İş fırsatları

Eyüp Evlere İş Veren Firmalar Nasıl Bulunur?


Günümüzde para kazanmak oldukça zorlu bir hal almaya başladığı için pek çok kişi ek iş arayışına girmektedir. Özellikle işsizlik oranının da giderek artmış olması artık insanları farklı kazanç yolları aramaya itmektedir. Evden iş yapma imkanından eminiz herkesin haberi vardır. Belli bir sermayeye gerek duymadan ek iş imkanları yaratılabilmektedir. Eyüp civarında oturan kişiler bu yönden oldukça şanslıdır. Eyüp evlere iş veren firmalar ile dolu bir İstanbul ilçesi olmasının yanı sıra, ev hanımlarının da sigortalarını yapabilmeleri ve emekli olabilmeleri açısından da teşvik etmektedir. Eyüpte evlere iş veren yerler için eyüp evlere iş verilir ilanlarını yazının devamında paylaştık.

Bu işler için geniş bir yelpaze söz konusudur. Davetiye katlama, mandal montajı, kına paketleme, nikah şekeri yapımı, gelinlik süsleme, boncuk işleme, çengelli iğne paketleme gibi pek çok iş alanında çalışmalar sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gerekn ise, hangi alanda elinizin yatkın olduğunu belirlemektir. Sizler için evden çalışarak para kazanabileceğiniz iş fikirlerini derledik ve işlerin içeriğini anlatmaya çalıştık. Hep birlikte incelemeye ne dersiniz?

Öncesinde belirtmekte fayda var, sitemizde evlere iş ilanları yoktur. Fakat iş veren firmalar konu altında yorum arayan kişilere ulaşabilirler. Bu nedenle bu konu da sizlere nasıl iş bulabilirsiniz, iş bulmak için ne yapabilirsiniz, iş veren firmaların telefon numaraları nasıl bulunur ve buna benzer konularda bilgi vereceğiz. Öncesinde Eyüp de evde yapılabilecek işler hakkında kısaca bilgi verelim.

Eyüp Evlere İş Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Eyüp Evde Yapılabilecek İşler

Evde Piko Yapımı

Genellikle dikişten anlayan ve ev hanımlarına yönelik olan bu iş ile birçok kadın aylık 2000 TL gibi güzel rakamlar elde edebilmektedir. Evde piko yapımı Eyüp evlere iş veren firmalar arasında çok talep görmektedir. Elbette bu iş için az çok dikiş bilgisine sahip olmak gerekmektedir. Biraz zaman ayrılması gereken bu iş, diğer işlere göre biraz daha fazla kazanç elde etmeye yöneliktir. Ev hanımlarının bu işi tercih etmesindeki ana etmen de kazanç bakımından yüksek olmasıdır.

Evde Çorap Paketleme İşi

Bu iş kolu yeni yeni talep görmeye, hatta yeni yeni de evlere verilmeye başlamış bir iş koludur. Atölyeler üretmiş oldukları çorapların kontrolünün gerçekleştirilmesi ve paketlenmesi için bu işi genellikle zamanı bol olan kişilere yaptırmakta, kısacası evlere vermektedir. Ev hanımları ya da ek gelir arayan kişiler de bu iş alanında mesai saati zorunluluğu bulunmadan, kendilerine teslim edilen malzemeler ile teslimat gününe kadar işi bitirip teslim etmektedir.

Sponsorlu Reklamlar

Evde Davetiye Katlama İşi

En çok para kazandırdığı söylenen işler arasında davetiye katlama işi de yer almaktadır. Genellikle firmalar bu işi nikah şekeri ile birlikte vermektedir. Nikah şekerini ve davetiyesini aynı yerden satın alan çiftlerin bu ürünleri çalışan ekibe çifte kazanç sağlamaktadır. Davetiyeler hazır bir şekilde zarfları ile birlikte ekiplere teslim edilir ve teslimat süresi bildirilir. Bu süre zarfında yapmış olduğu işi zamanında teslim eden kişiler işin devamlılığı açısından da büyük avantaj sağlamış olmaktadır. Siz de bu işlerden birinde çalışmak istiyorsanız sayfamızın en altında yer alan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilir, firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Evde Dübel Paketleme İşi

Eyüp evlere iş veren firmalar arasında evde dübel paketleme işi de oldukça yaygındır. Dübel yanında civata vb. gibi ürünlerin paketlemesi de talep edilebilmektedir. Malzemeler ile birlikte teslim edilen poşet ve tel zımbalar aracılığı ile paketleme işlemi gerçekleştirilir. Bu işler için çalışacak ekipten her hangi bir sermaye talep edilmediği gibi, yalnızca işin zamanında teslim edilmesi konusunda hassasiyet gösterilmektedir.

Siz de hemen ekibinizi kurun, dilediğiniz işi seçin, alanınızda profesyonel olmaya başlayın. İş aramakla vakit kaybetmek yerine evinizden rahat koşullar çerçevesinde kazancınızı sağlamaya başlayın! Mutlaka size uygun bir iş kolu ile kazanmaya başlayacaksınız! Özellikle Alibeyköy de evlere iş veren yerler diğer yerlere göre daha fazladır. Bu bölge de yer alan fabrikaların çokluğu evde iş yapabilme imkanını daha da arttırmaktadır.

Alibeyköy Evlere İş Veren Firmalar Nasıl Bulunur

Yeşilpınar Evlere İş Verilir

Karşınıza çıkabilecek ilanlar bu şekilde olduğunu söyleyebilirim. Genellikle Facebook, Instagram gibi sitelerde bu tarz iş ilanları sık sık çoğalmaya başladı. Birçoğu dolandırıcı olduğunu söyleyebilirim. Sakın iş almak için para ödemeyin. İş veren kişiler para almaz iş karşılığında para verirler.

Eyüp Evlere İş Verilir

Eyüp, Alibeyköy, Yeşilpınar da iş bulurken genellikle Eyüp ilçe de iş aramak daha mantıklıdır. İş olanakları daha fazla olacaktır. Eyüp altına indikça iş fırsatları azalacak ve alan daralacaktır. Eyüp de iş arayarak daha geniş kitlelerde iş bulabilirsiniz. Size önerimiz yapabileceğiniz işlere yönelik firmalar ile görüşmeniz olacaktır. Örnek vermek gerekirse nikah şekeri satan firmaya gidip nikah şekeri paketleme işi verip vermediklerini sorarak bu işi alabilirsiniz. İş sormaktan çekinmeyin, tabi hiç sormadınız ise çekinmeniz oldukça fazla olacaktır. Bir kere sorduktan sonra daha sonrası oldukça kolay oluyor. Tecrübe olarak ben bu konu da tecrübeli olduğumu söyleyebilirim.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

85 Yorum

 1. Merhaba eve ek gelir için evde yapılabilicek iş arıyorum , kısa sürede dönüşünüzü bekliyorum. Alibeyköyde ikamet ediyorum!

 2. Evde davetiye katlama işi yapabilirim daha önce yaptım eşime destek olmak istiyorum eyüpte oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. Evde davetiye katlama işi yapabilirim daha önce yaptım ev hanımıyım çok ihtiyacım var eyüpte oturuyorum.

 4. Ramı de oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevınırım

 5. Bende evde iş yapmak istiyorum her kapatleme isini yapabilirim donus saglarsaniz sevinirim

  1. 4 kişilik ekibiz evde iş arıyoruz paketleme vs. Teslimatta sıkıntı yaşamazsınız.

 6. Rami yeni mahallede oturuyorum evde iş yapmak istiyorum. 5 kişilik ekibiz zamanında teslimat konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

 7. Evde is ostiyorum corap paketleme ve davetiye olabilirr do erseniz sevinirim ramide oturyorum

 8. Evdeyim iş bulamıyorum davetiye çorap paketleme işi varsa eyüp yeşilpınarda yaşıyorum banada dönüş yaparsınız sevinirim

 9. Üniversite öğrencisiyim paraya ihtiyacım var.Çorap paketleme işi yapmak istiyorum.Ulaşırsanız sevinirim.

 10. Alibeyköyde oturuyorum daha önce paketleme işi yaptım ev hanımıyım elim oldukca hızlı ve bu işe yatkındır

 11. Eyüp İslambeyde oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

 12. Istanbul eyupte oturuyorum evde davetiye katlama vb işler yapmak istiyorum

 13. Evde corap paketleme isi yapmak istiyorum alibeykoyde oturuyorum ve bu işe cok ihtiyacim var lutfen yardimci olun ! Ceyda . 0541320****

 14. İstanbul eyüp sultanda oturuyorum 20 yaşındayım evde 7 kişiyiz 3 kişi okuyor annemle birlikte ne iş olursa yaparız babam yetişemiyor bize lütfen yardımcı olun ne olursa yaparız ne olursa

 15. İstanbul eyupte oturuyorum işe ihtiyacım paketleme olur
  Davetiye katlama iside olur çok ihtiyacım var çocuğumun masraflari için lütfen dönerseniz sevinirim

 16. Eyüp islambey mahallesinde oturuyorum evde iş yaparak para kazanmak istiyorum. Borçlarımız nedeniyle ek iş yaparak gelir sağlamak ve katkıda bulunmak istiyorum.

 17. merhaba adım ilknur evde iş yapma istiyorum paketleme takı tasarım süs eşyası kalite kontrol boncuk dizme gibi bir-çok iş elimden gelir geri dönüşelerjnizi bekliyorum…

 18. İki tane evladım var hep evdeyim ve paketleme işi yapmak istiyorum Eyüp nişancadayım lütfen Eyüp evlere iş verenfirmalar geri dönüş yapın gercekten ihtiyacım var paraya evde iş yaparak para kazanmak ek gelir elde etmek istiyorum.

 19. Evde iş yapmak istiyorum kocam çalışmıyor çocuklarımla birlikte evde iş yaparak para kazanmak istiyorum. Eyüp evlere iş veren firmalar bayanlara ev hanımlarına iş getiren yerler lütfen dönüş yapın.

 20. Merhaba Eyüp semtinde oturuyorum evde yapılabilecek işler arıyorum evde iş yaparak para kazanmak istiyorum yardimci olursanız çok duacınız olurum.

 21. Eyüp civarında Alibeyköy de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum acil paraya ihtiyacım var herhangi bir iş olabilir Eyüp evlere iş veren getiren firmalardan iş istiyorum.

 22. Evde çorap paketleme ve davetiye işi istiyorum, yenibosnada oturuyorum eyüp evlere iş veren firmalardan iş bekliyorum tesekkur ederim şimdiden.

 23. İstanbul eyüpte oturuyorum evden yapılabilecek ek işler yapmak istiyorum ek gelire ihtiyacım var 10.000 TL para borcum var nereden başvruaabilirim?

 24. Yesilpinar da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum daha öncede etiket işi yapmıştım elim yatkındır

 25. Merhaba evde is yapmak istiyorum günüm boş oturarak geçiyor. Alibeyköy de oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 26. Alibeyköy de oturuyorum çorap paketleme veya dübel paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın işe çok ihtoyacım var

 27. merhaba size nasıl ulaşabiliriz bende evde iş yapmak istiyorum istanbul alibeyköyde oturuyorum lütfen bana acil dönüş yapın

 28. Merhaba 5 kişilik bir ekibimiz var verilecek bütün işleri hızlıca yapabileceğimizi düşünüyoruz istanbul eyüpte ikamet ediyoruz.

 29. Merhaba evde çorap paketleme işi yapmak istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim sevda gülçiçek 0555 071 73 60 numaram

 30. Evde çorap paketleme işini yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 31. Ev de dübel paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olun lütfen 05398622642

 32. merhaba Eyüp ramide oturuyorum çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

 33. Eýüp islanbey de oturuyorum evde yapılabilecek iş ariyorum. daha çok paketleme , davetiye katlama ..vs gibi isler arıyorum.

 34. Alibeyköy deyim evde dübel veya çorap paketleme işi yapmak istiyorum 0546 932 58 51

 35. Merhaba
  Eyüp Alibeyköy’de oturuyorum ek bir işe çok ihtiyacım var özenle yapabilirim lütfen dönüş yapar mısınız?

 36. Merhaba evde yapılabilecek iş arıyorum ailece yapılabilecek işler daha uygun olur

 37. …GAZİOSMANPAŞA,500 EVLER,KÜÇÜKKÖY,SULTANGAZİ DE OTURAN, EVİNDE EN AZ 3 KİŞİ OLAN VEYA GRUBU OLANLAR, BAĞCIK BAĞLAMA İŞİ YAPMAK İSTEYENLER aebksibel@hotmail.com ADRESİNDEN İLETİŞİME GEÇSİNLER…

 38. Alibeyköy de oturuyorum bende paket leme işi istiyorum hangisi olursa farketmez evde 2 kişi yiz ihtiyacım var lütfen 0 506 791 88 43

 39. Eyüp Alibeyköy de oturuyorum evde paketle işi boncuk işi yaparım bütün işleri yaparım evde yardımınızı bekliyorum. 0538 8775751

 40. Çorap veya dübel paketleme işi ıstiyorum avcilarda oturuyorum 536 465 7279

 41. Altınşehir de oturuyoruz dübel paketleme işi istiyoruz lütfen yardımcı olursanız 05511455302

 42. Evde davetiye katlama veya çorap paketleme işi yapmak istiyorum bu işe gerçekten ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 43. Merhaba corap paketleme yada dübel olabılır alibeyköyde oturuyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevınırım


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir