Ek İş

Evde Poşet Katlama İşi Veren Firmalar İletişim


Evde poşet katlama işi nasıl yapılır, evde poşet katlama işi ilanları iletişim, evlere poşet katlama işi veren firmalar nasıl bulunur? Ev hanımlarına iş imkanı veren yerler evde katlama işi veriyor. Çoğu insan küçük büyük demeden aile bütçesine katkı sağlamak, boş zamanlarını paraya çevirmek için yeni iş fikirlerine oldukça sıcak bakmaktadır. Sizlerde biraz para kazanmak biraz da boş zamanlarınızı değerlendirmek isteyenlerdenseniz evde poşet kaplama işi hiç şüphesiz kurtarıcınız olacaktır. Özellikle son yıllarda artan evde poşet kaplama işi sayesinde bir çok insan hem çok fazla yorulmadan ihtiyaçlarını gidermekte hem de bu sektörün daha hızlı ilerlemesini sağlamaktadır.

Evde Poşet Katlama İşi Nasıl Yapılır?

Öncelikle evde poşet kaplama işinin diğer bir çok işe oranla daha basit olduğunu söylemekte fayda var. Çünkü poşet kaplama işi diğer işlerde olduğu gibi ekstra bir el beceresi veya da özellik gerektirmemektedir. Sadece işe ilk başlarken yapacağınız birkaç alıştırma ile poşet katlamaya hızlıca adapte olabilir ve bu işi yapmaya devam ettikçe, bu mesleği bırakmadıkça daha da hızlanabilirsiniz.

Evde poşet kaplama işi yaparak para kazanmak için en öncesinde bu ihtiyaca sahip olan firmalar ile görüşmeniz gerekmektedir. Poşetin hem maliyetinin ucuz olması hem de bir çok alanda kullanım kolaylığı sağlaması sebebiyle bu işle uğraşan bir çok firmanın bulunduğunu belirtmemiz gerekir. Sizlerde bu firmalardan biri ile anlaştıktan sonra firma yetkililerinden yapabileceğiniz kadar poşet katlama işini alabilirsiniz. Firma yetkilileri poşetleri sizlere teslim ettikten sonra nasıl katlayacağınız konusunda da sizlere yardımcı olacak ve birkaç örneğini de gönderecektir.

Evde poşet katlama işini yaparken poşetleri çok fazla yıpratmamaya, zarar vermemeye ve istenilen ölçütler doğrultusunda katladığınıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca firma yetkilileri ile ne kadar poşeti ne kadar sürede katlayacağınızı da mutlaka görüşmeli ve istenilen sürede poşetleri mutlaka teslim etmelisiniz. Evde poşet katlama işinin ev hanımları, öğrenciler vb. kişiler için çok karlı bir iş olduğunu ve günlük 3-4 saatte bütçenize sağlam bir gelir elde edeceğinizi söyleyebiliriz. Evde iş yaparak para kazanmak isteyenler için en uygun ek işlerden biri olduğunu söylememiz gerekiyor.

Evde Poşet Katlama İşi Veren Firmalar Yerler Telefon

Evlere poşet katlama işi verilir ilanları İstanbul, Uşak, Gaziantep, Ankara, İzmir, Denizli, Konya, Antalya gibi birçok ilde bulunuyor.

Sponsorlu Reklamlar

Evlere Poşet Katlama İşi Verilir İlanları İletişim

İlanları ve iletişim telefon numaraları gizlidir görebilmek için aşağıdan yorum yapın.

Etiketler

99 Yorum

  1. Çankırı da oturuyorum paketleme işleri davetiye poşet ne olursa yapabilirim lütfen ulaşın bilgi bekliyorum kolay gelsin

 1. Istanbul esenlerde oturuyorum evde poşet katlama işi yapmak istiyorum ek gelire acil paraya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz?

 2. Acil ek gelire ihtiyacım var. Nakit sıkışıklığı yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum.

 3. İy günler ben Esenyurt da oturuyorum Evde Poşet Katlama İşi yapmak istiyorum. Ev hanımıyım 3 kişilik ekibimde vardır poşet katlama, nikah şekeri ve diğer tüm evde ek işleri güzelce yapıp teslim edebilirim.

  1. Merhabalar 10 aylık bebeğim var dışardaki iş imkanlarını değerlendiremiyorum bırakacak kimsem olmadığı için evde iş imkanına ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum

  2. Merhabalar 10 aylık bebeğim var dışardaki iş imkanlarını değerlendiremiyorum bırakacak kimsem olmadığı için evde iş imkanına ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum 2 kişiyiz evde göndereceğiniz işleri dikkatlice yapıp sizlere gönderebilirim .

 4. Evde ek iş yapmak istiyorum acil ihtiyacım var 6 kişiyiz İstanbul evde poşet katlama işi veren firmalar ve yerler bize ulaşsın.

 5. Ben İstanbul Esenyurt örnek mahallesinde oturuyorum evde dikiş işi, sarma sarma, poşetleme, paketleme ve poşet katlama işi yapabilirim evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var İstanbul Avrupa yakası Esenyurt evlere iş veren firmalar lütfen ulaşın

 6. Evde poşet katlama işi yapabilirim, poşetleme, paketleme işi istiyorum. Ev hanımlarına iş imkanı sağlayan firmalar İstanbul evde poşet katlama işi verilmesini istiyorum.

 7. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum, evde poşet katlama işini yapabilirim elim hızlı ve yatkındır ev hanımlarına iş imkanı veren yerlerden iş almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

 8. Konya evde poşet katlama işi veren firmalardan iş sitiyorum selçuklu kosova mahallesi şükrü efendi sokak eve iş istiyorum.

 9. Üsküdar evde poşet katlama işi için başvuruyorum bende evde iș yaparak para kazanmak istiyorum. Ev hanımlarına bayanlara iş imkanı sağlayan İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar evlere iş veren firmalar iletişime geçsin.

 10. Evde poşet katlama işi yapmak istiyorum ev hanımlarına iş imkanı sağlayan yerler evlere poşet katlama işi veren firmalar lütfen geri dönüş yapın çok ihtiyacım var evde iş yaparak para kazanmak istiyorum.

 11. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum, poşetleme ,katlama ve birçok ek işte tecrübeliyim. Evde poşet katlama işi yapabilirim evlere poşet katlama işi veren firmalardan iş alarak evde iş yaparak para kazanmak istiyorum.

 12. Merhaba İzmir de evde çok hızlı olarak poşet katlama yapabiliriz 3 kişiyiz İzmir evlere iş veren firmalar ev hanımlarına bayanlara evde iş imkanı sağlayan yerler bizimle iletişime geçsin.

 13. İzmir Karşıyaka da oturuyorum. Evde poşet katlama ve paketleme işi yapmak istiyorum. Bayanlara ev hanımlarına iş imkanı sağlayan firmalar İzmir evlere iş veren firmalar iş verirse evde iş yaparak para kazanmak istiyorum.

 14. İstanbul Anadolu yakası Pendik Kurtköy de evde iş yapmak istiyorum. Paketleme, davetiye katlama, tesbih boncuk dizme, evde dikiş işi yapabilirim. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum. Pendik evlere iş veren firmalar bana ulaşabilir mi?

 15. Evde paketleme işi karton poşet katlama işi yapabilirim evlere poşet katlama, davetiye katlama ve nikah şekeri paketleme işi veren firmalar evde iş yaparak para kazanmak istiyorum ev hanımıyım yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar.

 16. Güngörende oturuyorum evde çalışmak için iş arıyorum 0544 565 ** ** İstanbul Avrupa yakası Güngören civarı evlere iş veren firmalar ulaşsın.

 17. Edirne’de oturuyorum.maddi olarak çok sıkıntıdayım .evde ek iş yapmak istiyorum. Becerikli birisiyim. lütfen ilgilenen firmalar ulaşsın

 18. Merhaba pendik çınardere de oturuyorum evde poşet katlama işi yapmak istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 19. Biz Bursa Nilüfer’de oturuyoruz.
  Sadece yazılan şehirlere mi gönderiliyor işler acaba?

 20. Evde her işi yapabilirim
  Daha önce tekstil işleme işleride yaptım
  Zamanında teslim ederim
  Grup olarakta yaparız
  Temiz düzgün çalışırım
  Dönüş yaparsanız sevinirim
  Atasehirdeyim

 21. İzmir bayraklıda oturuyorum evde poşet katlama işi istiyorum paketleme işide olabilir yardımcı olursanız sevinirim

 22. Slm ıyı gunler benım esim hapıste uc tane kızım var kaynanamla yasiyorum bı yerden gelırım yok bı kazancın yok evde yapabilecek ıs arıyorum İstanbul beylıkduzu yakupludayım bu bolgeye ıs veren firma varsa lutfen yardımcı olun

 23. istanbul avcılar cihangir mahallesinde oturuyorum 2 çocuk annesiyim evde kına paketleme mandal paketleme poşet katlama işi istiyorum

 24. Merhaba.evde paketleme işi ne olursa yapmak istiyorum.Elim hızlıdır.Kalabalik aileyiz.Zamanında verilen işi teslim edebiliriz.Dönüş yapın lütfen

 25. Merhaba 3 çoçuk okutuyorum 2’si üniversite okuyor işe ihtiyacım var.Ankara Altındağ’da yaşıyorum.Elim ince işlere yatkındır hızlı ve çabuğumdur. Kendime güveniyorum zamanında yetiştirim.

 26. Bahçelievlerde oturuyorum evde çalışmak için iş arıyorum İstanbul Avrupa yakası Bahçelievler civarı evlere iş veren firmalar ulaşsın.

 27. Adım Burcu Azapcı, İstanbul Bahçelievler’de yașıyorum, aldığım maaş yetmiyor, aileme destek olmak istiyorum. bu işi yapmaya elim yatkındır. Daha önce bi tarz işlerde komşumuza yardım ediyordum. Sizden dönüş beklemekteyim

 28. Merhabalar istanbul arnavutkoyden başvuruyorum poşetleme işi istiyoruz bilginize

 29. Hayirli gunler istanbul sultanbeylide oturuyorum bende poset katlama isi istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz lutfen geri donus yapin bekliyorum

 30. esenyurtda oturuyorum acil evde calisip ek gelir kazanmam lazim cok ihtiyacim var ilginizi bekliyorum

 31. Evde paketleme işi karton poşet katlama işi yapabilirim evlere poşet katlama, davetiye katlama ve nikah şekeri paketleme işi veren firmalar evde iş yaparak para kazanmak istiyorum ev hanımıyım yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar.

 32. İstanbul şişlideyiz evde yapabileceğim paketleme işi arıyorum evde iş yapmak istiyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 33. Merhaba iyi çalışmalar

  Denizli bağbaşında oturuyorum poşet katlama işini yapmak istiyorum ilgili firmalardan bilgi alabilir miyim

 34. Hadımköyde oturuyorum.Evde poşet katlama ya da benzeri işler yapmak istiyorum.

 35. İstanbul Esenkente oturuyoruz, 2 kişiyiz, itinalı temiz ve zamnında iş yetiştiriirz.
  Acil iş arıyoruz. Teşekkürler

 36. Merhaba
  Esenyurt Kıraç tarafında oturuyorum
  Poşet katlama işi istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler….

 37. İstanbul Sancaktepe’de oturuyorum her türlü iş yapabilirim evde lütfen bana ulaşın

 38. Merhaba
  Kağıthane Şirintepede oturuyorum,daha öncede evde iş yaptım,titizlikle çalışır zamanında iş teslim ederim..geri dönüş yaparsanız sevinirim…

 39. Pendik kaynarcada oturuyorum ve eşime yardim amaçlı evde yapabileceğim iş arıyorum

 40. Çatalcada oturuyorum evde iş yapmak istiyorum daha öncede yaptım elim hızlıdır çok ihtiyacım var seve seve yaparım

 41. Merhaba,İzmir Karşıyaka’da oturuyorum evde poşet katlama yada evde paketleme işi yapmak istiyorum 2-3 kişilik ekibimle daha hızlı iş bitirebiliriz dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler..

 42. Merhaba 23 yaşındayım evde paketleme işi istiyorum ne olursa yaparim iki çocuğum var eşim rahatsız lütfen yardımcı olur musunuz… Bahçelievler oturuyorm

 43. Evde posetleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var iki kişi olarak yapicaz daha öncede evde iş yaptık çok ihtiyacımız var

 44. Merhaba,
  Şişli’de oturuyorum. Davetiye veya paket işi istiyorum. Dönüş yaparsanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

 45. Merhaba sultanbeylin de oturuyorum ekibim var paketleme işi karton poşet katlama davetiye katlama ve nikah şekeri paketleme mandal kalem işi veren firmalardan iş almak istiyorum istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar.

 46. Merhaba sultanbeylin de oturuyorum ekibim var paketleme işi karton poşet katlama davetiye katlama ve nikah şekeri paketleme mandal kalem işi veren firmalardan iş almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar.

 47. Merhabalar istanbul/Başakşehirde ikamet ediyorum.Ek iş arıyorum.Geri dönüş sağlarsanız çok mutlu olucam ..

 48. Uşakta ikamet ediyoruz 4 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüş sağlarsanız sevinirim

 49. Evde ek iş yapmak istiyorum daha önce çok yaptım hızlı ve temiz çalışırım çalışan birisiyim ihtiyaçtan dolayı evde ekstra çalışmak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 50. İstanbul Maltepe de oturuyorum.evde poşet katlama işi yapmak istiyorum.5 saatlik boşluğun var .

 51. Istanbul pendik esenyali evde ise ihtiyacim var butun gun bos kalabiliyorum lutfen bilgi almak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim tsk ederim..


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)