BankalarKredi

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar 2019

Faizsiz nakit avans veren bankalar, faizsiz taksitli nakit avans, en uygun taksitli nakit avans veren bankalar hangileri? Acil nakit para ihtiyaçlarında çoğunlukla kredi kullanılsada aslında düşük miktarlarda kredi çekmeden kredi kartı nakit avans diğer adıyla kredili mevduat hesabı kullanılabilir. KMH, taksitli nakit avans ile kredi kartı ve ATM kartınız ile kolayca çekebileceğiniz kredi onayı beklemeden kullanabilir acil para ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Kredi kartı kullanıcılarına verilen nakit avans limiti, kredi kartı limitinden belirli oranda düşük olabiliyor. Kredi kartından tek çekim yaparak limitin %50 veya daha fazlası miktarını nakit para olarak çekebilir ve 12 ay taksit yapabilirsiniz. En uygun taksitli nakit avans veren bankalar sayesinde yüksek faiz ödemezsiniz.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Nedir?

KMH, nakit avans çektiğinizde en büyük fark kredi çektiğinizde alınan kredi tahsis ücreti ve dosya masrafı gibi ücretleri ödememektir. Acil nakit para ihtiyaçlarında kredi kartı nakit avans limiti dahilinde banka ATM’lerinden kolayca paranızı çekebilir taksitlendirme yapabilirsiniz. Faizsiz taksitli nakit avans kimler çekebilir? Kredi kartı almak veya kredi başvurusu şartları olduğu gibi kredi mevduat alabilmek içinde belirli kriterleri finansal açıdan karşılıyor olmanız gerekiyor. Kara listede olanlara ve sicili bozuk olanlara nakit avans verilmez güncel kredi siciliniz temiz ise kolayca kredili mevduat hesabını kullanabilirsiniz. Bankalar belirli limitlere kadar faizsiz taksitli nakit avans veriyor. Kredi kartı faiz işlemeden nakit para çekmek mümkün mü, hangi bankalar faizsiz nakit avans veriyor?

İlginizi Çekebilir:  Hayat Sigortası Ne Kadar Ödeniyor? İadesi Nasıl Alınır?

Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar

Faiz ödemeden kredi kartından para çekebileceğiniz bazı bankalar sayesinde anında nakit alabilirsiniz. Sıfır faizli nakit avans her bankanın uyguladığı bir kampanya değildir. Özellikle belirli dönemlerlerde bankalar nakit avans kampanyaları düzenleyebiliyor bunları takip ederek yararlanmanız mümkündür.

Faizsiz Nakit Avans Veren Kredi KartıFaizsiz Nakit Avans TutarıTaksit
Garanti BankasıAylık 500 TL12 Aya Kadar
Ziraat BankasıAylık 20.000 TL9 Aya Kadar
Akbank AxessAylık 1500 TL12 Aya Kadar

Nakit avans çekeceğiniz kredi kartı ve kullandığınız bankaya göre faiz uygulanmayan kampanyalar değişebiliyor.

Sıfır Faizli Taksitli Nakit Avans Veren Bankalar

Yukarıdaki tabloya göre belirli limitlerde faiz ödemeden kredi kartından nakit para çekmek işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun dışında daha yüksek miktarda nakit ihtiyaçlarınızda en uygun taksitli nakit avans veren bankalar kullanılabilir. Düşük faiz oranı ve komisyon ücretleriyle taksitli nakit avans veren bankalar ve güncel kampanyaları sizin için derledik.

Akbank Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası
Akbank Axess kredi kartı kullanan müşterilerine faizsiz nakit avans kampanyası sunuyor. Bu kampanya kapsamında 1500 TL’ye kadar 2-3 taksit yapılacak nakit para çekimlerinde sıfır faiz uygulanıyor. Axess kredi kartı bulunan kişilere gelen SMS ile kampanya hakkı olup olmadığı öğrenilebilir. Kampanya devam ettiği sürece sadece 1 kez yararlanılabilir.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans
Ziraat bankası taksitli nakit avans miktarı 20.000 TL’ye kadar verilebiliyor. Nakit avans çektiğinizde 2 ay ile 12 ay arasında taksitlendirme yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Kredi Çekerken Alınan Masraflar Nelerdir? Nasıl Geri Alınır?

ING Bank Taksitli Nakit Avans
Kredi kartından yapılacak nakit para çekimlerinde ING Bank uygun faiz oranı ile acil para imkanı sağlıyor. ING Bank nakit avans en düşük çekim limiti 50 TL’dir.

Bunlar dışında en uygun taksitli nakit avans veren bankalar Halkbank, Vakıfbank, QNB Finansbank olarak sıralayabiliriz.

Taksitli Nakit Avans Erken Kapama

Kredi kartı nakit çekimi yaptıktan sonra taksit süresinden önce ödeme yapabiliyorsunuz. Nakit avans erken kapama indirim oluyor mu? Taksitli nakit avans erken ödeme yaptığınızda birçok bankada geçen günlerin faizi için herhangi bir faiz indirimi olmuyor ancak ödeme yapıldıktan sonraki yansıyacak faiz tutarı ücreti alınmaz.

 

Etiketler

Bir Yorum

  1. Merhabalar adım ümit Akbulut evliyim iki kızım var hiçbir allahın kulu yardımcı olmaz mı ya çalıştım yer batti işsizim şuan ev kira ödeyemediğimden ev sahibi evden den çık diyor Bn nereye giderim iki kızımla nerde kalırım babam da anamda yok vefat etti Bn kırklıyken her yere msj atyorum utandım artık kimse yardım etmezmi şu ramazan ayında durumum iyi deyil iş Arıyorum çalışacağım iş lazim sürekli ne iş olsa yaparım Maltepe başıbüyük oturyorum yardımcı olursanız sevinirim
    Abi yardım edin bi allahın kulu yardımcı olmaz mı abi valla bittim ben artık dayanamıyorum abi kimse yardım etmezmi abi kurban olduğum ya sesimizi duyun artık lütfen
    #inanmayan olursada buyursun gelsin evin halini görsün artık eşyaları satcam bunaldım abi kimse yardım etmiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adblock Kullanıyorsun Demek Kapat Bakayım Taş mı Yiyelim

Reklam Engelleyicini Devre dışı bırak yoksa sana içerik okumak filan yok :)