İş Fırsatları

Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar Numaraları

Evde davetiye katlama işi nasıl yapılır, evde davetiye katlama işi veren firmalar ve ne kadar para kazandırır? Düğün, nişan, açılış, kokteyl, davetiye, konferans derken davetiye bastırmak için pek çok etkinlik bulunmaktadır. Adı geçen tören ve etkinliklerin duyurulması ve organize edilmesi adına davetiyeler kritik rol oynar. Kimi firmalar evde ek iş fikirleri arayan insanlara iş göndererek davetiyede işçiliği daha hesaplı hale getirmek istemektedirler. Davetiyelere özel kartlar matbaa sektöründe hala önemini korumaktadır. Tasarım olarak ise pek çok alternatif bulunmaktadır. Kağıdın kalitesine göre fiyatları da değişmektedir. Kimi boncuk geçirmelidir, kimi kurdeleli, kimisi de zarflıdır. Bazılarının katlanması bile başlı başına bir iştir. Modeline göre katlanması gereken davetiyelerin titizlikle göndermeye hazır hale getirilmesi önemlidir. Davetiye katlama işi veren firmaları nasıl bulurum?

Evde Davetiye Katlama İşi

Evlere davetiye katlama işi veren firmalar tarafından bayanlara evde iş imkanı olarak çalışmayan işsizlere ve ev hanımlarına ek gelir kazanma şansı sunulan bir iştir. Çok da zor olmayan ancak getirisi bakımından umut verici olan evde davetiye işi el yatkınlığının bir süre sonra kendiliğinden kazanıldığı bir gelir kapısıdır. Katlanan davetiye sayısı arttıkça otomatikman gelir de artmaktadır. Ev hanımlarından öğrencilere, emeklilerden ek iş arayan memurlara kadar herkes davetiye katlamakta ve zahmetsizce ek gelir elde etmektedir. Üstelik bunun için nakit bir sermaye ortaya koyulması da gerekmiyor. Bunu bir meslek haline getirip tek geçim kaynağı davetiye katlamak olanlar vardır desek yanlış olmaz. Yüksek talepler nedeniyle matbaalar, aslında kendilerinin yapmakla sorumlu olduğu katlama işini evlere verebiliyor. Bu şekilde her iki tarafda para kazanmış oluyor.

İlginizi Çekebilir:  Tekirdağ Evlere İş Veren Firmalar İletişim Başvuru

Evde Davetiye Katlama İşi Nasıl Yapılır?

Bu işi yapmaya karar verenler evde davetiye işi veren firmalardan örnek malzeme ve davetiyeleri alarak işe koyulabilir. Bir kutu içerisinde gelen davetiyelerin en üstünde katlanmış bir numunesi vardır. Bu örneğe göre katlama yapılır. Kutunun altında ise matbaadan çıkan basımı tamamlanmış davetiyeler vardır. En üstteki örneğe göre alttaki davetiyeler katlanır. Bir kutuda genel itibariyle 100 davetiye vardır. Ancak bu sayı kutunun büyüklüğüne göre çeşitlilik arz edebilir. Katlama yerlerini belli eden baskılı ve kesik çizgilere dikkat ederek katlama yapmalıdır. Katlanan davetiye başına ücret alınmaktadır. Evde davetiye katlama işi yapanlar aylık 3500-4000 TL’ye kadar para kazandıklarını söylüyor bunun birde ekip olarak yapılması önemli oluyor. Tek kişi yapıldığında bile aylık kira ve mutfak masraflarınızı büyük oranda çıkarabileceğinizi söyleyebiliriz.

Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Bu firmalar evde davetiye katlama işi verilir ilanları yayınlayıp telefon numaralarını paylaşır. Bizde sizin için bu firmalarla iletişim ve başvuru işlemlerini kolaylaştırmak adına aşağıda ne yapmanız gerektiğini söyleyeceğiz. İstanbul, İzmir, Konya, Sakarya, Bursa, Ankara, Denizli, Sakarya, Adana, Eskişehir, Antalya, Kayseri, Trabzon, Yalova ve burada saymadığımız birçok ilde davetiye işi yapabilirsiniz. Aşağıdan ilanları inceleyip başvuru yapmayı unutmayın.

Evlere Davetiye İşi Veren Firmalar İletişim

Evlere davetiye işi veren firmalar telefon numaralarına ve ilanların adres bilgisini görebilmek için yorum yapmanız gerekmektedir.

Etiketler

34 Yorum

 1. Denizli de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum. Bayanlara evde iş imkanı sağlayan yerler ve evde davetiye katlama işi veren firmalar dan denizlide davetiye katlama işi almak istiyorum.

 2. İstanbul Anadolu yakasında Kartalda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum ve evde iş yaparak para kazanmak için ne yapmam gerekiyor, ekibim var ailecek hızlı ve pratik çalışıp gününde teslim edebiliriz sizleride mağdur durumuna sokmayız ev hanımlarına bayanlara iş imkanı sağlayan yerler en yakın sürede dönüş yapmanızı bekliyorum 0535 742 ****

 3. İstanbul davetiye katlama işi veren firmalardan iş almak istiyorum ev hanımlarına iş imkanı veren yerleri ek iş fırsatlarını burada buldum lütfen bende evde iş yapara para kazanmak istiyorum herşeyi yaparım haber verirseniz sevinirim teşekkürler

 4. Benim durumum kötü kiradayım çocuğum var evde paketleme işi, evde iş yapmak istiyorum. Ev hanımlarına iş imkanı sağlayan firmalar evde iş yaparak para kazanmak istiyorum lütfen dönüş yapın.

 5. İstanbul Beylikdüzü civarlardaki iş veren firmalar evde iş yapmak istiyorum. Ev hanımlarına iş imkanını sağlayan yerler evde iş yaparak para kazanmak istiyoruz. Güveninizi boşa çıkarmayız kalabalık aileyiz gününde teslim edebiliriz, bu arada ek iş fırsatlarını sitenizden takip ediyoruz çok teşekkürler.

 6. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum. Bir kaç aydır iş bulamadığım için acilen işe ihtiyacım var. Evde de çalışabilirim. Ev hanımlarına iş imkanı sağlayan yerler evde paketleme işi veren firmalar ilgilenirseniz sevinirim.

 7. Merhaba,
  İstanbul Çekmeköy de oturmaktayım.
  Her türlü paketleme, katlama işini titizlikle yapabilirim.
  Davetiye katlama işi veren firmalar dönüş yapabilirseniz sevinirim.

  1. Merhaba bende bağcılarda oturuyorum ve aileme destek olmak istiyorum poşetleme, katlama, nikah şekeri evde iş yaparak para kazanmak istiyorum İstanbul Bağcılar evlere iş veren firmalar lütfen dönüş yapınız bu işi yapmak istiyorum.

 8. Sultanbeyli Necip Fazıl Mahallesi’nde oturuyorum davetiye katlama işi yapmak istiyorum temiz ve titiz bir iş çıkaracağım evde iş yaparak para kazanmak istiyorum Sultanbeyli evlere iş verenler lütfen bana geri dönüş yapar mısınız

 9. Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum bu işi yapıp aileme katkı sağlamak istiyorum ev hanımlarına iş imkanı sağlayanlar İstanbul evlere iş veren firmalar yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar…

 10. Merhaba İzmir de oturuyorum. Ben yeni mezunum, lakin iş bulamadım. Hastam var onunla ilgileniyorum, evde kalmak zorunda olduğum ve bir yandan da eve katkım olması için evde iş yaparak para kazanmak paketle, poşetleme, nikah şekeri, davetiye katlama işi yapmak isterim. Bayanlara ev hanımlarına iş imkanı getiren firmalar İzmir evlere iş veren firmalar lütfen bana yardımcı olun.

 11. Merhaba davetiye katlama, poşetleme, nikah şekeri paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Sancaktepe Samandıra merkez de oturuyorum.

 12. Ankara mamakta oturuyorum evde ek iş arıyorum. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum Ankara evlere iş veren firmalar bana ulaşsın.

 13. Merhaba,
  İstanbulda oturuyorum. Konuyla ilgili iyi bir ekibe sahibim. Evde davetiye katlama işi veren firmalar sayesinde evde iş yaparak para kazanmak istiyoruz. Bunun dışında evde yapılabilecek işleri farketmeksizin yapıp teslim edebiliriz.

 14. Merhaba İstanbul evde davetiye katlama işi yaparak para kazanmak istiyorum yada farklı ek iş fırsatları olabilir evlere iş veren firmalar acil dönüş yapar mısınız?

 15. Karamanda oturuyorum. Esim ve ben davetiye katlama isini yapabiliriz. Daha oncede paketleme isleri yaptik. Geri donus yaparsaniz cok sevinirim. KaramanMerkez de oturuyorum

 16. Merhaba
  Paketleme katlama vs gibi evde iş yapmak istiyoruz
  2-3 kişiyiz ama işin yoğunluk ve sürekliliğine
  Göre kişi sayımız artabilir
  Kağıthane İstanbul da ikamet etmekteyiz

 17. Konyada oturuyorum evde calısmak istıyorum yardımcı olmanızı beklıyorum .

 18. Bursa Nilüfer’de oturuyoruz.
  İşi 4-5 kişi yapacağız nasipse.
  Bu taraflara iş veren firma bulamadık.
  İnşallah burdan bulabiliriz.
  Şimdiden teşekkürler.
  Selam ile…

 19. Dört kişilik bir ekibimiz var elimizden her iş gelir sultan beyli adil mahalesinde oturuyoruz evlere iş veren firmalar acil dönuş yaparmısınız?

 20. Dört kişilik bir ekibimiz var sultan beyli adil mahalesin de oturuyoruz acil iş lazım

 21. Istanbul / Sancaktepe de oturuyorum davetiye işine ihtiyacim var dönüş yaparsanız sevinirim ♡

 22. Evde davetiye katlama işi yapmak istiyorum boş zamanım çok ve paraya ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 23. Merhabalar evden ek iş e ihtiyacım var. ev işlerinde tecrübeliyimdir.. Elim hızlı ve düzgün iş yaparım.. Davettiy vb ek işleriniz için iletişime geçmenizi rica ediyorum…
  nartanesi16@hotmail.com

 24. Atasehir kayisdaginda oturuyorum elim böyle islere yatkındır daha önce de sigara işi yaptım uzun süre. EV hanımıyım boş vaktim çok eve katkıda bulunmak istyrum 3 kişiyiz düzenli calisrz vaktinde ürünleri teslim ederiz istenilen miktarda geri dönüş yaparsanz sevinirim

 25. İzmir Buca’da oturuyoruz. Emekliyim boş zamanım çok iki kişiyiz iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)