Gaziantep Evlere İş Veren Firmalar Fabrikalar

Gaziantep’te eve iş veren firmalar, bölgenin yerel ürünleri üzerine imalat ve paketleme üzerine işler sunmaktadır. Bu nedenle bir çok farklı iş bulabilir ve evde yapabilirsiniz. Bunun için yapmak istediğiniz sektörü belirlemeniz gerekmektedir. Gaziantep’de ek iş arayışındaysanız, şehirdeki firmaların şu işlerini yapabilirsiniz:

 • Antep fıstığı paketleme
 • Baklava yapımı
 • Karanfil paketleme
 • Telefon kılıfı yapımı
 • Ihlamur paketleme
 • Patik örme
 • Tütün sarma
 • Ahşap boyama
 • Ütü yapma
 • Kına paketleme

Bölgede yetişen Antep fıtığı için birçok kuruyemiş firması paketleme; baklava imalatı yapan gıda firmaları evde baklava hamuru açma, baklava yapma; organizasyon firmaları karanfil ve kına paketleme; tütüncüler tütün paketleme; hediyelik eşya firmaları ahşap boyama; kuru temizlemeciler ütü yapma gibi işler vermektedirler.

Gaziantep’te Eve İş Veren Firmalar Hangileridir?

Gaziantep evde ek iş veren firmalar genellikle gıda ve düğün ürünleri üzerine çalışmaktadır. Bunun yanında hizmet sektöründe de bulunan firmalar evde iş yaptıran firmalar arasındadır. Sektörlerine göre firmaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kuruyemiş firmaları
 • Baklavacılar
 • Telefon aksesuarı üreticileri
 • Tütün shoplar
 • Temizlik şirketleri
 • Düğün organizasyon firmaları

Kuruyemiş firmalarından başta Antep fıstığı olmak üzere bölgede yetişen ceviz, ıhlamur, çekirdek gibi birçok gıdanın paketleme işini alabilirsiniz. Organizasyon firmaları da düğün, nişan gibi organizasyonlara yönelik olarak kına paketleme işi vermektedir.

Gaziantep’te fazla sayıda plastik imalatçısı bulunmaktadır. Bu sebeple şehirde plastik ürün yapma ve montajına yönelik olarak fazla sayıda ek iş imkanı bulunmaktadır. Özellikle cep telefonu aksesuarları, oyuncaklar ve plastik gereçlere yönelik olarak yapım ya da montaj işleri verilmektedir.

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olan Gaziantep’te fazla sayıda kuru temizlemeci, çamaşırcı ve ütücü bulunmaktadır. Bölgede hizmet sunan bu firmalar evde ütü işi vermektedir. Gaziantep, Şanlıurfa ve Mardin bölgesi aynı zamanda tütün üretiminin olduğu bir alandır. Bu sebeple bölgedeki tütünlerin işleyen fabrikalar ve satışını yapan tütün shoplar da paketleme işi vermektedirler.

Gaziantep İş Veren Fabrikalar Var Mı?

Gaziantep iş veren fabrikalar da maliyetleri düşürmek amacıyla evde iş imkanı sunmaktadır. Kuruyemiş ve telefon aksesuarı üreten fabrikalardan evlere iş verilir. Bölgenin zengin bir tarımsal çeşitliliğinin olması, özellikle fazla sayıda kuruyemiş firmasının olmasına neden olmuştur. Bu bölgede yetişen kuruyemişlerin paketlenmesi için fabrikalar evlere iş vermektedir.

Yan sanayinin de oldukça geliştiği bölgede birçok firmadan montaj ve ürün paketlemesi/kartonlanması/ambalajlanmasına yönelik de işler alabilirsiniz.

Gaziantep Evde İş İlanları Nelerdir?

Gaziantep içerisinde evde iş ilanları yayınlayan birçok firma bulunmaktadır. Gaziantep’in sanayi, ticaret ve turizm şehri olması bu bölgede çalışan birçok firmanın evde yapılacak işler için ilanlar vermesini sağlamaktadır.

Şehirde imalat sanayisinin gelişmiş olması evde montaj ve paketleme işleri için eleman arayışına neden olmaktadır. Bölgede bulunan birçok fabrika, işletme ve tesis ek işleri evlere vererek işçi maliyetlerini düşürmektedir.

Özellikle; Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde bulunan birçok firmadan evde ek iş alabilirsiniz. Bu bölgede birçok restoran da evlere çeşitli işler vermektedir. Gaziantep’in gıda alanındaki ünü, bölgeye çok sayıda turist çekmektedir. Kebapçılar ve baklavacılar özellikle bu iki ilçede fazla sayıdadır. Gıda ürünlerine yönelik olarak malzeme hazırlama, paketleme gibi işler bölgedeki restoranlar tarafından verilmektedir.

Gaziantep Eve Paketleme İşi Veren Firmalar

Gaziantep’te eve paketleme işi alabileceğiniz fazla sayıda firma bulunmaktadır. Evlere paketleme işi alabileceğiniz iş çeşitleri şunlardır:

 • Sabun paketleme
 • Mandal paketleme
 • Kına paketleme
 • Gelin buketi paketleme
 • Nikah şekeri paketleme

Bunu dışında firmalar; kutu hazırlama ya da katlama, fıstık ya da ceviz ayıklama gibi işleri de evlere ek iş olarak vermektedirler.

Related Posts

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı 2019

İsviçre İş İlanları İş İmkanları Türk İşçi Alımı

İsviçre iş ilanları incelenerek bu ülkenin birçok farklı şehrinde iş bulabilir ve çalışabilirsiniz. Sitemizde İsviçre de iş veren birçok firma ve bu firmaların ilanları konu altında yer…

kredi kartı yapılandırması

Kredi Yapılandırma Yapmak Kredi Notunu Düşürür mü?

Kredi kartı yapılandırması hakkında çıkan haberler beraberinde birçok sorunun ortaya çıkmasına neden oldu. Bugün sizlere merak ettiğiniz sorulardan olan Kredi kartı yapılandırma sicili etkiler mi? Sorusunun cevabını…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Dilekçesi Örneği

Kredi kartı borçlarınızın her geçen gün giderek artması beraberinde ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de yapacağınız hamleler ile kredi kartı borçlarınızdan uzun süreli bir…

Cinsel çapalama nedir?

Esma Ezmeci tarafından anlatılan cinsel çapalama oldukça dikkat çekmekte. Birçok kişi arama motorlarında cinsel çapalama nedir sorusunu araştırıyor. İşte detaylar… Cinsel çapalama nedir? Çapalama, duyuları harekete geçirme…

Johnny Sins neden öldü?

Birçok kişi tarafından tanınan yetişkin içerikli film sektöründe yer alan tanınmış oyuncunun ölüp ölmediği merak konusu olmuş durumda. Birçok kişi arama motorlarında johnny sins neden öldü sorusunu…

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları 2019

En İyi Tefeci Bul Tefeci Arıyorum Adresleri Telefonları

Bu yazımız da sizlere güncel tefeci hakkında bilgiler sunacağız. Günümüz de bankalar ve finans şirketlerinden kırmızı çizgi yediği için kredi alamayan kişi ve firmalar soluğu tefecilere başvurarak…

This Post Has One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir