Ek iş

Evlere Etiket İşi Veren Firmalar ve Numaraları Nasıl Bulunur?


Evlere etiket işi veren firmalar sayesinde etiketleme işini evlerinizden oturduğunuz yerden yaparak oldukça iyi miktarda kazançlar sağlayabilirsiniz. Evde yapılan işler arasında etiket işi yapmak, neredeyse en çok yapılan işler sıralamasında başları çekmektedir. Evde etiket işi nasıl yapılır, İstanbul Bayrampaşa, Güngören, Ankara, İzmir gibi illerde bulunan firmaların telefon numaraları ile iletişim kurarak evde etiket işi veren firmalardan iş alabilir ve para kazanabilirsiniz. Evde etiket işini yapmak için genellikle ev hanımları başvurularda bulunuyorlar. Firmalarda bu başvurulara kayıtsız kalmayarak ev hanımlarına etiketleme işini vererek onlarında gelir elde etmelerini sağlıyorlar. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde evde etiket işi veren yerlere yazının devamında ulaşabilirsiniz.

İnternet üzerinde yapılabilecek oldukça fazla iş bulunmaktadır. İnternet yapılan araştırmalar sonucunda etiketleme işi en çok yapılan işlerin ilk sırasında konumlanıyor. Çarşıya çıktığınızda mağazalarda görmüş olduğunuz kıyafet veya herhangi bir ürünün üzerinde bulunan etiketlerin yapımları etiketleme işi adı altında yapılıyor. Ve milyonlarca ürün olduğunu da düşünürsek; bu işin bitmek bilmeyen bir serüveninin olduğunu düşünebiliriz.

Evde Etiket İşi Nasıl Yapılır?

Evde oturarak etiketleme işi size rahat bir şekilde para kazanmanızın önünü açacaktır. Bu sayede evinizin gelir giderlerine katkıda bulunarak ev halkının maddi açıdan rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Bu etiketleme işinde siz ne kadar hızlı ve becerikli olursanız kazanacağınız miktarlar da buna paralel olarak artış gösterecektir. Ürünlerin üzerlerine yapıştırılmak üzere oldukça çeşitli etiketler mevcuttur. Bu etiketleri ilgili olan firmalardan istemeniz halinde size pozitif anlamda dönüşler yaparak sizin de evden etiketleme işi yaparak kazanç sağlamanıza yardımcı olacaklardır. Evde oturarak etiketleme işi diye bahsediyoruz ama sanıldığı kadar da hafife alınacak bir iş olmadığını da söylemeden geçmeyelim. Firmalar tarafından sizlere verilmiş olan etiketleri hem doğru bir şekilde hem de firmanın sizden nasıl yapmanız gerekiyorsa o şekilde etiketleri hazırlamanız gerekiyor.

Evde Etiket İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde etiket paketleme işi için büyük olan herhangi bir firma ile anlaştınız diyelim. Bu büyük firmalar milyonlara bu etiketi dağıttığı için bu firmaya mahçup düşmemek adına yapacağınız etiketleme işlerinizde oldukça dikkatli ve doğru bir şekilde etiketleme işlemlerinizi yapmalısınız. Firmaların size iş verirken göstermiş oldukları taktik ile ve plan dahilinde uygun bir şekilde işi yapmamanız halinde size bir daha iş verme konusunda tereddüt yaşarlar veya hiç bir iş vermemeye daha sıcak bakarlar. Durum böyle olunca da firmada kalan paralarınızı almada da sıkıntılar yaşarsınız. Evde etiketleme işi internet sitelerinde evden yapılabilecek işler arasında en başta önerilen işler arasındadır. Burada sizin yapmanız gereken olay; evde etiketleme işini veren büyük firmaları araştırıp o firmalar ile temasa geçip size uygun olan işi istemenizdir. Genel olarak bu etiketleme işinden ürün başına size 10 kuruş civarlarında miktar ödenir. İlk başta çok az gibi gelebilir ama sizi ne kadar hızlı ve doğru bir şekilde yaparsanız hem işiniz daha da kolaylaşacak hem de kazancınız gün geçtikçe artış gösterecektir. Bu işten kazanabileceğiniz miktarların sınırı yoktur. Siz ne kadar hızlı ve düzenli bir şekilde etiketleme işini yaparsanız bu doğrultuda da kazancınız katlanarak artış gösterecektir. Evlere etiket işi verilir ilanlarından iş alarak ek gelir elde etme hatta ekip olarak çalışırsanız sadece bu parayla geçinme şansınızda vardır. Matbaalar, tekstil atölyeleri dışında etiket işi veren yerler iş ilanları yayınlıyor. Aşağıdan evde etiket işi ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Evlere Etiket İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

İnternette birçok ilan sitesi bulunmaktadır. Bu ilan sitelerinin bir çoğu da evde ek iş ile ilgili kategorilerinde ilanları yayınlıyor ve iş yapacak kişilere ulaşmak istiyorlar. Sizde bulunduğunuz il ile ilgili arama motorlarında arama yaparak etiket işi veren firmalar hakkında bilgiye ulaşabilir ve iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Fakat önerimiz ise telefon numarası iş veren firmaları çevrenizde bularak bulmak daha doğru ve kolay olacaktır.

Sponsorlu Reklamlar
Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

25 Yorum

 1. evde yapabilecegim ek işe ihtiyacim var lütfen dönüs yaparmisiniz05302403290

 2. Rica etsem yardimci olurmusunuz etiket baglama ve evde yapabilecegim etiket isi istiyorum ilgileniz icin simdiden tsk

 3. Evde etiket işi yapmak istiyorum yada dukkan tutup evlerede vermek istiyorum

 4. 15 kişilik bir kadrom var bu işi çok rahat ve hızla yaparız dönüş sağlarsınız çok memnun olurum

 5. Evde ek is yapmak istiyorum paket isi olur kutu katlama isi olur elim yatkindir yaparm

 6. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum ikizlerim ve bir oğlum daha ikizler okulla gittiği için masraf çok o yüzden evde paketleme işi arıyorum teşekkürler..

 7. Merhaba ben etiket işi yapmak istiyorum evlenmeden önce yapıyordum elim çok hızlıdır lütfen dönüş yaparmısınız

 8. Biz grup olarak etiket işi almak istiyoruz geri dönüş yaparsanız sevinirim (İstanbul )

 9. Merhaba benim kadınlardan oluşan 50 kişilik gurubun var ortalama 10 senedir evlerde el işi yaptırıyorum
  iş vermek isteyen firmalarla görüşmek istiyorum Esenler de ikamet ediyorum.

 10. Her iş yaparım paketleme elim yatkındır bu işlere ne olur yardımcı olurmusunuz iş arıyorum

 11. Merhabalar adım Bircan tultak Ben iş istiyorum 30 kişilik ekibim var ve eğer geri dönüş sağlanırsa sevinirim işe ihtiyacım var karton kart bağlama işi olabilir veya sabun paketleme işi olabilir Ne iş olursa herhangi bir iş yapmak istiyoruz evde eşlerimize destek olmak istiyoruz.

 12. Evde boş oturmaktan çok sıkıldım ve artık bir şeyler yapmak istiyorum lütfen artık geri dönüş yapın elim seri dir umarım dönüş olur

 13. 6 sene tekstil atölyelerinde tekstil işinde çalıştım elim işe yatkın evde paketleme işi yapabilirim pratik ve hızlıyımdır emekliyim üniversitede okuyan 2 çocuğum var evde iş yaparak para kazanmak istiyorum evde yapılabilecek işlerin hepsini yaparım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 14. Daha önce evde etiket işi yaptım şimdi de evde ek iş yapmak istiyorum ekibim var elimiz hızlıdır Evlere etiket işi veren firmalar dönüş yaparsanız sevinirim

 15. Evde etiket işi yapmak istiyorum. İstanbul evlere etiket işi veren firmalar dan ek iş yapmak istiyorum telefon numaralarını aldım lütfen başvurumu kabul edin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.