İş Fırsatları

Evde Dikiş İşi Yapmak Evde Dikiş İşi Veren Firmalar

Evde ek iş yapmak istiyorum diyenler ve evde dikiş öğrenmek isteyen kazanca dönüştürmek isteyen ev hanımlarına iş imkanları sağlayan firmaların ilanlarını sizler için araştırdık. Ev hanımları evde ek iş fırsatları alternatiflerinden biri olan “dikiş” işiyle evde dikiş işi veren firmalardan iş alarak kayda değer para kazanabilir. Annelerin üstün becerisi ve sanatkarlığı herkesin malumudur. Bir hobi olarak görülen dikiş işi hanımların elinde harika bir mesleğe dönebilir. Bu konuda kişi kendi dikiş işini kurabilir ya da evlere iş veren firmalar için çalışır. Evde kendi işine başlamak adına yapılacak bir “fizibilite” çalışması ile ilk iş dikiş beceresini “konuşturarak” neler dikilebileceğidir. Bu iş için ihtiyaç duyulan ekipmanların kaçının mevcut olduğu, eksik ekipmanların kaç para tutacağı hususlarının netleştirilmesi gerekir. Ardından bu işe ne kadar zaman ayrılabileceğinin de tespiti gerekir. Evde yapılacak iş fikirlerinden olan evde dikiş öğrenmek istiyorum ve evde iş yaparak para kazanmak istiyorum diyenler mutlaka bu yazımızı okumalı.

Evde Dikiş Dikmek İstiyorum

Parça başı dikiş işi ile popüler olan evde iş yaparak para kazanmak isteyen bayanlara ev hanımlarına söz konusu evde dikiş işinin yalnız mı yoksa başka birileriyle mi yapılacağı konusu netleştirilmelidir. Diğer yandan dikiş hizmetine karşılık talep edilecek ücret hakkında araştırma yapmak gerekir. Benzer durumda olanlarla ve işletmelerle görüşülebilir. Ayrıca el sanatları fuarları gezilerek kendi ürünleriyle kıyaslama şansı yakalanabilir. Arkadaşlara ve aile bireylerine de sorarak onlardan öneriler alınabilir.

İlginizi Çekebilir:  Başakşehir Evlere İş Veren Firmalar

Dikiş işinin yapılacağı bir çalışma hazırlanmalı, evin sistemini bozmadan uygun bir mekanda bu iş yapılmalıdır. Müşteri kazanmak için internet sitesi ve sosyal medya hesapları açılabilir. Bu şekilde müşterileri gözünden vurmak mümkün olur. Kartvizit bastırılarak dükkanlara koyulması talep edilebilir.

Evde Dikiş Dikerek Para Kazanmak

Evde dikiş işi veren yerler veya el sanatları fuarlarında ürün satışı yapılabilir. Bu olmasa bile gezilirken ürün gözleminin yanı sıra kartvizitler dağıtılabilir. Bu işler ve her iş için harcanan paraların ile elde edilen gelirlerin yazılı bir biçimde kaydının tutulması gerekir. Bu, bir nevi cari hesap sistemi anlamına gelir. İş resmiyete binip ruhsat alındığında zaten bunlar kanuni zorunluluk haline gelecektir. Faaliyete başlamadan önce evde dikiş işinin yanı sıra ev işlerinin aksamaması için aile fertleriyle görüşülüp, bir zamanlama çizelgesi yapılabilir. Sonuçta bu da bir “iş” olup, zaman ayrılması ve dikkatin verilmesi lazımdır.

Evde Dikiş İşi Verenler
Özellikle evde dikiş işi İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Sakarya ve birçok ilde yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Evlere iş veren tekstil firmaları sayesinde birçok ev hanımlarına iş imkanı ve evde iş yaparak para kazanma imkanı veriyor.

Evlere Dikiş İşi Verilir İlanları
Evde dikiş iş ilanları ve firmaların başvuru adresleri iletişim numaralarına ulabilmek için aşağıdan yorum kısmına evde dikiş yaparak para kazanmak istediğiniz yazmanız yeterlidir.

Etiketler

2 Yorum

  1. Evde dikiş makinam ve overlok makinam mevcuttur evden çalışabileceğim iş aramaktayım evlere dikiş işi veren firmalar overlok da yapabiliyorum İstanbul dikiş işi içinde yıllarca çalıştım usta makinacıyım her türlü dikim işleri ve overlok işlerini yapabilirim. Tel 0536390**** Evlere iş veren firmaların aramasını rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)