Ek iş

Evde Dikiş İşi Yapmak Evde Dikiş İşi Veren Firmalar


Evde ek iş yapmak istiyorum diyenler ve evde dikiş öğrenmek isteyen kazanca dönüştürmek isteyen ev hanımlarına iş imkanları sağlayan firmaların ilanlarını sizler için araştırdık. Ev hanımları evde ek iş fırsatları alternatiflerinden biri olan “dikiş” işiyle evde dikiş işi veren firmalardan iş alarak kayda değer para kazanabilir. Annelerin üstün becerisi ve sanatkarlığı herkesin malumudur. Bir hobi olarak görülen dikiş işi hanımların elinde harika bir mesleğe dönebilir. Bu konuda kişi kendi dikiş işini kurabilir ya da evlere iş veren firmalar için çalışır. Evde kendi işine başlamak adına yapılacak bir “fizibilite” çalışması ile ilk iş dikiş beceresini “konuşturarak” neler dikilebileceğidir. Bu iş için ihtiyaç duyulan ekipmanların kaçının mevcut olduğu, eksik ekipmanların kaç para tutacağı hususlarının netleştirilmesi gerekir. Ardından bu işe ne kadar zaman ayrılabileceğinin de tespiti gerekir. Evde yapılacak iş fikirlerinden olan evde dikiş öğrenmek istiyorum ve evde iş yaparak para kazanmak istiyorum diyenler mutlaka bu yazımızı okumalı.

Evde Dikiş Dikmek İstiyorum

Parça başı dikiş işi ile popüler olan evde iş yaparak para kazanmak isteyen bayanlara ev hanımlarına söz konusu evde dikiş işinin yalnız mı yoksa başka birileriyle mi yapılacağı konusu netleştirilmelidir. Diğer yandan dikiş hizmetine karşılık talep edilecek ücret hakkında araştırma yapmak gerekir. Benzer durumda olanlarla ve işletmelerle görüşülebilir. Ayrıca el sanatları fuarları gezilerek kendi ürünleriyle kıyaslama şansı yakalanabilir. Arkadaşlara ve aile bireylerine de sorarak onlardan öneriler alınabilir.

Dikiş işinin yapılacağı bir çalışma hazırlanmalı, evin sistemini bozmadan uygun bir mekanda bu iş yapılmalıdır. Müşteri kazanmak için internet sitesi ve sosyal medya hesapları açılabilir. Bu şekilde müşterileri gözünden vurmak mümkün olur. Kartvizit bastırılarak dükkanlara koyulması talep edilebilir.

Evde Dikiş Dikerek Para Kazanmak

Evde dikiş işi veren yerler veya el sanatları fuarlarında ürün satışı yapılabilir. Bu olmasa bile gezilirken ürün gözleminin yanı sıra kartvizitler dağıtılabilir. Bu işler ve her iş için harcanan paraların ile elde edilen gelirlerin yazılı bir biçimde kaydının tutulması gerekir. Bu, bir nevi cari hesap sistemi anlamına gelir. İş resmiyete binip ruhsat alındığında zaten bunlar kanuni zorunluluk haline gelecektir. Faaliyete başlamadan önce evde dikiş işinin yanı sıra ev işlerinin aksamaması için aile fertleriyle görüşülüp, bir zamanlama çizelgesi yapılabilir. Sonuçta bu da bir “iş” olup, zaman ayrılması ve dikkatin verilmesi lazımdır.

Evde Dikiş İşi Verenler
Özellikle evde dikiş işi İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Sakarya ve birçok ilde yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Evlere iş veren tekstil firmaları sayesinde birçok ev hanımlarına iş imkanı ve evde iş yaparak para kazanma imkanı veriyor.

Sponsorlu Reklamlar

Evlere Dikiş İşi Verilir İlanları
Evde dikiş iş ilanları ve firmaların başvuru adresleri iletişim numaralarına ulabilmek için aşağıdan yorum kısmına evde dikiş yaparak para kazanmak istediğiniz yazmanız yeterlidir.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

13 Yorum

 1. Slm hayırlı günler İstanbul da yaşıyorum evde ek iş imkanı arıyorum otomatik Singer dikiş makinası var parça başı ve fason çalışmaktayım

 2. Bağcılar Kocasinan ve kirazlı tarafında bulunan. Sanayi tipi dikis ve overlok makinasi bulunan her türlü dikis bilgisine sahip olanlar bana ulassin. Giyim uzerine siparis dikis dikebilecek birini arıyorum.

 3. Merhaba ben melek boy bende evdeyim iş ariyorum dikim üzerine usta overlokcuyum parça başı iş lazim.

 4. Merhaba. Evde lastikli çarşaf koltuk örtüsü yastık kılıfı dikiyorum. toplu siparişleriniz alınır. Ürünlerim penye ve pamuklu kumastandır.

 5. Evde otomatik dikiş makinam var. Bez.çanta dikimi pecete masa örtü yastık fason ceket manto kaban ön hazırlığı astar dikimine yardımcı olurum

 6. Merhaba izmirde dikiş işi ile ilgili iş imkanı arıyorum kendine ait profesyonel dikiş makinem var telefon numaram

 7. Evde dikiş işi yapmak isdiyorum düz dikiş makinası var İst Esenler’de oturuyorum

 8. Evde iş yapmak istiyorum avcılar cihangirde oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 9. Canakkale bigada fason dikis isi ariyorum evim musait evde dikmek istiyorum sanayi tipi makinalarim mevcut yardimci olursaniz sevinirim dikisi seviyorum atlet penye tisort pijama her turtj dikis itinayla dikilir zamaninda teslim edilir

 10. Evde singer makinam var dikiş ve nakış biliyorum evde yapmak için iş arıyorum

 11. Evde dikiş makinam ve overlok makinam mevcuttur evden çalışabileceğim iş aramaktayım evlere dikiş işi veren firmalar overlok da yapabiliyorum İstanbul dikiş işi içinde yıllarca çalıştım usta makinacıyım her türlü dikim işleri ve overlok işlerini yapabilirim. Tel 0536390**** Evlere iş veren firmaların aramasını rica ediyorum.

  1. Aysun hanım merhaba dikiş dikimine devam ediyorsanız bizimle iletişime geçebilir misiniz?
   0553..764…18.10


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir