İş Fırsatları

Evde Turşu Yaparak Para Kazanmak Evde Turşu Yapıp Satmak

Evde Turşu Yapıp Satmak

Sürekli artan ihtiyaçlarımızı karşılamak, bu ihtiyaçları gidermek için bir çok alanda yeni ek işlerin açıldığını bilmeyen yoktur. Özellikle son yılların en popüler ek gelir sağlayan meslekleri hiç şüphesiz evde yapılan ek işlerdir. Evde turşu yapıp satarak sizlerde hiç küçümsenmeyecek kadar ciddi ek gelirler sağlayabilirsiniz ve hatta bu işi asıl mesleğinize de dönüştürebilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız, evde turşu yapıp satarak para kazanmak.

Peki, evde turşu yapıp satarak nasıl para kazanılabilir? Her işte olduğu gibi öncelikle ürettiğiniz turşuları satmak için alıcı bulmalı ve bu alıcı ile görüşmeniz gerekmektedir. Bu işi günümüzde yapan bir çok firma bulunmaktadır. Sizlerde hemen güvenilir bir firma ile anlaşabilir ya da daha farklı alıcılar bulabilirsiniz. Çünkü turşu bir çok sektör de bir çok mekânın vazgeçemediği bir besindir.

Yaptığınız birbirinden lezzetli turşuları satacağınız firma ile anlaştıktan sonra ikinci aşama firmanın istediği şekil ve çeşitte turşuları üretmek olacaktır. Kimi firma turşu malzemelerini kendi verir, kimisi parasını verir, kimisi de sizin almanızı ister ve parasını maaşınıza ekler. Sizler malzemeleri elde ettikten sonra firmanın belirttiği şekilde salatalık, lahana, havuç, kabak, turp vb. turşuları yapmaya başlarsınız. Bu aşamada turşu suyundan, tuz oranına kadar tüm içeriği genellikle firmalar belirler. Tabi güveninize inanan firmalar bu işi tamamıyla size de bırakabilir.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Evlere İş Veren Firmalar Evde İş İmkanı 2019

Sizler turşuları tamamladıktan ve olduğunu test ettikten sonra anlaşmış olduğunuz firmalara teslim edersiniz. Dikkat edilmesi gerekilen hususların başında turşuların hijyenik ortamda doldurulması ve olgunlaşmasını sağlamak gelmektedir. Ayrıca firmalar turşuların istenilen zaman diliminde ellerinde hazır olmalarını istemektedir. Bu sebeple teslimatta çok önemlidir. Teslimat süresinden önce turşuları hazır bulundurmanız gerekmekte aksi takdirde firma anlaşmadan cayabilmektedir.

Evde Turşu Yapma İşi Veren Yerler

Firmalara ulaşabilmek ve ilanlarını görebilmek için aşağıdan yorum yapmanız gerekmektedir.

Etiketler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)