İş Fırsatları

Evlere İplik Temizleme İşi Veren Firmalar

Evlere iplik temizleme işi veren firmalar, evde iplik temizleme nasıl yapılır, iyi para kazandırır mı? Sorularını cevaplayacağız. Evden çalışarak gelir elde etmenin yollarından birisi de evde iplik temizleme işi yapmaktır. Teknik olarak herhangi bir zorluğunun olmaması sebebiyle evden çalışmak isteyen herkesin yapabileceği bir iştir. Bu iş için gereken şeyler sadece zaman ve dikkattir. Özellikle bazen yoğun olan iş dönemlerinde fazladan zaman alan bu işte dikkatli ve titiz olmak çok önemlidir.

İşleri temiz bir şekilde yapmak ve zamanında teslim etmek size yeni işler almak istediğinizde yardımcı olacaktır. Bu anlamda çalıştığınız firma üzerinde olumlu bir izlenim bırakmanız oldukça önemli bir konudur. Ne kadar çok işi zamanında ve iyi bir şekilde teslim ederseniz o kadar fazla teklif akacaksınızdır. Evde iplik temizleme işi İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Samsun ve birçok ilde yapabileceğiniz bir iştir başvurular için yazının devamını okuyun.

Evde İplik Temizleme Nasıl Yapılır?

Evlere iş veren tekstil firmaları tarafından alabileceğiniz ek iş olan iplik temizleme işi nası yapılır? Herhangi bir zorluğu bulunmayan evde iplik temizleme işi, kabaca üretilen tekstil ürünlerinde kalan fazlalık ipleri ve artıkları düzenleyip tekstil ürününe temiz bir görüntü vermektir. Teknik olarak basit ve herhangi bir bilgi gerektirmeyen bir iş olsa da son derece titiz ve dikkatli olmak gereken bir iştir yanı zamanda. Bu anlamda çalışırken dikkatinizin dağılmaması ve tam konsantre halde işinizi devam ettirmeniz çok önemlidir. Eğer bu işe gerekli özeni gösterirseniz aldığınız iş sayısı artmaya başlayacaktır. Böylece elde ettiğiniz geliri de arttırmış olacaksınız. Siz bu işte iyi oldukça daha çok tekstil atölyesi ya da firması sizinle çalışmak isteyecektir. Böylece iyi bir gelir kapısı elde etmiş olacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Evde Süs Eşyası Yapıp Satarak Para Kazanmak

Evlere İplik Temizleme İşi Veren Firmalar

Yapacağınız evde iplik temizleme işi için gideceğiniz adresler doğal olarak küçük tekstil atölyeleri ya da büyük firmalar. Fakat genelde büyük firmalar dahi küçük atölyelerle çalıştığı için öncelikle oraların kapısını aşındırmak daha doğru olacaktır. Buralara kendinizi tanıttıktan ve işi yapmak istediğinizi belirttikten sonra genelde bir iş verilir çünkü bu atölyeler genelde çok yoğun çalışır. Böylelikle gelir elde edebileceğiniz bir işe sahip olmuş olursunuz.

İplik temizleme işi veren firmalar İstanbul, Ankara, Denizli, Sivas, Aydın, Konya, Kahramanmaraş, Bursa, İzmir, Antalya ve diğer illerde iş verilir ilanları yayınlıyor.

İplik temizleme işi verilir ilanlarına görebilmek ve iletişim adreslerine ulaşabilmek için aşağıda yorum kısmından başvuru yapmanız gerekiyor.

Etiketler

12 Yorum

 1. Tekstilde makineci olarak çalıştım 16 yıl evde temizleme işi yapmak istiyorum istanbul esenlerde oturuyorum

 2. Kartal da oturuyorum aynı zamanda görümcem bağcılarda evde iplik temizleme işi yapıyor bende evde iplik temizleme işi veren firmalardan iş istiyorum anadolu yakası civarı paketleme işi de olur.

 3. Üsküdar Yavuztürk Mahallesinde oturuyorum evde iplik temizleme işi istiyorum ek iş fırsatlarını ve ev hanımlarına iş imkanı sağlayan şirketleri yazdığınız için teşekkürler evde iş yaparak para kazanmak için başvurumu yapıyorum.

 4. Merhaba Bursa da ikamet etmekteyim evde iş yaparak para kazanmak istiyorum paketleme, poşetleme, katlama, temizleme işleri olur. 5 yıl çalıştım dışarda şimdi çalışamıyorum okula giden çocuklarım var bu işe ihtiyacım var ev hanımlarına iş imkanı sağlayan yerler evlere iplik temizleme işi veren firmalar yardımcı olursanız sevinirim elim seri ve hızlıdır bu numaradan arasanız sevinirim 0531615****

 5. Merhaba esenlerde oturuyorum evde iplik temizleme işi yapmak istiyorum aile bütçesine katkı sağlamak için evde iş yaparak para kazanmak istiyorum evlere iplik temizleme işi veren firmalar geri dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Merhaba evde iplik temizleme işi istiyorum daha önce tekstil işinde çalıştım yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Sancaktepe oturuyorum.

  1. izmir de ikamet ediyorum iplik temizleme işi istiyorum ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 7. İstanbul Sancaktepe Samandıra da oturuyorum iplik temizleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 8. İzmir menderes yeniköy de oturuyorum. Acil işe ihtiyacım var. Bebek tedavisi görmem gerekiyor. Lütfen geriye dönüş yapın çok teşekkür ederim

 9. Merhaba pendik çınardere de oturuyorum daha önce tekstilde temizlik kontrol şefliği ve makine de çalıştım evde iş temizliği yapmak istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 10. Merhaba tekstil işinde çok çalıştım halada çalışıyorum penye temizlemeci olarak ayrıca evde iplik temizleme işi yapmak istiyorum çok borcum var evde iş yaparak para kazanmak istiyorum. Esenler tuna mahallesi evlere iş veren firmalar dönüş yaparsanız sevinirim telefon no 539795****.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)