Renk seçin:


Eyüp Evlere İş Veren Firmalar

Eyüp Evlere İş Veren Firmalar
[Toplam:8    Ortalama:1.3/5]

Günümüzde para kazanmak oldukça zorlu bir hal almaya başladığı için pek çok kişi ek iş arayışına girmektedir. Özellikle işsizlik oranının da giderek artmış olması artık insanları farklı kazanç yolları aramaya itmektedir. Evden iş yapma imkanından eminiz herkesin haberi vardır. Belli bir sermayeye gerek duymadan ek iş imkanları yaratılabilmektedir. Eyüp civarında oturan kişiler bu yönden oldukça şanslıdır. Eyüp evlere iş veren firmalar ile dolu bir İstanbul ilçesi olmasının yanı sıra, ev hanımlarının da sigortalarını yapabilmeleri ve emekli olabilmeleri açısından da teşvik etmektedir.

Bu işler için geniş bir yelpaze söz konusudur. Davetiye katlama, mandal montajı, kına paketleme, nikah şekeri yapımı, gelinlik süsleme, boncuk işleme, çengelli iğne paketleme gibi pek çok iş alanında çalışmalar sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gerekn ise, hangi alanda elinizin yatkın olduğunu belirlemektir. Sizler için evden çalışarak para kazanabileceğiniz iş fikirlerini derledik ve işlerin içeriğini anlatmaya çalıştık. Hep birlikte incelemeye ne dersiniz?

Evde Piko Yapımı

Genellikle dikişten anlayan ve ev hanımlarına yönelik olan bu iş ile birçok kadın aylık 2000 TL gibi güzel rakamlar elde edebilmektedir. Evde piko yapımı Eyüp evlere iş veren firmalar arasında çok talep görmektedir. Elbette bu iş için az çok dikiş bilgisine sahip olmak gerekmektedir. Biraz zaman ayrılması gereken bu iş, diğer işlere göre biraz daha fazla kazanç elde etmeye yöneliktir. Ev hanımlarının bu işi tercih etmesindeki ana etmen de kazanç bakımından yüksek olmasıdır.

Evde Çorap Paketleme İşi

Bu iş kolu yeni yeni talep görmeye, hatta yeni yeni de evlere verilmeye başlamış bir iş koludur. Atölyeler üretmiş oldukları çorapların kontrolünün gerçekleştirilmesi ve paketlenmesi için bu işi genellikle zamanı bol olan kişilere yaptırmakta, kısacası evlere vermektedir. Ev hanımları ya da ek gelir arayan kişiler de bu iş alanında mesai saati zorunluluğu bulunmadan, kendilerine teslim edilen malzemeler ile teslimat gününe kadar işi bitirip teslim etmektedir.

Evde Davetiye Katlama İşi

En çok para kazandırdığı söylenen işler arasında davetiye katlama işi de yer almaktadır. Genellikle firmalar bu işi nikah şekeri ile birlikte vermektedir. Nikah şekerini ve davetiyesini aynı yerden satın alan çiftlerin bu ürünleri çalışan ekibe çifte kazanç sağlamaktadır. Davetiyeler hazır bir şekilde zarfları ile birlikte ekiplere teslim edilir ve teslimat süresi bildirilir. Bu süre zarfında yapmış olduğu işi zamanında teslim eden kişiler işin devamlılığı açısından da büyük avantaj sağlamış olmaktadır. Siz de bu işlerden birinde çalışmak istiyorsanız sayfamızın en altında yer alan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakabilir, firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Evde Dübel Paketleme İşi

Eyüp evlere iş veren firmalar arasında evde dübel paketleme işi de oldukça yaygındır. Dübel yanında civata vb. gibi ürünlerin paketlemesi de talep edilebilmektedir. Malzemeler ile birlikte teslim edilen poşet ve tel zımbalar aracılığı ile paketleme işlemi gerçekleştirilir. Bu işler için çalışacak ekipten her hangi bir sermaye talep edilmediği gibi, yalnızca işin zamanında teslim edilmesi konusunda hassasiyet gösterilmektedir.

Siz de hemen ekibinizi kurun, dilediğiniz işi seçin, alanınızda profesyonel olmaya başlayın. İş aramakla vakit kaybetmek yerine evinizden rahat koşullar çerçevesinde kazancınızı sağlamaya başlayın! Mutlaka size uygun bir iş kolu ile kazanmaya başlayacaksınız!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 24 YORUM
 1. Hilal dedi ki:

  Evde is ariyorum rami yeni mahallede oturuyorum

 2. Merve dedi ki:

  Istanbul eyup te oturuyorum davetiye katlama isi yapmak istiyorum

 3. Derya dedi ki:

  Ramide oturuyorum iş almak istiyorum eve

 4. Fatma çakar dedi ki:

  Merhaba corap paketleme yada dübel olabılır alibeyköyde oturuyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevınırım

 5. Serap dedi ki:

  Davetiye katlama işi eyüp

 6. Funda dedi ki:

  Evde corap paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var alibeykoyde oturuyorum

 7. Ebru dedi ki:

  Evde davetiye katlama veya çorap paketleme işi yapmak istiyorum bu işe gerçekten ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 8. Senem dedi ki:

  Bütün işleri yapabilirim eyupteyim

 9. derya dedi ki:

  Altınşehir de oturuyoruz dübel paketleme işi istiyoruz lütfen yardımcı olursanız 05511455302

 10. Gonul dedi ki:

  Eyup ali eykoyde oturuyorum evde katlama paketleme isi yapabilirim

 11. Gülşen eker dedi ki:

  Çorap veya dübel paketleme işi ıstiyorum avcilarda oturuyorum 536 465 7279

 12. Ayten dedi ki:

  Eyüp Alibeyköy de oturuyorum evde paketle işi boncuk işi yaparım bütün işleri yaparım evde yardımınızı bekliyorum. 0538 8775751

 13. Ceylan dedi ki:

  Ihtiyacim var lutfen doner misiniz .alibeyköydeyim . 05538812218

  1. Sabahat dedi ki:

   Alibeyköy 05536316938

 14. Meryem kolay dedi ki:

  Alibeyköy de oturuyorum bende paket leme işi istiyorum hangisi olursa farketmez evde 2 kişi yiz ihtiyacım var lütfen 0 506 791 88 43

 15. sibel dedi ki:

  …GAZİOSMANPAŞA,500 EVLER,KÜÇÜKKÖY,SULTANGAZİ DE OTURAN, EVİNDE EN AZ 3 KİŞİ OLAN VEYA GRUBU OLANLAR, BAĞCIK BAĞLAMA İŞİ YAPMAK İSTEYENLER aebksibel@hotmail.com ADRESİNDEN İLETİŞİME GEÇSİNLER…

 16. Rukiye - Şener dedi ki:

  Merhaba evde yapılabilecek iş arıyorum ailece yapılabilecek işler daha uygun olur

  1. Rukiye - Şener dedi ki:

   Eyüp / İstanbul

 17. Fidan dedi ki:

  Evde çorap paketleme işi yapmak istiyorum iletisime geçersiz sevinirim

 18. safiye istanbul dedi ki:

  Benimde gercekten ihdiyacimvar isi alibeykoy

 19. Sevda dedi ki:

  Merhaba
  Eyüp Alibeyköy’de oturuyorum ek bir işe çok ihtiyacım var özenle yapabilirim lütfen dönüş yapar mısınız?

 20. Suzan Şahin dedi ki:

  Alibeyköy deyim evde dübel veya çorap paketleme işi yapmak istiyorum 0546 932 58 51

 21. Zarife dedi ki:

  Eýüp islanbey de oturuyorum evde yapılabilecek iş ariyorum. daha çok paketleme , davetiye katlama ..vs gibi isler arıyorum.

 22. Selin dedi ki:

  Merhabalar evde davetiye paketleme işi almak istiyorum alıbeykoy

BİR YORUM YAZ