İş Fırsatları

Evde Çorap Paketleme İşi Yaparak Para Kazanmak

Hem yaz hem de kış aylarında tercih edilen tekstil ürünlerinin başında çoraplar gelmektedir. Erkekler ve kadınların kullanmakta olduğu bu tekstil ürünlerinde, sadece bir ihtiyaç olduğu için değil, aksesuar olarak bile çorapların kullanıldığı bilinmektedir. Bundan dolayı da, tekstil firmaları yoğun bir şekilde çorap üretimi yapmaktadırlar. Kişilerin hem mevsimsel olarak ihtiyaç duyacağı türden hem de piyasada en çok tercih edilen modellerde yaptıkları üretimlerde, firma personelleri dışında da çalışanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü, firmaların ürünleri hızlı bir şekilde üretebilmeleri, bu ürünleri paketleyip satışa hazır hale getirebilmeleri için çok da fazla zamanları olmayacaktır. Bundan dolayı, fabrikalarda üretim yapılırken, üretilen çorapların da hazır hale getirilebilmesi için, ek iş yapacak kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Evde çorap paketleme işi olarak da nitelendirebileceğimiz bu alanda, kişilerin gerek parça başı gerekse aylık sabit ücret ile çalışmaları mümkündür.

Evde çorap paketleme işi, gencinden yaşlısına binlerce kişiye iş imkanı sunmuştur. Çünkü, kişilerin yapacakları çorap paketleme işlerinde, herhangi bir tecrübe zorunluluğu olmamakta ve bireylerin boş vakitlerinde çalışması, onlar için yeterli olacaktır. Yine hiçbir sermaye olmadan yapılabilecek işler arasında gösterebileceğimiz çorap paketleme işlerinde, illa büyük şehirlerde yaşıyor olmanıza da gerek yoktur. Şuan Türkiye’nin binlerce farklı noktasında bu işe ulaşmanız mümkündür. İnternet üzerinden evde çorap paketleme işi ilanlarına baktığınızda, hem il merkezleri hem de ilçe merkezlerinde bu işler için çalışacak kişilere ihtiyaç duyulduğunu görebilirsiniz.

Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Çorap paketleme iş ilanları ile karşılaşan kişiler, bunun zor olduğunu düşünmektedirler. Ancak, birçok işe göre hem pratik hem de hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Çünkü, çorapların paketlenmesi için size iş verecek olan kişi ya da firmalar, fabrikadan aldıkları ürünleri doğrudan size teslim etmektedir. Sizden tek beklenen ise, bu çorapları belirli sayılara göre paketleyerek, firmaya teslim etmektir. Firma sizlere iş verirken, teslimatın nasıl yapılmasını istediğini, hangi çoraplardan kaçar adet paketleneceği ve kolileme işlemini nasıl yapacağınızı sizlere detaylı bir şekilde anlatacaktır. Bundan dolayı, evde çorap paketleme işi için ilk deneyiminiz olsa bile, en ufak bir sorun yaşamayacaksınız.

Çorapları paketleyerek para kazanacağınız bu işlerde ayrıca, etiketleme işi de yapmanız istenebilmektedir. Bu ise, size daha fazla para kazanmanın yolunu açacaktır. Etiketleme işini açıklayacak olursak, paketlenecek çorapların yanı sıra, sizlere özel bir makine ile etiketlerin teslim edileceğini söyleyebiliriz. Firmanın teslim edeceği etiketler ise, her çorap için bir adet olacak şekilde yerleştirilecektir. Makineler özel olarak üretildiğinden dolayı bir ya da iki saniye ,içerisinde etkiketleri çoraplara takacaktır. Bundan dolayı, sizin vaktinizden herhangi bir kaybınız olmayacak, bunun yanı sıra kazandığınız para miktarı da artacaktır.

Evde Çorap Paketleme İşi Nasıl Alınır?

Diğer evde ek iş ilanlarında olduğu gibi, çorap paketleme işi için de ilanlara internet üzerinden çok kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Firmaların yayınlayacağı iş ilanlarında, şehirlere göre sıralama yapabileceğiniz birçok internet sitesi bulunmaktadır. Ayrıca, tekstil sektörüne yönelik şehirlerde açılan birçok fabrika bulunmaktadır. Bu fabrikalara giderek de doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Firmalar, işlerin yoğunluğuna göre belirli dönemlerde iş yapacak kişilere daha fazla ihtiyaç duymaktadırlar. Bundan dolayı, başvuru yaptığınız zamanlarda ya da araştırma yaptığınız zamanlarda herhangi bir iş ilanı ile karşılaşmamışsanız, birkaç günde bir tekrar kontrol yapmanız doğru olacaktır.

Sürekli olarak güncellenen iş ilanları birlikte, sizler evlerde kendinize bir iş kapısı bulurken, aynı zamanda kalıcı bir iş sahibi de olabilirsiniz. Çünkü, bazı sosyal medya hesapları ve internet sitelerinden yapılan kullanıcıların açıklamalarına baktığımız zaman, firmaların yeni iş ilanları yayınlamak yerine, daha önce çalıştığı kişileri işe aldıkları bilinmektedir. Bu sayede, daha farklı bir işte çalışmak ve daha fazla para kazanmak isterseniz, firmalarda da çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Evde Çorap Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanırım?

Evde çorap paketleme işi yapan kişiler için net bir ücret belirtmemiz neredeyse imkansızdır. Çünkü, firmaların bir kısmı kişilerin istedikleri zamanda çalışacakları şekilde onlara ücret öderken, kimisi de aylık aralarında belirlediği ücretleri onlara ödemektedirler. Eğer siz sürekli olarak iş yapmak istiyorsanız ve ne kazanacağınızı da önceden bilmek istiyorsanız, firma ile anlaşma yapabilirsiniz. Sözleşme üzerine çalışacağınızdan dolayı da ücretinizi alamama ya da daha düşük bir ücret alma gibi bir durum ile karşılaşma ihtimaliniz bulunmamaktadır. Firmaların aylık düzenli ödeme yapacağı kişilere ve sözleşmede belirtilen çorap sayısına göre 1000 TL ike 2000 TL arasında ücret ödediklerini belirtebiliriz. Eğer sadece yaptığınız iş kadar para kazanmak istiyorsanız, bu durumda alacağınız ücretler daha farklı olacaktır.

Firmalar düzenli olarak çalışacağı kişileri aradığından dolayı haftada bir ya da iki kez çalışacak kişileri çok fazla değerlendirmemektedir. Ancak, yapılacak çorapların miktarına göre, günde 20 TL ile 30 TL gibi bir ücret almanız mümkündür. Etiketleme işi de yaptığınızda günde 10 TL ya da 20 TL daha fazla para kazanmanız mümkündür.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Etiketler

5 Yorum

  1. Bursa osmangazi de oturuyoruz şehreküstündeyiz kapalı çarşıya çok yakınız 4 kişiyiz grupça iş yapıyoruz evde paketleme gibi işlerin hepsini yapıyoruz. merwe7478@gmail.com adresinden msj atarsanız ulaşabilirsin

  2. Evde iş yapmak istiyorum emekliyim şimdiye kadar hep fabrikalarda çalıştım artık evde iş yapmak istiyorum hadimkoyde oturiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)