İş fırsatları

Evde Ürün Deneyerek Para Kazanmak


Ürün deneyerek para kazanmak artık çok kolay, yapılması gereken tüm detayları sizler için araştırdık ve aşağıda açıkladık. Yazımızı okumaya devam edin. Evde hiçbir zahmete girmeden çalışıp para kazanabileceğiniz yollardan birisi de ürün denemeleridir. Birçok firma, piyasaya sunacakları ürünler hakkında kullanıcıların yorumlarına ulaşabilmek için, bu tarz iş ilanlarını sık sık yayınlamaktadırlar. Evde ürün deneme işi için, kişilerin herhangi bir diplomasının olmasına ya da yaş aralığının belirli sınırlarda olmasına gerek yoktur.

Özel ürünler dışındakilerin tamamı, ülkemizdeki her bireye hitap etmektedir. Ancak, yasal zorunluluklardan dolayı, ürünleri deneyecek olan kişilerin 18 yaşını geçmiş yani kendi kararlarını alabileceği yaşta olması gerekmektedir. Birçok kişi, bu tarz iş ilanları ile karşılaştığında, genellikle ilaçlar aklına gelmektedir. Ancak, bu kesinlikle doğru bir tespit değildir. Firmalar, kimi zaman kozmetik ürünlerini kimi zamanlarda ise gıda ürünlerini test etmenizi isteyecektir.

Evde ürün deneme işi yapmak isteyenler, birçok evde ek iş ilanlarında olduğu gibi, internetten başvuru yapacaktır. İnternet üzerinden yapılacak başvurularda herhangi bir kriter aranmadığından dolayı kolaylıkla iş alma ihtimaliniz bulunmaktadır. İşe kabul edilmenizin hemen ardından, gerek kargo yolu gerekse elden teslim olacak şekilde ürünler sizlere ulaştırılacak ve sizlerin bu ürünleri denemeniz istenecektir. Ürünler herhangi bir ilaç içeriğine sahip olmadığı için, sizlerin de yan etki yaşayacağınız bir durum söz konusu olmayacaktır. Bundan dolayı, ürünleri deneyecek olan ya da başvuru yapacak olan kişilerin kesinlikle rahat olması gerekmektedir.

Ürün Deneyerek Para Kazanmak

Ürün Deneme İşi Nasıl Yapılır?

Ürün deneyerek para kazanmak isteyen kişiler için, işi bulmak da bu işleri devamlı olarak yapmak da oldukça kolaydır. Kişilerin ana işi olmayacağından dolayı, hem eğlenerek hem de birçok masrafınızı karşılayacak şekilde para kazanabileceksiniz. Bu sektörde çalışan kişiler, yola tek bir firma ya da ürünle çıksa da, ilerleyen zamanlarda farklı firmalar ya da kişilerden de teklifler almaktadır.

Sponsorlu Reklamlar

Bu işi nasıl yapacağını merak eden kişilerin sayısı oldukça fazladır. Bundan dolayı, işin detaylarından bahsetmek daha doğru olacaktır. Aslında, ürün deneme işini birçoğumuz gün içerisinde herhangi bir ücret vermeden zaten yapmaktayız. Marketlerden aldığımız gıda ürünleri, kozmetik ürünleri ya da içecekleri, sürekli olarak tüketmekte ve bunlar hakkında yorumlar yapmaktayız. Firmalardan alacağınız işlerde de aynen bunlar geçerlidir. Firma tarafından sizlere ürünler gönderilecek ve sizin tek yapmanız gereken bunları hiçbir ücret ödemeden denemek, ürünler hakkındaki yorumlarınızı da firmaya iletmektir. Ayrıca, yapacağınız bu işte yine günlük hayatta kullandığınız ürünler sizin karşınıza çıkacak, üstüne de ürünleri denediğinizden dolayı para alacaksınız.

Son derece kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu işlerde, alacağınız ücretler de son derece dolgun olacaktır. Ancak, bazı firmalar, ücret politikalarında farklı bir yol izlemektedir. Yani, size denediğiniz her ürün için ücret ödeyecekleri gibi, aynı zamanda hediyeler ya da ürünlerinden promosyonlar da verebilecektir.

Evde Ürün Deneme İşinden Ne Kadar Para Kazanılır?

Evde ürün deneme işi için yukarıda da belirttiğimiz gibi, farklı ücret politikaları söz konusudur. Genel olarak bu işi yapan kişilere ne kadar ücret ödemesi yapıldığına bakacak olursak; şu sıralamayı yapabiliriz.

  1. Denediğiniz her ürün için firmalar size nakit para ödemesi yapabilmektedir. Burada, ürünler setler halinde gelmekte ve denenen her ürün ve yapılan yorumlar için, firmaların en az 50 TL gibi bir ücret ödeyeceğini görmekteyiz. Ayrıca, firma denediğiniz ürünlerden de ek bir ücret almayacaktır.
  2. Yapılan iş sonrasında firma size doğrudan ücret ödemesi yapmak yerine, size indirim kuponları vermeyi de teklif edebilecektir. Bu indirim kuponlarının çoğunluğu, internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz firmalarda geçerli olacaktır. %40 ile %70 indirim sağlayacak olan bu kuponları, geçerlilik süresi boyunca kullanabilir ya da ihtiyacı olan kişilere belirli fiyatlardan satışını yapabilirsiniz.
  3. Gıda ürünlerinin denenmesini isteyen firmaların büyük bir kısmı, ücret ödemesi yapmak yerine, denenen ürünlerden ve diğer ürettikleri ürünlerinden sizlere göndermektedirler. Maddi değeri çok yüksek olan bu ürünler ile, yaptığınız ek iş sonrasında evinizdeki gıda masraflarını en aza indirmiş olabilirsiniz.
  4. Kozmetik grubundan ürün deneyen kişiler ise, hem ücret ödemesi hem de ürünlerden hediye alabilmektedirler. Size hediye edilen ürünleri isterseniz kullanabilir isterseniz de ihtiyacı olan kişilere satabilirsiniz.

Ürün Kullanarak Para Kazanma

Evde ürün deme işi için görüldüğü gibi farklı alanlar ve farklı para kazanma yolları mevcuttur. yıllardır uygulanmakta olan bu işlerde, günümüz şartlarında hem daha çok para kazanmanız hem de daha fazla kişiye hitap etmeniz mümkündür. Çünkü, kişilerin sosyal medya kullanımı arttığından dolayı, sizin için bu alan bir reklam kapısı olacaktır. Takipçi kitleniz arttıkça, firmalar tarafından size verilen işlerde farklı bir uygulamaya gidilecektir. Size yine ürünleri denemeniz için gönderim sağlanacaktır. Ancak, ürünleri denedikten sonra, çekeceğiniz fotoğraf ya da videolar ile internet üzerinden paylaşım yapmanız istenecektir. Ürünleri deneyip para kazandığınız gibi, bunun yanında yaptığınız paylaşımlar için de sizlere ödeme yapılacaktır. Firmalar tarafından sosyal medya üzerinden yapacağınız paylaşımlara ve ürünleri denediğiniz için yapılacak ödemelerde ise binlerce liradan söz etmemiz mümkündür.

Deneyerek iş yapmak için size sunulan anketleri doldurmanız ve bu doldurulan anketler sonucunda sizin tercih ve isteklerinize göre deneme ürünleri gönderilecektir. Bu nedenle size uygun ürünler gönderilecek ve ürünleri deneme fırsatı bulacaksınız. Evde ürün deneyerek para kazanmak için hakkınızda bilgi almaları ve ürün ona göre göndermeleri gerekir. Herkese göre her ürünü göndermiyorlar. Bunun için size uygun bir ürün göndermeleri gerekir.

Bu nedenle evde ürün deneme işi için firmaların sizi tanıma imkanı sunmaları gerekir. Ürün deneyerek para kazanmak için yapılması gerekenleri yukarı da ki gibi anlatmış olduk. Ürün deneme ile ilgili firmalar bize iletişime geçmesi dahilinde yorum olarak bize ulaşan kullanıcılarımız arasından seçilerek yorum yapan takipçilerimize gönderilecektir.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

13 Yorum

  1. Evde oturarak para kazanma yolları arıyorum bu iş tam bana göre evde ürün deneyerek para kazanma işini yapmak istiyorum bana ulaşır mısınız? 0539153****

  2. Evde ürün deneyerek para kazanmak istiyorum evde iş yaparak para kazanmak için ek iş fırsatları arıyorum. Ev hanımlarına bayanlara evde iş imkanı sağlayan yerler bana dönüş yapabilir mi?

  3. Merhabalar; bir çok ürünün. bir de tecrübeli bir erkek gözüyle değerlendirilmesi fikrine var mısınız? Evimin tüm alış-verişlerini ben yapıyorum. Yerinde ve zekice öngörü ve değerlendirmelerim işinize yarayacaktır. Aramanızı bekliyorum…

  4. Bende ürün deneyebilirim yorum yaparım hatta ürünleri canlı video olarak alıp yayınlayabilirim

  5. merhabalar evde ürün deneme işini yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sewinirim


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.