Ek iş

Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi Veren Firmalar


Son zamanlarda ortaya çıkan işlerden biriside evde süsleme işi, evde telefon kılıfı süsleme işi birçok insan için gelir elde edebileceği bir fırsat oldu. İnsanların değişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hemen hemen her gün yeni iş kolları oluşuyor aynı zamanda . Evde telefon kılıfı paketleme ve süsleme de o işlerden biri. Telefon kılıflarının arka yüzeylerine yaratıcılığınızı kullanarak yapacağınız süslemelerle ek iş yaparak para kazanabilirsiniz. Evde telefon kılıfı süsleme işi nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatacağız.

Bayanlara evde iş imkanı sağlayan firmalar ev hanımlarına evde ek iş yapmak istiyorum diyenlere yardımcı olarak iş veriyor. Peki telefon kılıfı süsleme işi nasıl yapılır? Bunun için içinizdeki tasarımcıyı ortaya çıkarmanız gerekmektedir. Büyük oranda yaratıcılık ve el becerisi isteyen bu işi yapabileceğini düşünen herkes yapabilir. Telefon kılıfı süsleme malzemeleri de kolayca bulunabilir. Bu anlamda eğlenceli bir iş yapıp para kazanmak ve bunları kendi evinizde yapmak istiyorsanız bu iş tam size göre. Telefon kılıfı süsleme işi veren firmalar telefon numaraları ve yerlerinide yazının devamında yazacağız.

Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi Nasıl Yapılır?

Çalışmaya başlamaya karar verdikten sonra evde telefon kılıfı süsleme işi için yaratıcı desenler düşünmeye başlamanız gerekiyor. İnsanlar yıllar içerisinde kendilerini ifade etmenin birçok yolunu arıyorlar. Ama her ne olursa olsun hep biraz eksik kaldıklarını hissettiklerinden kendilerini ifade etmenin her yolunu değerlendirip hiçbir fırsatı kaçırmıyorlar. Sosyal medya ya da tişörtler, çantalar yetmiyor bir de telefon kılıfları ile kendilerini ifade etme ve kendi tarzlarını gösterme arayışı içerisine giriyorlar. Bu işin böyle bir ihtiyaçtan doğduğunun farkında olarak çalışmak, yaratıcılığınızı besleyen ve onu geliştiren bir unsur olacaktır.

Telefon Kılıfı Yapıp Nerede Satabilirim?

Bu uğraş konusunda karar verdiyseniz evde telefon kılıfı süsleme işi ile ilgili çalışmaları olan şirketler vardır. Bunlar özellikle büyük şehirlerde fazla olduğundan orada oturan insanlar bu konuda daha şanslı, fakat az da olsa hemen hemen her şehir de bu işle ilgilenen firma ya da küçük atölyeler vardır. Öncelikle internette böyle bir araştırma yaptıktan sonra buralara ulaşıp bu işi yapmak istediğinizi belirteceksiniz. Genelde ellerinde fazladan iş olduğu için size olumlu dönme olasılıkları fazla. Fakat böyle olmadığı takdirde umudu kaybetmeye gerek yok işlerinize güveniyorsanız internet size her zaman satış yapabilmeniz için gerekli ortamı sunmaktadır.

Süsleme İşi İle Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Bayanlara evde iş imkanı veren yerlerden iş alarak çalışmayanların, ev hanımlarının çok fazla zaman harcamadan ek olarak yapabileceği bu iş ile aylık ciddi gelir elde edebilirsiniz. Süsleme işi yapanlar aylık ortalama yaptığı işe bağlı olarak 750-2500 TL’ye kadar para kazanabiliyor. Evde iş yaparak para kazanmak sanıldığı kadar zor değildir. İş veren yerler ile memnuniyetle çalışılırsa ve ne kadar iş çıkarılırsa o kadar sürekli bir kazanç olur. Evde ek iş veren yerler süsleme işide vermektedir. Kargo ile illere gönderim yapan firmalarda bulunuyor.

Sponsorlu Reklamlar

Evlere telefon kılıfı süsleme işi veren yerler İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Sakarya gibi birçok büyük ilimizde bulunmaktadır.

Firmaların telefon numaralarına ve adres bilgilerine ulaşabilmek için aşağıdan yorum bırakınız.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

2 Yorum

  1. Merhaba ben Esenyurt Kıraçta oturuyorum Ev hanımıyım ve evde yapabileceğim bir iş arıyorum lütfen geri dönüş yaparmısınız?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir