Eyüp Evlere İş Veren Firmalar

Günümüzde para kazanmak oldukça zorlu bir hal almaya başladığı için pek çok kişi ek iş arayışına girmektedir. Özellikle işsizlik oranının da giderek artmış olması artık insanları farklı kazanç yolları aramaya itmektedir. Evden iş yapma imkanından eminiz herkesin haberi vardır. Belli bir sermayeye gerek duymadan ek iş imkanları yaratılabilmektedir. Eyüp civarında oturan kişiler bu yönden oldukça şanslıdır. Eyüp evlere iş veren firmalar ile dolu bir İstanbul ilçesi olmasının yanı sıra, ev hanımlarının da sigortalarını yapabilmeleri ve emekli olabilmeleri açısından da teşvik etmektedir.

Bu işler için geniş bir yelpaze söz konusudur. Davetiye katlama, mandal montajı, kına paketleme, nikah şekeri yapımı, gelinlik süsleme, boncuk işleme, çengelli iğne paketleme gibi pek çok iş alanında çalışmalar sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gerekn ise, hangi alanda elinizin yatkın olduğunu belirlemektir. Sizler için evden çalışarak para kazanabileceğiniz iş fikirlerini derledik ve işlerin içeriğini anlatmaya çalıştık. Hep birlikte incelemeye ne dersiniz?

Evde Piko Yapımı

Genellikle dikişten anlayan ve ev hanımlarına yönelik olan bu iş ile birçok kadın aylık 2000 TL gibi güzel rakamlar elde edebilmektedir. Evde piko yapımı Eyüp evlere iş veren firmalar arasında çok talep görmektedir. Elbette bu iş için az çok dikiş bilgisine sahip olmak gerekmektedir. Biraz zaman ayrılması gereken bu iş, diğer işlere göre biraz daha fazla kazanç elde etmeye yöneliktir. Ev hanımlarının bu işi tercih etmesindeki ana etmen de kazanç bakımından yüksek olmasıdır.

Evde Çorap Paketleme İşi

Bu iş kolu yeni yeni talep görmeye, hatta yeni yeni de evlere verilmeye başlamış bir iş koludur. Atölyeler üretmiş oldukları çorapların kontrolünün gerçekleştirilmesi ve paketlenmesi için bu işi genellikle zamanı bol olan kişilere yaptırmakta, kısacası evlere vermektedir. Ev hanımları ya da ek gelir arayan kişiler de bu iş alanında mesai saati zorunluluğu bulunmadan, kendilerine teslim edilen malzemeler ile teslimat gününe kadar işi bitirip teslim etmektedir.

Evde Davetiye Katlama İşi

En çok para kazandırdığı söylenen işler arasında davetiye katlama işi de yer almaktadır. Genellikle firmalar bu işi nikah şekeri ile birlikte vermektedir. Nikah şekerini ve davetiyesini aynı yerden satın alan çiftlerin bu ürünleri çalışan ekibe çifte kazanç sağlamaktadır. Davetiyeler hazır bir şekilde zarfları ile birlikte ekiplere teslim edilir ve teslimat süresi bildirilir. Bu süre zarfında yapmış olduğu işi zamanında teslim eden kişiler işin devamlılığı açısından da büyük avantaj sağlamış olmaktadır. Siz de bu işlerden birinde çalışmak istiyorsanız sayfamızın en altında yer alan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilir, firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Evde Dübel Paketleme İşi

Eyüp evlere iş veren firmalar arasında evde dübel paketleme işi de oldukça yaygındır. Dübel yanında civata vb. gibi ürünlerin paketlemesi de talep edilebilmektedir. Malzemeler ile birlikte teslim edilen poşet ve tel zımbalar aracılığı ile paketleme işlemi gerçekleştirilir. Bu işler için çalışacak ekipten her hangi bir sermaye talep edilmediği gibi, yalnızca işin zamanında teslim edilmesi konusunda hassasiyet gösterilmektedir.

Siz de hemen ekibinizi kurun, dilediğiniz işi seçin, alanınızda profesyonel olmaya başlayın. İş aramakla vakit kaybetmek yerine evinizden rahat koşullar çerçevesinde kazancınızı sağlamaya başlayın! Mutlaka size uygun bir iş kolu ile kazanmaya başlayacaksınız!

30 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*