İş fırsatları

Fatih Evlere İş Veren Firmalar


Ekonomik kriz ile birlikte pek çok kişinin işsiz kaldığı, iş arayıp bulamadığı, gelirlerin giderleri karşılayamadığı günümüzde hatrı sayılır kişiler yüksek maaşlara çalışabilmektedir. Bu kapsam dışında kalan kişiler de ek gelir arayışı içine girmektedir. Çalışmayı bırakmak zorunda kalan anneler, emekli olduktan sonra kendisine meşgale arayan emeklilerimiz, harçlığını yettiremeyen öğrenciler ya da maaşı yetmeyen çalışanlar…

İstanbul nüfus bakımından oldukça yoğun bir yapıya sahip olduğu için, iş arayışı da bu aran kadar yüksektir. Özellikle Fatih bölgesinde iş sahalarının darlığı da ek iş arayışlarını tetiklemektedir. Bu alanda Fatih evlere iş veren firmalar arasında oldukça ilgi gören bir bölgedir. Mesai sorunu olmadan, patron baskısı altında bulunmadan çalışmayı da eminim herkes ister. Düşünsenize elinizde kahveniz, bir yandan iş yapıp dilediğiniz zaman mola verebiliyorsunuz. İşte siz tam bunların hayalini kurarken, hayalinizi gerçekleştirebileceğiniz iş fırsatlarını size sunmak istiyoruz.

Küçük bir ekibiniz varsa ya da sevdiğiniz arkadaşlarınızla birlikte çalışmak istiyorsanız bu işler tam size göre. Artık iş bulamama kaygısını yaşamak zorunda kalmayacak, aylık gelirinizi kendiniz belirleye bileceksiniz. Şimdi sizler için uygun olabilecek işlerden bazılarını detaylandıralım.

Evde Papyon Yapımı İşi

Atölyeler büyük işlerle uğraşmak zorunda kaldığı ve çoğu zaman yetişemediği için, küçük detayları genellikle ev hanımlarına yaptırmak durumunda kalmaktadır. Ev hanımları arasında bütçeye katkıda bulunmak isteyen kişiler de bu alan da ciddi işlere imza atarak güzel kazançlar elde edebilmektedir. Aylık 3000 TL gibi bir rakama evinizde oturduğunuz yerden sahip olmak istemez misiniz? Elbette herkes ister. Gayet kolayca başarabileceğiniz bu iş için disiplinli bir çalışma yeterli olacaktır. Fatih evlere iş veren firmalar arasından dilediğinizi seçebilir hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Papyon yapımı için ise çalışmayı sürdüren firma, ürünlerin yapılması için gerekli malzemeleri size teslim etmektedir. Birkaç parça kumaşın bir araya getirilmesi ile verilen modelin aynısından belli sayıda yapabilmek ana amaçtır. Tane başı fiyat belirlenen bu işte teslimatın zamanında yapılması çok önemlidir.

Sponsorlu Reklamlar

Evde Tarhana Yapımı

Özellikle mandıraların kış aylarında çok fazla satış gerçekleştirdiği tarhanaların, ev yapımı olanlarını bulmak çok zordur. Her şeyin hormonlu olduğu günümüz yiyeceklerinde organik yiyecek seçimleri için talep giderek artmaktadır. Bu nedenle mandıralar katkı maddesiz ev tarhanalarını ev hanımlarına yaptırarak hem kadınların iş hayatına yönlenmesini sağlamakta hem de tüketiciye sağlıklı yiyecekler ulaştırmaktadır. Siz de tarhana yapımı konusunda kendinize güveniyorsanız bu iş kolunu seçebilir aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Evde Boncuk İşi

Düğün sezonunun açılması ile birlikte abiye ve gelinlik alımları da artmaya başlamaktadır. Bu dönemde atölyeler küçük detaylarla uğraşamadığınıdan bu tarz detay gerektiren işleri ev hanımlarına yaptırmaktadır. Ev hanımlarına teslim edilen abiye, gelinlik ve üzerilerine işlenecek olan malzemeler işi yapacak olan ekibe teslim edilir. Genellikle parça başı ücretlendirme yapılan bu işte ödemeler aylık ya da haftalık olarak gerçekleştirilmektedir.

Siz de Fatih evlere iş veren firmalar arasında yerinizi almak istiyorsanız tek yapmanız gereken sayfanın en altındaki iletişim bölümüne bilgilerinizi bırakmak olacak. Bilgilerinizi evlere iş veren firmalar ile iletişime geçebilmek için bırakabilir, size dönüş yapılmasını bekleyebilirsiniz.

İlanlar Gizlidir, var olan iş ilanlarını görmek için lütfen aşağıdan yorum yapınız.

Not: Sitemiz hiçbir ziyaretçiye iş garantisi, kredi ve para vaad etmemektedir. Yapacağınız yorumları iş veren firmalar görerek size dönüş sağlaması kendi mevhumlarına kalmış durumdadır. Bizler sizlere ne gibi işler yapabilirsiniz, kredi ile ilgili açıklayıcı bilgileri, bölgenizde ne gibi işler yapıldığını sunmakta ve açıklamaktayız. Biz iş veren, kredi veren firmalar değiliz... Konu altına yorum yapmanız iş verenlere ulaşmanızı hızlandıracaktır. Çünkü iş verenler de sitemizi ziyaret ediyor.
Etiketler

Leyla Demirci

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Ticaret bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili bilgi verici içerikler paylaşmaktayım. Sormak istediğiniz soruları yorum bölümünde sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde yanıtlayacağım.

12 Yorum

  1. Evde paketleme boncuk takı sigara sarma her türlü iş gelir elimizden 3 kişiyiz itina ile yaparız

  2. Iyi akşamlar ben sigara sarimi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  3. Merhaba evde iş yaparak para kazanmak istiyorum Fatih evlere iş veren firmalar sizden iş istiyorum. Evde paketleme, örgü, dikiş işi, boncuk, katlama, poşetleme işlerini yapabilirim.

  4. fatih istanbulda oturuyorum lise kadın gıyım modalısti mezunuyum iş arıyorum bulamadıgım ıcın ıs verılmesını rica edıyorum

  5. Merhabalar FATİH Kumkapı da oturuyorum 3 kişilik bir ekibiz Bana dönerseniz çok


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir