Ek iş

Evde Süs Eşyası Yapıp Satarak Para Kazanmak


Ek iş fırsatları arayan bayanlara evde iş imkanı olarak evde yapılıp satılabilecek süs eşyaları ile evde iş yaparak para kazanma yolunu öğreneceksiniz. Ev hanımlarına iş imkanı veren firmalar sayesinde evde süs eşyası yaparak para kazanabilirsiniz. Evde süs eşyası yapımı, evde yapılabilecek süs eşyaları, satılabilecek süs eşyaları nelerdir? Ofis hayatından bıkanlar, aradığı işi bulamayanlar, başkasının emri altında çalışmak istemeyenler ve benzeri sebepleri olanlar evde iş fikirleri konusunda yapacakları bir araştırma ile para kazanabilirler. Bu şekilde kişilerin ilgi alanları mesleğe, dolayısı ile kazanca dönüşebilir. Yetenek, deneyim, bilgi ve birikim ortaya konularak yeni bir kazanç kapısı elde etmek mümkün. Çok az bir sermaye ortaya konularak yapılacak bu işlerden birisi evde süs eşyası yapmaktır. Bunun için çok da üst düzey yetenek gerekmiyor. Doğum günlerinde insanlar hediye olarak süs eşyalarını tercih etmektedirler. Farklı, ilgi çekici süs eşyaları hep bir adım öndedir.

Evde Süs Eşyası Yapımı

Evde kolay süs eşyası yapımı ile dekoratif süs, süs sabun, süs çiçek yapabileceksiniz. Evde süs eşyaları nasıl yapılır? Bahsi geçen süs eşyaları yapımında temel prensip gerekli malzemelerin tedariki ve tasarımdır. Kumaşlar, ahşap parçaları, metal nesneler, taşlar, seramik, yün ip ve keçe en çok kullanılan süs eşyası malzemeleridir. Hayal gücünün yardımıyla ya da internetten yapılacak araştırmalar ile pek çok hediyelik süs eşyası tasarımı yapılabilir. Bu şekilde evde süs eşyası yaparak para kazanmak hiç de zor değil. Süs eşyaları konusunda pek çok alternatif bulunmakta olup, hayal gücünün kullanılması ve internet araştırmasının yanı sıra süs eşyaları satan yerler de ziyaret edilebilir. Hatta bu ziyaret esnasında iş bile konuşulabilir.

Evde Yapılıp Satılabilecek Süs Eşyaları Nasıl Satılır?

Süs eşyasını yapmak kadar satmanın da bir yolunu bulmak gerekecektir. Bu konu hakkında süs eşyalarını yapıp doğum günlerinde eş, dost ve akrabaya vermek de söz konusu olabileceği gibi konu para kazanmak olunca, pazarlama kanalları hakkında bilgi vermek doğru olacaktır. Yukarıda belirtildiği üzere oyuncak ve süs eşyası satan firmalar ziyaret edilebilir. Yapılacak anlaşmalarla onların tedarikçisi olunabilir. Ayrıca sosyal medyada açılan hesaplarla ya da “ucuz yollu” bir internet sitesi yaptırmak suretiyle evde süs eşyası yaparak para kazanmak mümkün olabilir. Yapması zor olmayan süs eşyaları iyi bir kazanç kapısı olabilir.

Evde Süs Eşyası Yapma İşi Veren Firmalar

Evlere süs eşyası yapma işi veren firmalar sayesinde kolayca yapılabilecek süs eşyaları ev hanımlarına iş imkanı açısından oldukça talep görüyor. Sizde evde süs eşyası yapıp satarak para kazanmak ve iş veren yerlerle iletişime geçmek istiyorsanız aşağıdan yorum kısmından nerede yaşadığınızı yazarak iş ilanları ve iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Reklamlar
Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

4 Yorum

  1. Merhaba lar ev hanimiyim eve is istiyorum 5kisilik bir gurubuz umranye esenkentte oturuyorum

  2. Merhaba ev ekonomisine katkı sağlamak istiyorum bu işe ihtiyacım var ahşap boyama, bindallı işleme ve kavanoz süsleme işleriyle ilgilendim geri dönüşünüzü bekliyorum.

  3. Evde iş yaparak para kazanmak istiyorum teraryum taş boyama ahşap işleme sözler yazma işini yapıyorum. Evde süs eşyası yapıp satmak istiyorum bana ulaşır mısınız?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.