Ek iş

Evlere İplik Temizleme İşi Veren Firmalar


Evlere iplik temizleme işi veren firmalar, evde iplik temizleme nasıl yapılır, iyi para kazandırır mı? Sorularını cevaplayacağız. Evden çalışarak gelir elde etmenin yollarından birisi de evde iplik temizleme işi yapmaktır. Teknik olarak herhangi bir zorluğunun olmaması sebebiyle evden çalışmak isteyen herkesin yapabileceği bir iştir. Bu iş için gereken şeyler sadece zaman ve dikkattir. Özellikle bazen yoğun olan iş dönemlerinde fazladan zaman alan bu işte dikkatli ve titiz olmak çok önemlidir.

İşleri temiz bir şekilde yapmak ve zamanında teslim etmek size yeni işler almak istediğinizde yardımcı olacaktır. Bu anlamda çalıştığınız firma üzerinde olumlu bir izlenim bırakmanız oldukça önemli bir konudur. Ne kadar çok işi zamanında ve iyi bir şekilde teslim ederseniz o kadar fazla teklif akacaksınızdır. Evde iplik temizleme işi İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Samsun ve birçok ilde yapabileceğiniz bir iştir başvurular için yazının devamını okuyun.

Evde İplik Temizleme Nasıl Yapılır?

Evlere iş veren tekstil firmaları tarafından alabileceğiniz ek iş olan iplik temizleme işi nası yapılır? Herhangi bir zorluğu bulunmayan evde iplik temizleme işi, kabaca üretilen tekstil ürünlerinde kalan fazlalık ipleri ve artıkları düzenleyip tekstil ürününe temiz bir görüntü vermektir. Teknik olarak basit ve herhangi bir bilgi gerektirmeyen bir iş olsa da son derece titiz ve dikkatli olmak gereken bir iştir yanı zamanda. Bu anlamda çalışırken dikkatinizin dağılmaması ve tam konsantre halde işinizi devam ettirmeniz çok önemlidir. Eğer bu işe gerekli özeni gösterirseniz aldığınız iş sayısı artmaya başlayacaktır. Böylece elde ettiğiniz geliri de arttırmış olacaksınız. Siz bu işte iyi oldukça daha çok tekstil atölyesi ya da firması sizinle çalışmak isteyecektir. Böylece iyi bir gelir kapısı elde etmiş olacaksınız.

Evlere İplik Temizleme İşi Veren Firmalar

Yapacağınız evde iplik temizleme işi için gideceğiniz adresler doğal olarak küçük tekstil atölyeleri ya da büyük firmalar. Fakat genelde büyük firmalar dahi küçük atölyelerle çalıştığı için öncelikle oraların kapısını aşındırmak daha doğru olacaktır. Buralara kendinizi tanıttıktan ve işi yapmak istediğinizi belirttikten sonra genelde bir iş verilir çünkü bu atölyeler genelde çok yoğun çalışır. Böylelikle gelir elde edebileceğiniz bir işe sahip olmuş olursunuz.

İplik temizleme işi veren firmalar İstanbul, Ankara, Denizli, Sivas, Aydın, Konya, Kahramanmaraş, Bursa, İzmir, Antalya ve diğer illerde iş verilir ilanları yayınlıyor.

Sponsorlu Reklamlar

İplik temizleme işi verilir ilanlarına görebilmek ve iletişim adreslerine ulaşabilmek için aşağıda yorum kısmından başvuru yapmanız gerekiyor.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

31 Yorum

 1. Evde iplik temizleme isi yapabilirim daha öncede yaptım ist çekmeköy deyim

 2. Merhaba istanbul sancaktepe yasiyorum iplik temizleme isi yapmak istiyorum

 3. Ben engelli bi bayanım daha önce iplik temizleme işi yaptim ve 4 tanede arkadaşım var bizde iplik temizleme işi istiyoruz ist cekmekoydeyim eşimin tlf veriyorum 05078186*** adı sinan can ararsanız sevinirim benim de adım aygül can banada faceden ulaşabilirsiniz mail kullanmıyorum tlf bekliyorum tskl

 4. Dükkanım var 10 bayan çalışıyoruz İstanbul avcılarda oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Merhaba kendi dükkanım var çalışan bayanlar vardır İstanbul Gaziosmanpaşa Yeşilpınar dönüş yaparsanız cok memnun olurum

 6. Daha önce bir çok tekstil firmasında çalıştım. Eve iş getirmek istiyorum. Elimden her iş gelir.

 7. Esenyurt’ta oturuyorum iplik temizleme işi yapmak istiyorum.ek gelire ihtiyacım var.

 8. Esenyurt’ta oturuyorum iplik temizleme işi istiyorum yapabilirim ek gelire ihtiyacım var.

 9. İstanbul sultanbeyli adil Mah daha önce çok yaptım ayrıca yıllarca tekstil de çalıştım dönüş yaparsanız sevinirim

 10. Daha önce teksılde çalıştım elimden gelir ne olur yardımcı olun ankara has köyde oturuyorum

 11. İstanbul Çekmeköyde ailemle yaşıyorum 19 yaşındayım üniversite sınavına hazırlanıyorum ailemin maddi durumu beni okutmak için yetersiz.Bu yüzden üniversite harçlığımı biriktirmem gerek annemde bana yardımcı olacak bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 12. 3 sene giyim üretim teknolojisi okudum evde ek iş istiyorum sultanbeylide yaşıyorum yardımcı olurmusunuz

 13. Evde kalem işi davetiye işi nikah şekeri işi mandal işi evde yapılacak her işi yapabilirim 10 yıl triko ütüsü yaptım ustayım çıkarsa triko ütüsüde yapabilirim acilen işe ihtiyacım var en kısa zamanda aramanızı bekliyorum

 14. Merhaba tekstil işinde çok çalıştım halada çalışıyorum penye temizlemeci olarak ayrıca evde iplik temizleme işi yapmak istiyorum çok borcum var evde iş yaparak para kazanmak istiyorum. Esenler tuna mahallesi evlere iş veren firmalar dönüş yaparsanız sevinirim telefon no 539795****.

 15. Merhaba pendik çınardere de oturuyorum daha önce tekstilde temizlik kontrol şefliği ve makine de çalıştım evde iş temizliği yapmak istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 16. İzmir menderes yeniköy de oturuyorum. Acil işe ihtiyacım var. Bebek tedavisi görmem gerekiyor. Lütfen geriye dönüş yapın çok teşekkür ederim

 17. İstanbul Sancaktepe Samandıra da oturuyorum iplik temizleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 18. Merhaba evde iplik temizleme işi istiyorum daha önce tekstil işinde çalıştım yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Sancaktepe oturuyorum.

  1. izmir de ikamet ediyorum iplik temizleme işi istiyorum ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 19. Merhaba esenlerde oturuyorum evde iplik temizleme işi yapmak istiyorum aile bütçesine katkı sağlamak için evde iş yaparak para kazanmak istiyorum evlere iplik temizleme işi veren firmalar geri dönüş yaparsanız sevinirim

 20. Merhaba Bursa da ikamet etmekteyim evde iş yaparak para kazanmak istiyorum paketleme, poşetleme, katlama, temizleme işleri olur. 5 yıl çalıştım dışarda şimdi çalışamıyorum okula giden çocuklarım var bu işe ihtiyacım var ev hanımlarına iş imkanı sağlayan yerler evlere iplik temizleme işi veren firmalar yardımcı olursanız sevinirim elim seri ve hızlıdır bu numaradan arasanız sevinirim 0531615****

 21. Üsküdar Yavuztürk Mahallesinde oturuyorum evde iplik temizleme işi istiyorum ek iş fırsatlarını ve ev hanımlarına iş imkanı sağlayan şirketleri yazdığınız için teşekkürler evde iş yaparak para kazanmak için başvurumu yapıyorum.

 22. Kartal da oturuyorum aynı zamanda görümcem bağcılarda evde iplik temizleme işi yapıyor bende evde iplik temizleme işi veren firmalardan iş istiyorum anadolu yakası civarı paketleme işi de olur.

  1. Bende bağcılarda oturuyorum gorumcenizin iş aldığı yerin iletişim bilgilerini bana vere bilir misiniz rica etsem

 23. Evde iplik temizleme işi istiyorum esenlerde oturuyorum teşekkürler

 24. Tekstilde makineci olarak çalıştım 16 yıl evde temizleme işi yapmak istiyorum istanbul esenlerde oturuyorum


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir