İş fırsatları

Evde Yapılabilecek İşler Evde Ek İş Fırsatları (İYİ PARA)


Günümüzde artık ev hanımları evde yapabilecekleri işler ararken, çalışanlarda sürekli ek iş yapabilecekleri işlere göz gezdirmektedirler. Çünkü yaşam şartları artık tek bir iş ile geçime olanak tanımamaktadır. Böyle bir ihtiyaç olunca da firmalar evlere iş vermeye başlamışlardır. Böylece birçok kişi evlerindeki konfor ile beraber, para kazanmanın hazzına ulaşmaya başlamıştır. Bu işler neden çok sevildi ve tutuluyor derseniz, hem evdeki işlerinize vakit ayırabiliyorsunuz hem de oturduğunuz yerden ciddi paralar kazanma sonucuna ulaşabiliyorsunuz. Gelin şimdi yeni yılda sayılı zaman kaldığı şu dönemlerde ek iş arayanlar için, 2019 evde ek iş ilanları hakkında bilgiler verelim.

Aslında 2018 yılına göre değişen pek bir şey yok. 2019 evde ek iş ilanları yine 2018 yılında olduğu gibi oldukça çok fazla kategoriye sahip. Gelin bu işleri hep beraber inceleyelim.

  • Evde boncuk işi yaparak, para kazanmanız mümkün. Bu iş özellikle hediyelik sektörünün sürekli aktif olduğu tatil yörelerinde, tercih edilen ek iş avantajlarından biri olarak ilk sıralarda yerini alıyor. Evde boncuk işi veren firmalar ile anlaşarak, belirtilen tasarımları ve adet sayılarını yaparak, bunların karşılığında belirtilen ücreti alıyorsunuz. Böylece zevkli bir iş yaparak, para kazanmanın duygusuna sizler de varmış oluyorsunuz. Bu firmaları internet üzerinden oldukça kolayca bulabilir ve firmalar ile anlaşarak zaman kaybetmeden işlere koyulabilirsiniz. Bazen de yaptığınız ürünleri kendinize ait ir internet hesabı açarak, aracı bir firmaya gerek duymadan da satabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış.
  • Yazarlık: Yazarlık deyince gözünüz korkmasın. Eğer kompozisyon tarzı yazıları yazmak konusunda beceriniz var ise, internet üzerinden çeşitli firmalara, birçok konu hakkında makaleler yazarak 200 ila 1000 TL arası para kazanmanız mümkündür. Hem bu sayede çok çeşitli konularda bilgi edinecek hem de yazarken para kazanmanın hazzına ulaşacaksınız. Makaleleri yazarken kendinize uygun vakitlerde, kendi programınızı uygulayarak yazılarınızı yazabilirsiniz. Yazmayı sevenler için oldukça güzel bir evde iş fırsatıdır makale yazmak. Yazarlık fırsatı veren çok sayıda firmalar arasından tercihinizi yapabilirsiniz.
  • Evde nikah şekeri yapmak: Bu işte herkesin sıklıkla duyduğu bir iştir. Ev ortamında firmaların size belirttiği model ve adetler ile nikah şekeri yaparak, paralar kazanabilirsiniz. Sadece bir firmanın bu işi size vermesi gerekmez. Kendiniz de siteler açarak yaptığınız nikah şekerlerinin satımına online olarak başlayabilirsiniz. Çok sayıda kişi bu şekilde nikah ve bebek şekeri yaparak, ciddi paralar kazanmaktadırlar.
  • Arabanızla sürekli seyahat halinde iseniz, arabanızı bir reklam aracına çevirebilirsiniz. Anlaşma yaptığınız firmalara ait, reklam ve logoları kendi şahsi aracınız üzerine yaptırarak, bu işten para kazanabilirsiniz.
  • Dantel geçmişten günümüze gelen bir gelenek. Sizler de dantele meraklı iseniz, vakit kaybetmeden firmalar ile anlaşabilir ya da kendinizin açacağı site yardımı ile el emeği göz nuru dantellerinize rahatlıkla alıcı bulabilir evde dantel işi yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz.
  • Evde hayvan bakıcılığı yaparak para kazanma ise yeni duyulan bir ek iş olmasına rağmen oldukça rağbet görüyor. Sizler de hayvan bakımından anlıyor ve hayvanları seviyor iseniz, bu işten para kazanabilirsiniz.

Sizlerle beraber 2019 evde ek iş ilanlarını inceledik. Eğer ek iş düşünüyor ya da ev hanımı ve evinizde bir şeyler yaparak para kazanmak istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden bahsettiğimiz işler arasından size uygununu bulun ve hemen işe koyulun. Böylece kendinizi çok fazla yormadan, para kazanmanın zevki yanını keşfedin.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Sponsorlu Reklamlar
Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

2 Yorum

  1. Merhabalar! Bağcılar meydanda oturuyoruz. 4 kişiyiz . Her türlü paketleme işini yapabiliriz. En kısa zamanda dönüş yaparsanız seviniriz


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.