İş Fırsatları

Evde Poşet Katlama İşi Veren Firmalar İletişim

Evde poşet katlama işi nasıl yapılır, evde poşet katlama işi ilanları iletişim, evlere poşet katlama işi veren firmalar nasıl bulunur? Ev hanımlarına iş imkanı veren yerler evde katlama işi veriyor. Çoğu insan küçük büyük demeden aile bütçesine katkı sağlamak, boş zamanlarını paraya çevirmek için yeni iş fikirlerine oldukça sıcak bakmaktadır. Sizlerde biraz para kazanmak biraz da boş zamanlarınızı değerlendirmek isteyenlerdenseniz evde poşet kaplama işi hiç şüphesiz kurtarıcınız olacaktır. Özellikle son yıllarda artan evde poşet kaplama işi sayesinde bir çok insan hem çok fazla yorulmadan ihtiyaçlarını gidermekte hem de bu sektörün daha hızlı ilerlemesini sağlamaktadır.

Evde Poşet Katlama İşi Nasıl Yapılır?

Öncelikle evde poşet kaplama işinin diğer bir çok işe oranla daha basit olduğunu söylemekte fayda var. Çünkü poşet kaplama işi diğer işlerde olduğu gibi ekstra bir el beceresi veya da özellik gerektirmemektedir. Sadece işe ilk başlarken yapacağınız birkaç alıştırma ile poşet katlamaya hızlıca adapte olabilir ve bu işi yapmaya devam ettikçe, bu mesleği bırakmadıkça daha da hızlanabilirsiniz.

Evde poşet kaplama işi yaparak para kazanmak için en öncesinde bu ihtiyaca sahip olan firmalar ile görüşmeniz gerekmektedir. Poşetin hem maliyetinin ucuz olması hem de bir çok alanda kullanım kolaylığı sağlaması sebebiyle bu işle uğraşan bir çok firmanın bulunduğunu belirtmemiz gerekir. Sizlerde bu firmalardan biri ile anlaştıktan sonra firma yetkililerinden yapabileceğiniz kadar poşet katlama işini alabilirsiniz. Firma yetkilileri poşetleri sizlere teslim ettikten sonra nasıl katlayacağınız konusunda da sizlere yardımcı olacak ve birkaç örneğini de gönderecektir.

İlginizi Çekebilir:  Evde Parça Başı İş İlanları İş Verenler Arayanlar

Evde poşet katlama işini yaparken poşetleri çok fazla yıpratmamaya, zarar vermemeye ve istenilen ölçütler doğrultusunda katladığınıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca firma yetkilileri ile ne kadar poşeti ne kadar sürede katlayacağınızı da mutlaka görüşmeli ve istenilen sürede poşetleri mutlaka teslim etmelisiniz. Evde poşet katlama işinin ev hanımları, öğrenciler vb. kişiler için çok karlı bir iş olduğunu ve günlük 3-4 saatte bütçenize sağlam bir gelir elde edeceğinizi söyleyebiliriz. Evde iş yaparak para kazanmak isteyenler için en uygun ek işlerden biri olduğunu söylememiz gerekiyor.

Evde Poşet Katlama İşi Veren Firmalar Yerler Telefon

Evlere poşet katlama işi verilir ilanları İstanbul, Uşak, Gaziantep, Ankara, İzmir, Denizli, Konya, Antalya gibi birçok ilde bulunuyor.

Evlere Poşet Katlama İşi Verilir İlanları İletişim

İlanları ve iletişim telefon numaraları gizlidir görebilmek için aşağıdan yorum yapın.

Etiketler

32 Yorum

 1. Istanbul esenlerde oturuyorum evde poşet katlama işi yapmak istiyorum ek gelire acil paraya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz?

 2. Acil ek gelire ihtiyacım var. Nakit sıkışıklığı yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum.

 3. İy günler ben Esenyurt da oturuyorum Evde Poşet Katlama İşi yapmak istiyorum. Ev hanımıyım 3 kişilik ekibimde vardır poşet katlama, nikah şekeri ve diğer tüm evde ek işleri güzelce yapıp teslim edebilirim.

 4. Evde ek iş yapmak istiyorum acil ihtiyacım var 6 kişiyiz İstanbul evde poşet katlama işi veren firmalar ve yerler bize ulaşsın.

 5. Ben İstanbul Esenyurt örnek mahallesinde oturuyorum evde dikiş işi, sarma sarma, poşetleme, paketleme ve poşet katlama işi yapabilirim evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var İstanbul Avrupa yakası Esenyurt evlere iş veren firmalar lütfen ulaşın

 6. Evde poşet katlama işi yapabilirim, poşetleme, paketleme işi istiyorum. Ev hanımlarına iş imkanı sağlayan firmalar İstanbul evde poşet katlama işi verilmesini istiyorum.

 7. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum, evde poşet katlama işini yapabilirim elim hızlı ve yatkındır ev hanımlarına iş imkanı veren yerlerden iş almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

 8. Konya evde poşet katlama işi veren firmalardan iş sitiyorum selçuklu kosova mahallesi şükrü efendi sokak eve iş istiyorum.

 9. Üsküdar evde poşet katlama işi için başvuruyorum bende evde iș yaparak para kazanmak istiyorum. Ev hanımlarına bayanlara iş imkanı sağlayan İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar evlere iş veren firmalar iletişime geçsin.

 10. Evde poşet katlama işi yapmak istiyorum ev hanımlarına iş imkanı sağlayan yerler evlere poşet katlama işi veren firmalar lütfen geri dönüş yapın çok ihtiyacım var evde iş yaparak para kazanmak istiyorum.

 11. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum, poşetleme ,katlama ve birçok ek işte tecrübeliyim. Evde poşet katlama işi yapabilirim evlere poşet katlama işi veren firmalardan iş alarak evde iş yaparak para kazanmak istiyorum.

 12. Merhaba İzmir de evde çok hızlı olarak poşet katlama yapabiliriz 3 kişiyiz İzmir evlere iş veren firmalar ev hanımlarına bayanlara evde iş imkanı sağlayan yerler bizimle iletişime geçsin.

 13. İzmir Karşıyaka da oturuyorum. Evde poşet katlama ve paketleme işi yapmak istiyorum. Bayanlara ev hanımlarına iş imkanı sağlayan firmalar İzmir evlere iş veren firmalar iş verirse evde iş yaparak para kazanmak istiyorum.

 14. İstanbul Anadolu yakası Pendik Kurtköy de evde iş yapmak istiyorum. Paketleme, davetiye katlama, tesbih boncuk dizme, evde dikiş işi yapabilirim. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum. Pendik evlere iş veren firmalar bana ulaşabilir mi?

 15. Evde paketleme işi karton poşet katlama işi yapabilirim evlere poşet katlama, davetiye katlama ve nikah şekeri paketleme işi veren firmalar evde iş yaparak para kazanmak istiyorum ev hanımıyım yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar.

 16. Güngörende oturuyorum evde çalışmak için iş arıyorum 0544 565 ** ** İstanbul Avrupa yakası Güngören civarı evlere iş veren firmalar ulaşsın.

 17. Edirne’de oturuyorum.maddi olarak çok sıkıntıdayım .evde ek iş yapmak istiyorum. Becerikli birisiyim. lütfen ilgilenen firmalar ulaşsın

 18. Merhaba pendik çınardere de oturuyorum evde poşet katlama işi yapmak istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 19. Biz Bursa Nilüfer’de oturuyoruz.
  Sadece yazılan şehirlere mi gönderiliyor işler acaba?

 20. Evde her işi yapabilirim
  Daha önce tekstil işleme işleride yaptım
  Zamanında teslim ederim
  Grup olarakta yaparız
  Temiz düzgün çalışırım
  Dönüş yaparsanız sevinirim
  Atasehirdeyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)