Ek iş

Evde Bez Çanta Dikim İşi Veren Firmalar Ek İş Fırsatı


Evde kolay bir şekilde yapılabilecek işlerden biri de evde çanta dikmektir. Çanta yapımını evde gerçekleştirmek isteyen kişilere iş veren firmalar bayanların çantaları dikip dikemeyeceğini test etmek için sınırlı sayıda işi ilk aşama olarak onlara veriyor. Son zamanlarda özellikle file bez çanta dikim işi bursa başta olmak üzere iş veren firmalar tarafından veriliyor. Fason bez çanta dikim işi veren yerlerde bulunuyor. Bayanlar çanta dikimini başarabilirse peşinden normal sayılarda işleri bayanlar günlük düreler ile veriyor. İşlerin güzel ve estetik olmasına son derece önem gösteren bu firmalar yapılan işleri tek tek kontrol ettikten sonra bayanlar ile anlaşarak işlerin devamını alabileceklerini belirtiyor. Bu böyle sürüp giderken bayanlar her gün belki de yüzlerce iş dikmiş oluyor.

Bursa evde çanta dikim işi veren firmalar ile görüşüp çanta dikim işi yapan bayanların son derece dikkatli ve açıkgözlü olması gerekmektedir. Firmanın göstermiş olduğu gibi yapılmayan işler firma tarafınca reddedilmektedir. Reddedilen işlerinizi tekrar dikmek zorunda kalmak çok can sıkıcı bir durum olduğundan dikim sırasında hiçbir şeyin dikkatinizi dağıtmasına izin vermemelisiniz.

bez çanta yapım işi
bez çanta yapım işi

Bez Çanta Yapım İşi Veren Firmalar

Oturdunuz semte ve ile göre değişmekte olup Bursa, İstanbul, Kocaeli, İzmir ve Ankara illerinde eğer arıyorsanız bu işi yapan ve evlere ek iş olarak veren firmaların yoğun olduğu şehirler olduğu için şansınız daha yüksektir. Bursa da kapalı çarşı, İstanbul da Bahçelievler, Bağcılar ve Güngören daha fazladır. Google maps üzerinden İstanbul Bez Çanta Yapımı diye arama yaparsanız üreticileri bulabilirsiniz. Üreticileri ziyaret ederek yapmak istediğiniz işi belirterek evde iş yaptırıp yaptırmadıklarını öğrenerek iş alabilirsiniz.

Evde çanta dikmek gibi evlere verilen işleri yapan bayanlar zamanla bütün boş günlerini bu işlere ayırmaya başlamaktadır. Ev hanımlarının yanı sıra bu işi yapan öğrenciler ve emekli bayanlarda yer almaktadır. Bu işleri yapmak hem günlük sıkıntı ve stresten uzak tutarken hem de ek gelir elde edilmesine yardımcı oluyor. Mutlaka bir ek işe ihtiyacınız olduğunda bu ev işlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ek iş yapmak istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız ilk olarak internet üzerinden işler ile ilgili bilgi almanız ve daha sonra almış olduğunuz bilgilerden sonra yakın çevrenizde bulunan ve evlere iş veren firma, atölye ya da yerleri ile görüşmelisiniz. Ancak çalışacağınız firmanın güvenilir ve sağlam olmasına özen gösteriniz. Aksi halde yapmış olduğunuz iş karşılığını alamayabilirsiniz. Bu nedenle emeğinizin boşa çıkmasını engellemek için güvenilir firma ve atölyeler ile çalışmalısınız. Ancak bu şekilde emeğinizin karşılığını tam bir şekilde almanız mümkün olmaktadır.

Evde çanta dikmekte evlere verilen diğer işler gibi titizlik isteyen bir konudur. Ne kadar kusursuz bir işçilik var ise bir çantada o çanta göze o derece hitap ediyor ve alıcıyı etkilemeyi başarıyor demektir. Sizlerde bu işlere başvurarak evinizde yapmak için iş alabilir ve günlü sürelerine rivayet ederek işlerinizi tamamlayabilirsiniz.  Bu şekilde çalışmak sizleri rahatlatacağından hem stres denen şey ortadan kalkmakta hem de sıkıcı ofis ya da atölye ortamlarında çalışmaktansa evinizde çalışma saatlerini sizin belirleyeceğiniz bir şekilde çalışmak daha iyi bir yol olacaktır. Hem kafanız rahat olacak hem cebinize para girişi yapılacak. Evinizde oturduğunuz yerden çalışmak sizler için en ideal çalışma yollarından biri olabilir. Bu nedenle henüz geç değilken iş almak için harekete geçerek evde yapılan işlerden alabilirsiniz. Evde freelance olarak çalışmak sizlere hem ek gelir, hem daha dikkatli olma hem de dakik olma gibi özellikleri kazandıracak ya da bu özellikleri daha yoğun bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Sponsorlu Reklamlar

Çanta yapımı için sizlere verilen malzemeler doğrultusunda dikim işlemleri yapmanız halinde dikimlerde herhangi bir sorun çıkmayacak ve firma yapmış olduğunuz işleri reddedemeden kabul etmek zorunda kalacaktır. Siz yeter ki isteyin ve bir bayanın isterse neler yapabileceğini hemen hemen herkese gösterin. Unutmayınız ki yeterince istediğiniz zaman yapamayacağınız hiçbir iş yoktur. Çanta dikimi gibi işler sizler için sıkıntı çıkarmayacak kolaylıktadır. Bu nedenle geç kalmadan firmadan işlerinizi almaya bakın. Evde yapılması gereken işler yapan kişiler yeterince dikkatli, titiz olduktan sonra asla yapılamayacak işler değildir.

Bulunduğunuz bölgede evde bez torba çanta dikim işi veren firmalara ve iş ilanlarına ulaşmak için aşağıdan yorum yapmanız gerekmektedir.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

18 Yorum

 1. Sakarya karasuda iki adet sanayi düz makinam var bez çanta dikim işi arıyorum tecrübeli kalifiye makinaciyimdir

 2. İyi günler evimde bir Singer bir ovarlok Mak var bez çanta bayrak gibi evde yapabileceğim iş istiyorum acil ek iş yapmam gerek tek çalışan olarak evimin giderlerini karşılayamıyorum iş verirseniz sevinirim çok

 3. Merhaba evde Lastikli Çarşaf, yastık kılıfları dikiyoruz. adetli siparişleriniz özenle yapılmaktadır. detaylı bilgi için

 4. Evde makina var ve 6 yıllık dikis deneyimim var dikis olarak herşey yapabilirim ise ihtiyacım var dönüş sağlarsınız memnun olurum.

 5. Ankara kalmakta ikamet ediyorum 7 kişilik yerin mevcut sürekli fason çalışıyorum 30 yıllık tecrübem var 7 yıl emrivakiye çalıştım bez çanta işinde 3 yıl çalıştım vaktinde iş teslimi yapılır

 6. Ankaradayım bez çanta dikim işi almak istiyorum evimde makinem var yardımınızı bekliyorum…Destek verecek olan işverenlere teşekkür ederiz..

 7. Evde iş yapmak istiyorum fosonev teksil işleriniz dikilir…4 makinem var…05369598500

 8. İstanbul Anadolu yakasında bez çanta dikimiyle uğraşıyoruz.son derece özverili,disiplinli iş ortamımızda verilen işleri temiz bir şekilde yapmaktayız.Her daim verilecek iş tekliflerine açığız

 9. Evde dikim is yapmak istiyorum 15senelik testil calismam var durumlardan dolari disarda calisamiyorum evde dikim yapabilirim

 10. Boş dükkanımda 20 senelik tecrübemle bez çanta imalat işi yapmak istiyorum.
  Bez çanta imalatı yapan firmalardan dönüş bekliyorum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.