işi yapabilirsiniz. Şuan internet üzerinden onlarca farklı sitede, bu tarz iş ilanları yayınlanmaktadır. Anketlerin içeriğine baktığımız zaman ise, kimi zamanlarda kullandığınız ürünler hakkında yorum yapmanız, kimi zamanlarda gelir durumunuz kimi zamanlarda ise sosyal hayatınız hakkında soruları cevaplamanız istenmektedir. Kişisel bilgilerini vermek istemeyen kişilerin ise burada kesinlikle rahat olmaları gerekmektedir.

İnternet üzerinden yapılmasına rağmen, anket dolduran kişilerin kimlikleri firmalar tarafından kesinlikle gizli tutulmaktadır. Bundan dolayı soruları cevaplarken kesinlikle rahat olabilirsiniz. Firmalar burada gerçek bilgileri istediğinden dolayı, abartılı cevaplar verildiğinde sizinle tekrar çalışmak istemeyecektir. Evde anket doldurma işi yapmak isteyen kişiler için aynı zamanda farklı kişilere doldurmaları için de işler verilebilmektedir. Bu işler, genellikle üniversite öğrencilerine yönelik verilmektedir. Onların daha girişken olmaları ve arkadaş çevrelerinin daha geniş olmasından dolayı, iş alma konusunda onlar daha şanslıdırlar. Bu işlerde ise, dolduracağınız anketler döküman olarak mail adresinize iletilecek, sizler de çıktı alarak, hedef kitlenize bu anketleri doldurmalısınız. İstenilen sayıya ulaştığınızda ise, doldurulan anketleri doğrudan firmaya göndermeniz gerekmektedir.

Tavsiye İçerik:  Evde Parça Başı İş Yaparak Nasıl Para Kazanılır ?

Evde Anket Doldurma İşi Nasıl Alınır?

Evde anket doldurma işi yapmak isteyen kişiler, herhangi bir firmaya başvurmadan önce internetten site arayışına girmelidirler. Burada, sizlerin doldurması istenen tek bir anket bulunmamaktadır. Bundan dolayı da, tek bir anket doldurduktan sonra para kazanamayacağınızı düşünmemelisiniz. Firmaların sürekli olarak araştırma yaptırmak istemesinden dolayı, bir gün içerisinde onlarca farklı anket doldurabilir ve para kazanabilirsiniz.

Anket işleri için başvuru yapmak yerine, kişilerin internet sitelerine üyelik oluşturmaları gerekmektedir. Kişiler kendi hesaplarına giriş yaptıktan sonra diledikleri alandaki anketi doldurabilecek ve anket işlemi bittikten sonra da hesaplarında paralarını görebilecektir. Ancak, ödeme işlemlerinde bilinmesi gereken bazı durumlar vardır. Firmalar küçük tutarlarda ödeme yapmak yerine, belirli bir rakama ulaşıldıktan sonra toplu ödeme yapmak istemektedir. Bundan dolayı, emeklerinizin boşa gitmemesi için bu kazanç eşiğine ulaşmaya dikkat etmelisiniz.

Evde Anket İşi Nasıl Yapılır?

Evde anket doldurma işi yapmak isteyen kişilerin bilgisayarlarının olması ve internete bağlanabiliyor olmaları yeterlidir. Ayrıca, bilgisayar olmasa bile cep telefonlarından internete bağlandıktan sonra, kolaylıkla anket doldurabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Anket işlerinde sizden herhangi bir fotoğraf göndermeniz, kimlik bilgilerinizi girmeniz ya da bunun gibi özel bilgileri firmalara iletmeniz istenmemektedir. Üyelik işlemlerinde dolduracağınız form, size sunulacak olan anketlerde de belirleyici olacaktır. Çünkü, anketlerin doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlamak için, hem cinsiyet hem yaş aralığı hem de yapılan işlere göre farklılaş tırmalar yapılmaktadır.

Tavsiye İçerik:  Evde Dikiş İşi Yapmak Dikiş İşi Veren Firmalar İlanları

Evde yapacağınız anket işinin dışında, az önce de belirttiğiniz gibi, birkaç saatinizi ayırarak farklı kişilere anket doldurabilirsiniz. Burada, sizin katlanacağınız tek masraf, anket formlarının çıktı olarak alınmasıdır. Burada çok büyük masraf ortaya çıkmayacağı gibi, anket başına alacağınız ücretler de daha fazla olacaktır.

Evde Anket İşinden Ne Kadar Kazanılır?

Anket doldurarak para kazanmak isteyen kişiler, seçtikleri firmalara göre iki farklı şekilde ücret alacaktır. Geneli yabancı firmalardan oluştuğundan dolayı ödemelerinizin Dolar üzerinden hesaplanması mümkündür. Ancak, özel anketler dışında, sizin bireysel olarak dolduracağınız her anketten, 1 TL ile 5 TL arasında bir ücret almanız söz konusudur. Dönem dönem özel anketler hazırlandığında ise, alacağınız ücretler iki katına çıkabilmektedir. Firmanın anket doldurmada herhangi bir sınırlaması olmadığından dolayı alacağınız ücretler size bağlıdır.

Bireysel olarak yapacağınız anket doldurmalarına ek olarak, daha fazla kişiye anket doldurma işi yaparsanız, alacağınız ücretler daha da farklılaşacaktır. Eğer yaşadığınız şehirde bir firma ile anlaşırsanız, firmalar size günlük ücret sunacaktır. Kaç adet anket doldurduğunuza bakılmaksızın, günde 50 TL ile 100 TL arasında ücret sunacaklardır. Ancak, firmada düzenli olarak çalışa bilmeniz için belirtilen alt sınırı dikkate almalısınız. Bu sınırın altına düşmediğin izde hem günlük ücretinizi alabilecek hem de ekstra prim alabileceksiniz.

Tavsiye İçerik:  Adana Ceyhan Evlere Ek İş Veren Firmalar

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir