İş Fırsatları

Evde Sigara Sararak Para Kazanmak Sigara Sarma İşi Veren Firmalar

Evde sigara sarma işi verenler tarafından ev hanımlarına iş imkanı açılan evde iş yaparak para kazanma fırsatı sunan firmaları yazacağız. Evde kolayca tütün sigara sarma işi veren firmalar İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Bursa, Antalya, Denizli, Afyon, Edirne, Kocaeli gibi illerde ve sayamadığımız birçok yerde iş alabilirsiniz. Evde iş yapmak istiyorum diyenler yazının en alt kısmında bulunan yorum kısmına başvuru yapabilir.

Evde Sigara Sararak Ev Bütçesine Katkı Sağlamak

Evde sigara sararak ev bütçesine katkıda bulunmak herkesin kolaylıkla yapabileceği bir iştir. Sigara sarma makinaları olduğu için bu iş rahatlıkla her yaştaki insan tarafından yapılabilir. Ev hanımları öğrenciler yada ekstradan para kazanmak isteyenler için tütün sarmak farklı bir bir alternatif olmaya devam etmektedir.

Evde Sigara Sarma İşi Yaparak Para Kazanmak

Sigara bazı insanlarda tiryakilik yaparak vazgeçilmez bir tutku haline gelmiştir. Hal böyle olunca bu işin ticaretide oldukça büyük olmaya devam etmektedir. Sigara tüketiminden dolayı dünyada ölüm oranının çok fazla olması dahi sigara tüketimini azaltmaya yetmemiştir. Ülkemizde kapalı alanlarda sigara tüketimi yasaklanması ve belirli bir kısıtlama getirilmesi sigara fiyatlarındaki artışı tetiklemiştir. Bu yükseliş ile birlikte evlerde sigara sarma işi daha fazla talep edilmeye başlanmıştır Tütün işinde oldukça para kazanan büyük firmalar belirli bir limit kısıtlamasına girildikten sonra sigara sarma işleri küçük esnaflar tarafından daha fazla yapılmaya başlanmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Sermayesiz Ne İş Yapabilirim Sermayesiz Para Kazanma

Her köşe başında bir tütüncünün açılması buna işarettir. tütün sararak para kazanmak isteyenler küçük bir araştırma yaptıktan sonra kendilerine en yakın tütüncülerde bir miktar tütün, sigara sarma makinasını ve sigara filtrelerini alarak evinizin ortamında çok rahatlıkla sigaralar sararak ev bütçenize katkı sağlamış olursunuz. Hele birde kendiniz sigara içiyorsanız içtiğiniz sigarayı hem ucuza mal etmiş olur hem kendi işinizin patronu olarak para kazanmış olursunuz.

Evlere Sigara Sarma İşi Veren Firmalar

Geçmişten bu yana ek iş yaparak ev geçindirmek veya ev bütçesine katkı sağlamak hep var olmuştur. Ancak şu son zamanlarda özellikle çok revaçta olan sigara sarma işi güzel kazançlar oluşturmaktadır. Temiz ve titiz bir işçilik çıkardığız sürece evde sigara sarma işi veren yerler bulunuyor.  Bunun için sardığınız sigara başına sizlere bir veya üç kuruş arasında bir ödeme yaparlar. Bunlar çok küçük paralar gibi gözükebilir ancak sigara sarma makineleri çok pratik olduğu için iki üç saniyede bir tane sigara sararak büyük paralar kazanabilirsiniz. Günlük 100 TL’ye kadar kazanç sağlayan insanlar bulunmaktadır. Tütün sarma işini yaptıran bazı firmalar anlaştıkları kişilere büyük çuvallar içerisinde tütün ve sigara kağıtlarını filtrelerini ve hatta sarma makinalarını bile ücretsiz olarak veren yerler var. Yeterki bu işi yapmak isteyin sıfır sermaye ile evde sigara sararak yüksek kazançlar elde etmek mümkündür.

Etiketler

12 Yorum

  1. Merhabalar süreklli sarıyorum evde ben kendim sarma sarmak istiyorum paraya ihtiyacım var haber verirseniz sevinrim vaktim var elim hızlıdır pratiğim evde ek iş yapmak istiyorum.

  2. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum tütün sigara sarmakta tecrübeliyim 5 senedir sarıyorum ev hanımlarına iş imkanı sağlayanlar evlere sigara sarma işi veren firmalar donerseniz sevinirim

  3. Sigara sarmak evde iş yaparak para kazanmak istiyorum. Sigara sarma makinem var her türlü adetinizi gunünde teslim edebilirim ekibimle birlikte Bu ek iş fırsatlarından en iyisi benim için İstanbul da çalışmaktayım ilgilenen firmalardan iş imkanı istiyorum.

  4. Merhaba,
    İstanbul Çekmeköy de oturmaktayım. Tütün sigara sarma işini titizlikle yapabilirim. Daha önce evde paketleme işi yaptım ev hanımlarına iş veren yerler dönüş yapabilirseniz sevinirim .

  5. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum tütün sarma, sigara sarma işi yapıyorum saatte 10 karton sigara sarma makinam var. Evde sigara sarma işini profesyonel olarak yapabilirim. Ek gelir ve kazanç sağlamak istiyorum evde sigara sarma işi veren firmalar bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)